Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spać mi się nie chce, mam katar i gorączkę.
Czuję że za chwilę gardło mnie będzie boleć. Pies mi będzie szczekał zapewne znowu o 2 w nocy by go wziąć na pole bo ma zapalenie pęcherza.
A tu trzeba wstać o 6 i jechać na egzamin.
Zajebista niedziela się zapowiada.
0
@Rifek @mkord Taki mecz o którym napisałem ponad 20 komentarzy w jego trakcie.
0
@robsesh Jak po tylu latach?
Poprzedni sezon też miał świetny
14
Frenkie okradziony.
Yamal grał świetnie ale Holender był wybitny
1
@JimMorrisonFCB Już są planktonem
2
Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz została nową przewodniczącą Polski 2050.
Jaka partia taka przewodnicząca.
To teraz Hołownia niech zrobi to co zapowiadał inaczej znowu będzie pośmiewiskiem
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2026-01-31/polska-2050-ma-nowa-przewodniczaca-partia-wybrala-liderke/
3
Co ten Adama robi xd
Mimo że Cucurella sprowokował nie powinien tak się zachować
0
Ferran 1
Lewy 0
Ktoś powie że Lewy nie miał sytuacji a Ferran miał z 5 natomiast do sytuacji też trzeba umieć dochodzić
0
@partymaker ja wiem ale mówię że wcześniej mógł go wprowadzić
3
A Roony na ławce siedzi i się marnuje.
Niech dalej tyra Yamala
0
@insp1re Biegał jak kurczak bez głowy i dochodził do sytuacji cały czas.
Lewy nic nie robi w tym meczu.
3
@Faro Nie od dzisiaj gra bardzo dobrze
Dzisiaj wybitnie ale już od ponad miesiąca gra bardzo dobrze
0
Zamiast xG to przy Barcelonie powinni pisać xD.
0
Frenkie okradziony z asysty.
2
Ferranek dzisiaj.
0
Tu trzeba kupić konkretną armatę
Nie ma lepszego kandydata niż
Jokeresz.
1
Już pomijając to że Ferran skuteczność ma tragiczną to gadanie Orłowskiego ciągle o Lewym jest żenujące.
0
@Gall @AdrianFCB10
Za to akurat krytyka się należy.
0
@Iniesta8i Jakbyś nie zauważył to by go obrońca zablokował i dobrze że jeszcze poprawił.
0
@Terroriser Do połowy tych piłek Lewy by nawet nie doszedł.
Po za tym ile Lewy potrzebował setek by strzelić jednego gola w poprzednim meczu?
Aż 3
1
Jak na początku spotkania hejt na Ferrana był idiotyczny np za tą główkę z której nic nie mógł zrobić to później krytyka za wykończenie mu się absolutnie należy.
Jeden duży plus dla niego za rozgrywanie.
Kilka razy bardzo dobrze zagrał z pierwszej schodząc niżej.
0
@pozor No widziałem to w ostatnim meczu gdzie musiał mieć trzy setki by strzelić jednego gola.
1
To teraz Ferran dojebal i to grubo.
2
Hejt Ferrana który nie miał dobrej sytuacji w tym meczu.
Hahahaha
8
Naprawdę wy macie pretensje o tą główkę do Ferrana?
XDDDD
Jak on to miał strzelić niby?
0
To będzie bardzo łatwy mecz.
0
@Goralkov Jakie dużo minut.
To strach pomyśleć co by było jakby było euro albo mundial przed tym sezonem i dodatkowo byśmy grali w KMŚ.
Jakoś w tamtym sezonie byliśmy po euro fizyczne na początku sezonu wyglądało świetnie.
2
Jak słyszę że Flick wyciąga wszystko z naszych zawodników to aż mnie skręca.
Można to było mówić rok temu a teraz?
Absolutnie.
Jedyni co utrzymali poziom z tamtego roku to Eric,Ferran i Fermin który zaliczył znaczny progres.
każdy inny zawodnik grał rok temu po prostu lepiej.
Niestety duża część zawodników w szczególności obrońcy zanotowali niesamowity zjazd.
2
Czara ognia się zaczyna na tvnku.
Do meczu można oglądnąć :)
3
@Kessie Sranie też boskie