Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karny.
Genialna piłka od Frenkiego
0
Yamal to też już kolejna sytuacja.
Z wykończeniem u niego marnie
0
Za dużo tego dryblingu...
0
@mateusz33 My zazwyczaj to mamy pecha i nas przekręcają.
3
Jakby ktoś nie widział xD
3
Zajebisty spalony xD
2
Gramy znacznie lepiej niż z Realem Madryt w finale.
Spokojnie bramki to kwestia czasu.
6
Soler na spalonym brał aktywny udział w akcji.
To powinien być spalony....
0
@michal26 A może paść bramka nieuczciwie zdobyta?
A sorka może w przypadku Realu Madryt.
2
On nie stracił równowagi.
Negreira go podciął.
1
Szkoda, Pedri jedno dotknięcie za dużo Pedriego.
Frenkie gra kolejny świetny mecz.
Wraca do formy z zeszłego sezonu
0
@Kejtas Przecież faul oczywisty
1
Faul niestety .
0
Gol !!!!!!
Postawiłem na Barce z handicapem -2
30 sekund temu xDDD
0
Zapowiada się piękny mecz.
Dużo miejsca
0
Pedruś to musi być gol...
1
@Comentateiro A po niemiecku jak będzie?
2
Mam nadzieję że to Olmo jednak będzie bliżej tej lewej strony.
Najważniejsze że nie będziemy musieli Rashforda oglądać.
7
Myślę że to świetny kierunek dla Xaviego.
4
@Jakchcesz Bo nie opłaca się niektórych porodówek trzymać bo rodzi się tam tylko kilkaset dzieci rocznie.
Dlatego warto tu szukać oszczędności niż w głupotach takich jak Telewizja publiczna.
1
@kamyk_23 Tak orają że czytanie ze zrozumieniem ich przerasta i wciskają mi rzeczy których nie napisałem.
Państwo im poradniki bezpieczeństwa wysyła jak oni czytać ze zrozumieniem nie potrafią xD
0
@astralny Nie rozumiem co ma wspólnego z tym ten pajac Morawiecki?
1
@Safrani To gratulacje,ja też przeczytałem ale online.
Jakbym wiedział że większość to chociaż raz w całości przeczyta to okej.
Ale wiem jacy są ludzie, już widzę to jak ludzie siadają z rodzinami i czytają ponad 50 stron o bezpieczeństwie.
Edukujmy Polaków ale w sposób skuteczny.
0
@Barcanajlepszyteam To czemu nie rozesłać tylko osobą starszym?
0
@Aragorn33 Chłopie w którym miejscu ja stwierdziłem że każdy to przeczyta w internecie?
Myślałem że czytanie ze zrozumieniem to ważna cecha u osób które zajmują się prawem a jednak się myliłem.
0
@Barcanajlepszyteam Jaka to szansa?
Nawet jak przejrzy to za rok zapomni co tam było.
0
@Aragorn33 "czyli nieprzydatny bo według Ciebie ludzie i tak powinni wiedzieć to czego nie wiedzą?"
Twoje czytanie ze zrozumieniem zawsze jest powalające.
Są to rzeczy proste które da się samemu wywnioskować.
Oczywiście nie wszystkie ale zapewniam cię że każdy kto raz przeczyta to nie nauczy się tego.
To tak jak z pierwszą pomocą.
Mimo że większość ludzi miało kilkukrotnie w życiu ją przerobioną w szkole to jakbyś się zapytał dużą część społeczeństwa jak to poprawnie zrobić to by nie wiedzieli a ty myślisz że raz jak przeczytają poradnik to nauczą się rozróżniać sygnały alarmowe?
Chyba że naprawdę wierzysz że każdy będzie to studiował co najmniej dwa razy w roku?
To już lepiej jakby to w tramwajach czy autobusach na ekranach puszczali.
By większy z tego był
1
@Irmscher10 W internecie sobie nie sprawdzi ale książeczkę już przeczytają. Już to widzę.
0
@Jakchcesz Jeśli to dla ciebie głupi argument to nieźle.
To proponuję też wysyłać pocztą też wszystkie ustawy do każdego.
0
@Irmscher10 Ja o cenie nic nie wspominałem ale są to zmarnowane pieniądze bo poradnik jest dostępny na stronie gov.