0

@Jakchcesz No to za chwilę go nie będzie bo będzie szukał minut.
Już nie mówiąc że jakby został to za chwilę z taką ilością minut będzie do niczego.

3

Cud.
Tylko 15 minut dla Szweda ale zawsze coś.
Jakby tyle regularnie dostawał to byłoby okej ale chłop raz wchodzi na 10 meczy.

1

Teraz Roony wejdzie prawda?
Czy znowu nie powącha murawy?

1

Golazo.
Bramkarz nawet nie drgnął

0

Ja bym takich karnych nie dyktował ale Real by pewnie dostał.

2

@Bocheno1 ktoś tu zazdrości

0

@Luciano99 Strzał był w rywala i przypadek spowodował że trafiliśmy.
Co do wolnego to ładnie uderzył i tu bramkarz uratował.
Więc miał jeden dobry strzał na 5 prób.
Fantastycznie

0

@BocianK Chłopie to był absolutny przypadek jeśli chodzi o pierwszą bramkę.

3

Yamal się skończył.
Sprzedać póki coś wart.

0

Rashford patrząc ile strzałów oddaje to skuteczność ma tragiczną.
I to nie jest problem tego meczu tylko cały czas Anglik oddaje milion strzałów a guzik z tego jest.

0

Wielka Legia strzela w końcówce remisując 2:2
Łyso wam?

2

Kounde dwa razy jak dziecko w jednej akcji

1

Legia hahahahah

0

@BARCA1899Messi @Derpowsky
Perez pomógł Laporcie uzyskać gwarancję bankowe

4

Nic nowego, tak ja pisowcy wypuszczali socjal w latach wyborczych.


0

@tomek8756 Tak zimno że umrę za chwilę.
Tylko tak naprawdę ciśnięcie po Tusku na Rambli mnie trzyma przy życiu.

2

Stonoga świętuje xD


2

@BlaseR9 @Kozinho. niektórzy producenci pozwalają na modernizację dysku i gwarancji się nie traci.

1

@BlaseR9 Najlepiej po prostu jak zadzwonisz do tego serwisu

1

@Jakchcesz Ja je jeszcze drobniej kroje,wrzucam je do owsianki i czekam z 15 minut aż trochę się odmrozi.

5

Skyr brzoskwiniowy do tego trochę mleka, płatki owsiane i sporo mrożonego mango.
Cudo.

4

xD
Tak w sumie po co im Pedri skoro mają lepszego Bellinghama :D


1

Konfa & Carzasty.


1

@BillyButcher Czemu wkładasz wszystkich to jednego wora pod nazwą prawica?
Np konfederacja stanęła za marszałkiem i z krytykowali ambasadora USA.

3

@Jakchcesz Nie wiem, to jest bardzo obrzydliwy twór który gada jedno a robią drugie. A jeśli chodzi o gospodarkę to z prawicą nie mają nic wspólnego.

3

@Jakchcesz Ja tam pisowców prawicą bym nie nazwał.

4

Konfa murem za Czarzastym xd
Na początku też myślałem że faktycznie wypalił coś głupiego i tylko obraził Trumpa ale właśnie przeczytałem to i w sumie powiedział własne zdanie bez zbędnych i głupich dodatkowych.


2

@Safrani O tym fejku nie słyszałem.
Oczywiście w tej minucie.

0

@kamyk_23 A ktoś twierdzi że kontrowersja?

12

Futbol nigdy nie przestanie zaskakiwać.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?