1

Spać mi się nie chce, mam katar i gorączkę.
Czuję że za chwilę gardło mnie będzie boleć. Pies mi będzie szczekał zapewne znowu o 2 w nocy by go wziąć na pole bo ma zapalenie pęcherza.
A tu trzeba wstać o 6 i jechać na egzamin.
Zajebista niedziela się zapowiada.

0

@Rifek @mkord Taki mecz o którym napisałem ponad 20 komentarzy w jego trakcie.

0

@robsesh Jak po tylu latach?
Poprzedni sezon też miał świetny

14

Frenkie okradziony.
Yamal grał świetnie ale Holender był wybitny

1

@JimMorrisonFCB Już są planktonem

2

Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz została nową przewodniczącą Polski 2050.
Jaka partia taka przewodnicząca.
To teraz Hołownia niech zrobi to co zapowiadał inaczej znowu będzie pośmiewiskiem
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2026-01-31/polska-2050-ma-nowa-przewodniczaca-partia-wybrala-liderke/

3

Co ten Adama robi xd
Mimo że Cucurella sprowokował nie powinien tak się zachować


0

Ferran 1
Lewy 0

Ktoś powie że Lewy nie miał sytuacji a Ferran miał z 5 natomiast do sytuacji też trzeba umieć dochodzić

0

@partymaker ja wiem ale mówię że wcześniej mógł go wprowadzić

3

A Roony na ławce siedzi i się marnuje.
Niech dalej tyra Yamala

0

@insp1re Biegał jak kurczak bez głowy i dochodził do sytuacji cały czas.
Lewy nic nie robi w tym meczu.

3

@Faro Nie od dzisiaj gra bardzo dobrze
Dzisiaj wybitnie ale już od ponad miesiąca gra bardzo dobrze

0

Zamiast xG to przy Barcelonie powinni pisać xD.

0

Frenkie okradziony z asysty.

2

Ferranek dzisiaj.


0

Tu trzeba kupić konkretną armatę

Nie ma lepszego kandydata niż
Jokeresz.

1

Już pomijając to że Ferran skuteczność ma tragiczną to gadanie Orłowskiego ciągle o Lewym jest żenujące.

0

@Gall @AdrianFCB10
Za to akurat krytyka się należy.

0

@Iniesta8i Jakbyś nie zauważył to by go obrońca zablokował i dobrze że jeszcze poprawił.

0

@Terroriser Do połowy tych piłek Lewy by nawet nie doszedł.

Po za tym ile Lewy potrzebował setek by strzelić jednego gola w poprzednim meczu?
Aż 3

1

Jak na początku spotkania hejt na Ferrana był idiotyczny np za tą główkę z której nic nie mógł zrobić to później krytyka za wykończenie mu się absolutnie należy.

Jeden duży plus dla niego za rozgrywanie.
Kilka razy bardzo dobrze zagrał z pierwszej schodząc niżej.

0

@pozor No widziałem to w ostatnim meczu gdzie musiał mieć trzy setki by strzelić jednego gola.

1

To teraz Ferran dojebal i to grubo.

2

Hejt Ferrana który nie miał dobrej sytuacji w tym meczu.
Hahahaha

8

Naprawdę wy macie pretensje o tą główkę do Ferrana?
XDDDD
Jak on to miał strzelić niby?

0

To będzie bardzo łatwy mecz.


0

@Goralkov Jakie dużo minut.
To strach pomyśleć co by było jakby było euro albo mundial przed tym sezonem i dodatkowo byśmy grali w KMŚ.
Jakoś w tamtym sezonie byliśmy po euro fizyczne na początku sezonu wyglądało świetnie.

2

Jak słyszę że Flick wyciąga wszystko z naszych zawodników to aż mnie skręca.

Można to było mówić rok temu a teraz?
Absolutnie.

Jedyni co utrzymali poziom z tamtego roku to Eric,Ferran i Fermin który zaliczył znaczny progres.
każdy inny zawodnik grał rok temu po prostu lepiej.
Niestety duża część zawodników w szczególności obrońcy zanotowali niesamowity zjazd.

2

Czara ognia się zaczyna na tvnku.
Do meczu można oglądnąć :)

3

@Kessie Sranie też boskie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?