Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz No to za chwilę go nie będzie bo będzie szukał minut.
Już nie mówiąc że jakby został to za chwilę z taką ilością minut będzie do niczego.
3
Cud.
Tylko 15 minut dla Szweda ale zawsze coś.
Jakby tyle regularnie dostawał to byłoby okej ale chłop raz wchodzi na 10 meczy.
1
Teraz Roony wejdzie prawda?
Czy znowu nie powącha murawy?
1
Golazo.
Bramkarz nawet nie drgnął
0
Ja bym takich karnych nie dyktował ale Real by pewnie dostał.
2
@Bocheno1 ktoś tu zazdrości
0
@Luciano99 Strzał był w rywala i przypadek spowodował że trafiliśmy.
Co do wolnego to ładnie uderzył i tu bramkarz uratował.
Więc miał jeden dobry strzał na 5 prób.
Fantastycznie
0
@BocianK Chłopie to był absolutny przypadek jeśli chodzi o pierwszą bramkę.
3
Yamal się skończył.
Sprzedać póki coś wart.
0
Rashford patrząc ile strzałów oddaje to skuteczność ma tragiczną.
I to nie jest problem tego meczu tylko cały czas Anglik oddaje milion strzałów a guzik z tego jest.
0
Wielka Legia strzela w końcówce remisując 2:2
Łyso wam?
2
Kounde dwa razy jak dziecko w jednej akcji
1
Legia hahahahah
0
@BARCA1899Messi @Derpowsky
Perez pomógł Laporcie uzyskać gwarancję bankowe
4
Nic nowego, tak ja pisowcy wypuszczali socjal w latach wyborczych.
0
@tomek8756 Tak zimno że umrę za chwilę.
Tylko tak naprawdę ciśnięcie po Tusku na Rambli mnie trzyma przy życiu.
2
Stonoga świętuje xD
2
@BlaseR9 @Kozinho. niektórzy producenci pozwalają na modernizację dysku i gwarancji się nie traci.
1
@BlaseR9 Najlepiej po prostu jak zadzwonisz do tego serwisu
1
@Jakchcesz Ja je jeszcze drobniej kroje,wrzucam je do owsianki i czekam z 15 minut aż trochę się odmrozi.
5
Skyr brzoskwiniowy do tego trochę mleka, płatki owsiane i sporo mrożonego mango.
Cudo.
4
xD
Tak w sumie po co im Pedri skoro mają lepszego Bellinghama :D
1
Konfa & Carzasty.
1
@BillyButcher Czemu wkładasz wszystkich to jednego wora pod nazwą prawica?
Np konfederacja stanęła za marszałkiem i z krytykowali ambasadora USA.
3
@Jakchcesz Nie wiem, to jest bardzo obrzydliwy twór który gada jedno a robią drugie. A jeśli chodzi o gospodarkę to z prawicą nie mają nic wspólnego.
3
@Jakchcesz Ja tam pisowców prawicą bym nie nazwał.
4
Konfa murem za Czarzastym xd
Na początku też myślałem że faktycznie wypalił coś głupiego i tylko obraził Trumpa ale właśnie przeczytałem to i w sumie powiedział własne zdanie bez zbędnych i głupich dodatkowych.
2
@Safrani O tym fejku nie słyszałem.
Oczywiście w tej minucie.
0
@kamyk_23 A ktoś twierdzi że kontrowersja?
12
Futbol nigdy nie przestanie zaskakiwać.