0

@Jakchcesz To właśnie jako srodkowy obrońca miał najlepszy okres, oczywiście ostatnio cienko wszędzie gra

2

Z taką skutecznością to i ligę wypuścimy z rąk.

5

Były dwa wnioski, wniosek EPP czyli frakcji gdzie jest koalicja obywatelska i wniosek patriotów gdzie jest PiS i część konfederacji.
EPP po prostu nie dała im tego podpisać a niedorzecznik i ekipa po prostu kłamią.
Oczywiście tylko jeden przeszedł ten EPP bo za właśnie była konfederacja i PiS a ten wniosek patriotów upadł bo między innymi koalicja obywatelska była przeciw.

7

Oznacza to opóźnienie tej umowy o nawet kilka miesięcy.


1

@Kgorecki2500 Ja myślę że mu się coś przestawiło po zamachu na niego i myśli że jest wybrańcem:D

0

Grubo xD
W sumie jakbym był prezydentem to bym takie rzeczy mówił cały czas dla beki i by moi przeciwnicy dostawali szału.
Czy to ma na myśli Trump? Śmiem wątpić.


3

@draxidox Czyli OGB cofnęło mijankę Konfy z Braunem.
No kto by się spodziewał...
Nie należy brać tych sondaży na poważnie.
Na realne sondaże to trzeba czekać do dwóch tygodni przed wyborami wtedy OGB znowu będzie chciało się pokazać jacy to oni nie są super i nie będą manipulować sondażami.


4

Chodzi o broń masowego rażenia.
Od razu wypala gałki oczne.
Jest to zdjęcie nagiego Trumpa.


3

Klasyczek:D


0

@crema_catalana Akurat gol City xd

0

Dopiero zobaczyłem kto gra na obronie w City xDD
Co to są za czopy

1

Janusz Korwin-Mikke znowu wyprzedził każdego o grube lata.
Już chyba z 10 lat temu pamiętam jak mówił:
Trump to małpa która raz robi dobrze a raz źle ale to wszystko z przypadku bo nie wie co robi.

0

@cules100pro Nie no jak xD
Jestem jego fanem przyjścia Alvareza ale jak mamy włączyć w to Casado to z dopłatą 30-40mln.

0

@capoN 100 mln to aktualnie się daje za byle kogo. Atletico tyle oferuje za Grenwooda xd

2

@lucca87 Myślę że u nas 20 by spokojnie wykręcił.
Po za tym jest to piłkarz kompletny, zasuwa w pressingu, bardzo dobry technicznie, szybki, odnajduje się w grze na małej przestrzeni,umie z dystansu walnąć.
Jakie mamy inne alternatywy?
Kane obstawiam że nie będzie chciał odchodzić z Bayernu a Haaland będzie bardzo drogi plus do tego bardzo duża pensja.
Jeśli Alvarez będzie do wyciągnięcia za 80-100 mln to bym się nie zastanawiał.


3

Hit
Mpk szuka pracownika tokarz/ tokarka xDD
Chcą maszyne zatrudnić haha

https://mpk.krakow.pl/praca/55

0

@JimMorrisonFCB Tak i 20 mniej niż Barcelona.
Gra niżej bo taki jest pomysł Atletico, już grube lata grają na dwóch napastników.

0

@JimMorrisonFCB Serio?
Porównujesz gościa który zazwyczaj gra trochę niżej bo ma przed sobą jeszcze Sorlotha do napastnika Barcelony który głównym zadaniem jest wykończenie?
Już nie mówiąc że Ferran by w tym beznadziejnym Atletico połowy tego co ma nawet nie strzelił

1

@JimMorrisonFCB Po to że nie mamy napastnika?

1

Casado+ 30-40mln za Alvareza i byłoby git

1

Szkoda tych ocen komentować.
Już nie mówiąc o ocenach użytkowników.
Dramat

0

Szejna ładnie kręci z tym zegarkiem.


1

@Safrani Patrząc na komedie która się odbywa się w pl2050 to oni nie przekroczą procenta a ten wynik PSL to nie wiem kto wymyślił xd

0

@PatrykBarca Bo taka jest prawda.
Zespół z dolnej tabeli z trzeciej ligi a w poprzedniej rundzie pk ledwo wygrali z jakimiś ogórkami.

1

@Barcanajlepszyteam Nie mam pojęcia.
Chociaż obstawiam że jest to możliwe.

0

@Bykunn Posłowie muszą w swoim oświadczeniu przedstawić każdą ruchomość od wartości 10 tysięcy złotych.

7

Putina zaprosił teraz Łukaszenkę. XD
Ale ekipę montują.


6

Najpierw omega a potem nie omega xd


3

Zero zdziwienia.
Aż mi się ta zagadka Makłowicza przypomniała.
Co to jest nie świeci i nie mieści się w dupie?
Sowiecki przyrząd do świecenia w dupie.


0

@clyde Rzadko kupuje butelki z kaucją bo głównie używam sody stream więc te co kupię od razu wywalam.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?