Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Naprawdę wy macie pretensje o tą główkę do Ferrana?
XDDDD
Jak on to miał strzelić niby?
0
To będzie bardzo łatwy mecz.
0
@Goralkov Jakie dużo minut.
To strach pomyśleć co by było jakby było euro albo mundial przed tym sezonem i dodatkowo byśmy grali w KMŚ.
Jakoś w tamtym sezonie byliśmy po euro fizyczne na początku sezonu wyglądało świetnie.
2
Jak słyszę że Flick wyciąga wszystko z naszych zawodników to aż mnie skręca.
Można to było mówić rok temu a teraz?
Absolutnie.
Jedyni co utrzymali poziom z tamtego roku to Eric,Ferran i Fermin który zaliczył znaczny progres.
każdy inny zawodnik grał rok temu po prostu lepiej.
Niestety duża część zawodników w szczególności obrońcy zanotowali niesamowity zjazd.
2
Czara ognia się zaczyna na tvnku.
Do meczu można oglądnąć :)
3
@Kessie Sranie też boskie
5
Onet dalej w formie...
0
@ifoa Co tu się wydarzyło xDDD
Żartujesz prawda?
3
Nie dość że ukradli projekt to jeszcze kompromitują się głupimi wymówkami.
Oczywiście można AI używać bo to wspaniałe narzędzie do pracy ale trzeba myśleć co się robi a przede wszystkim czytać to co nam AI daje.
0
@FcPortoFan1999 Możesz.
Jednak po namyśle odpalam ostatnią mapę.
Jak warto to wrócę później do tych dwóch pierwszych
0
@FcPortoFan1999 Właśnie sobie odpaliłem pierwszą mapę dopiero
4
Siła eksplozji wyrzuciła mnie aż pod warzywniak xD
1
@Cryptolis On i jego ekipa traktuje Kraków jak koryto.
Ogromne kolesiostwo, mnóstwo niepotrzebnych nowych stanowisk po to by się napchali forsą.
Ogromne premie dla swoich w spółkach miejskich mimo że Kraków najbardziej zadłużonym miastem w Polsce.
Grabienie mieszkańców i nie tylko poprzez SCT.
Niegospodarność i dalsze zadłużanie miasta
Podwyżki ostatnio np cen biletów.
I jeszcze bym długo tak wymieniał
2
Miszalski to chłop na poziomie Szczerby.
W głowie pustka a doradzają mu ludzie którzy nie różnią się od tych którzy doradzali Trzaskowskiemu w kampanii.
Na początku myślałem że to arogancja ale on na arogancję jest za głupi po prostu.
Tacy ludzie nami rządzą.
Kolejne działanie które już się rozniosło po Krakowie i tylko spotęguje chęć odwołania tego nieudacznika.
2
@wlodek54 To jest żenada.
W Tuska wykonaniu i w twoim też z resztą.
4
Złoto.
5
Szok i niedowierzanie.
4
@Bolton technika mnichów z PRL-u.
0
@Azi xD
Chłopie w jaki sposób mi ten film mówi co mam myśleć?
Film pokazuje realnie co się dzieje, po oglądnięciu go zweryfikowałem czy jest to faktycznie prawdą po czym wstawiłem post.
1
@Lanosss Punkty za styl bym przyznał
0
@Azi Ja nawet nie zagłębiałem w tym co chłop napisał.
Chodzi wyłącznie o film który jest pokazuje sytuację.
To ja powinnien napisać teraz że tracę w wiarę w inteligencje co poniektórych.
1
@Azi
Szybciutko zmieniłeś temat, najpierw sugerowałeś że ta informacja to fejk bez weryfikacji jakiejkolwiek a teraz nagle ci się ton nie podoba losowego typa z internetu który tu nie ma żadnego znaczenia.
1
@Azi Bez refleksji xd
Sam piszesz bez refleksji i sprawdzenia faktów.
https://mezha.net/eng/bukvy/kyivteploenergo-contracts-raise-corruption-concerns-over-inexperienced-contractor/
2
Nie ma przypadków.
2
@ProMILs Myślę że ona to tak naprawdę sam Putin w przebraniu.
2
I tak to jest na tej Ukrainie.
2
@gumaz Debili nie brakuje
15
Przypominam że ona jeszcze w tamtym roku mówiła otwarcie na antenach TVP w likwidacji co trzeba zrobić by zamiast Nawrockiego to Hołownia został prezydentem.
19
Urząd skarbowy to mafia która robi co chce a urzędnicy mają zerową odpowiedzialność za swoje czyny.
1
@BorzyKrzys @michal26
Wiem że to wygląda jak fejk, nikt normalny by czegoś takiego nie wymyślił ale zapominacie że to Unia.
I nie będzie póki co to obowiązkowe bo nie wchodzi to jako dyrektywa.
https://finanse.wp.pl/11-kolorow-pojemnikow-na-smieci-ue-planuje-rewolucje-7248249630923072a