29

Lek na raka trzustki.
Oby się udało.


4

Klasyczek.


3

Ja rozumiem niechęć do niego i sam bym chciał żeby już zniknął z polityki bo niszczył ten kraj przez 8 lat ale kuźwa są jakieś granice.
Życzenie komuś śmierci i radość z tego że wylądował w szpitalu to jest gruba przesada.
Naprawdę społeczeństwo dało się wciągnąć w te dwie sekty które szczują na siebie Polaków.
I to niby są ci tolerancyjni, postępowi demokraci. Obrzydliwe.


0

@Kozinho. Półeczkę niżej bym dał.

4

Najbardziej się w tej edycji LM skompromitowało się Napoli.
Jeszcze bym dodał do tego Villarreal który zdobył tylko jeden punkt , mając naprawdę słabych rywali.
Nie rozumiem tego bo w lidze grają fajną piłkę i moim zdaniem mogą powalczyć o top3.

1

@Rastafarnianin No moim zdaniem gorsi są lekarze i nauczyciele.

5

Macie w jedynej słusznej wersji.


0

To jest właśnie ekipa Tuska.
Kolesiostwo,niezwykła buta i arogancja


5

Podobno Benfica grała na czas xd
Ktoś potwierdzi?


14

Z cyklu: Jak oni się tam znaleźli


1

@Andi18 PSG zjazd ale my też gramy słabo.

4

Może i Real przegrał w beznadziejnym stylu ale byli najlepsi na świecie przez 3 mecze w lidze.

0

Teraz ogarnąłem że to bramkarz strzelił hahaha
W sumie jakby nie trafili to kto by awansował skoro by mieli taki sam bilans jak Marsylia ?
Ten kto więcej miał strzelonych?

4

Czy Negreira strzelił 4 gole Realowi dzisiaj w LM?
Nie wiem choć się domyślam

0

Asencio z czerwem xd

1

Real poza 8 hahaha
Na ten moment oczywiście

1

@semafor nadal jest:)

0

Joan Garcia się nie popisał teraz.

Jemu można wybaczyć

0

Hahaha co za pudło


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MirusAmisz Zmarnowane dwie setki i gol na pustaka.
No faktycznie dobry xd

0

@KierownikLucas Lewy celowo strzelając nie zaczepił o nogę gracza za nim
Że co???

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Azi Absolutnie karnego nie powinno być.
Gościu nawet nogi nie wystawił.
To Lewy bardziej jego kopnął

3

Karny z dupy.
Lewy tragicznie to wykończył i tak naprawdę trafił rywala który stał i nawet nie interweniował.

2

Moim zdaniem nie powinno być karnego.

1

W końcu trochę szczęścia

7

@Jakchcesz Żeby to dobrze robić trzeba być łysym jak @Danny Gaucho

1

Lepiej to wygląda znacznie od drugiej połowy.

0

Mnie tam nie obchodzi zasrany bezpośredni awans do 1/8

Mnie obchodzi że nasza gra wygląda tragicznie , bez pomysłu, bez taktyki, bez intensywności , bez pressingu.

Można grać w tej 1/16 ale kuźwa żeby było widać progres w tej drużynie i było można mieć przekonanie że możemy rywalizować z najlepszymi.

Tamten rok był wspaniały, mimo że brakło trochę sił pod koniec sezonu to drużyna na przestrzeni sezonu była na innym poziomie niż w tym.
Kompletne mecze w tym sezonie można policzyć na palcach jednej ręki.
Regres jest ogromny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?