1

@xXFanBarcyXx Ale dzisiaj gra wyglądała świetnie oprócz skuteczności.

7

Setkę miał Pedri
Setki miał Olmo
Setkę miał Lewy
Setkę miał Kounde
Plus do tego gole po spalonych i gol po faulu.
O czymś pewnie zapomniałem.

Trudno.
Cieszy gra to na pewno. Jeden z lepszych meczów w tym sezonie.
Martwi skuteczność

0

Yamal od 15 minut nie miał udanego zagrania.

0

Yamal końcówkę to ma dramatyczną.
Za dużo prób zrobienia czegos samemu.

0

Tu raczej punkty stracimy.

Możemy dziękować wyłącznie sobie.
Tu powinniśmy strzelić 5 goli więcej

1

To powinno być czerwo.
Ja pierdole.

2

I niektórzy nie chcieli tu Cancelo.

Chłop wszedł i robi robotę.

2

Kurwa nie wierzę.

To jest niemożliwe

0

@SelloutCrowd Raz na 10 broni się strzały które prosto w ciebie lecą?
Uderzył by w bok i bramkarza by nawet nie drgnął.

0

@Guess Strzał Lewego był beznadziejny, prosto w bramkarza.

0

Nie tylko Cubarsi spieprzył.
Garcia też krył tak że nie krył.

5

Cancelo już zrobił więcej niż Balde w całym sezonie.

0

Dajcie spokój z tymi "świetnymi" paradami bramkarza.
Nasze strzały są beznadziejne.

0

@SelloutCrowd Póki co zmarnował świetną sytuację.

0

Strzał w sam środek...

0

Kolejny setkę marnuje.
To musi być gol.

0

Yamal znowu o jeden drybling za dużo.
Tam świetnie Fermin wchodził

0

Cancelo dzisiaj dublet, róbcie screeny

3

Co tu wystaje ja się pytam?


2

Czego nie rozumiecie? XD
https://zapodaj.net/plik-91FqfMXVm8

0

@Seledynowy Ciało obce?
Przecież bardzo dobrze odnajduje się w grze na małej przestrzeni z Olmo.
Mógł dwa razy lepiej piłkę przyjąć ale to tylko tyle z błędów

6

Gramy świetnie.
Cała pomoc i atak gra bardzo dobry mecz.

Frenkie dzisiaj jest genialny.
Najlepszy na boisku

0

Znow piętę wydłużają xD

0

Ta mina Flicka hahaha

0

Karny.
Genialna piłka od Frenkiego

0

Yamal to też już kolejna sytuacja.
Z wykończeniem u niego marnie

0

Za dużo tego dryblingu...

0

@mateusz33 My zazwyczaj to mamy pecha i nas przekręcają.

3

Jakby ktoś nie widział xD


3

Zajebisty spalony xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?