Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xXFanBarcyXx Ale dzisiaj gra wyglądała świetnie oprócz skuteczności.
7
Setkę miał Pedri
Setki miał Olmo
Setkę miał Lewy
Setkę miał Kounde
Plus do tego gole po spalonych i gol po faulu.
O czymś pewnie zapomniałem.
Trudno.
Cieszy gra to na pewno. Jeden z lepszych meczów w tym sezonie.
Martwi skuteczność
0
Yamal od 15 minut nie miał udanego zagrania.
0
Yamal końcówkę to ma dramatyczną.
Za dużo prób zrobienia czegos samemu.
0
Tu raczej punkty stracimy.
Możemy dziękować wyłącznie sobie.
Tu powinniśmy strzelić 5 goli więcej
1
To powinno być czerwo.
Ja pierdole.
2
I niektórzy nie chcieli tu Cancelo.
Chłop wszedł i robi robotę.
2
Kurwa nie wierzę.
To jest niemożliwe
0
@SelloutCrowd Raz na 10 broni się strzały które prosto w ciebie lecą?
Uderzył by w bok i bramkarza by nawet nie drgnął.
0
@Guess Strzał Lewego był beznadziejny, prosto w bramkarza.
0
Nie tylko Cubarsi spieprzył.
Garcia też krył tak że nie krył.
5
Cancelo już zrobił więcej niż Balde w całym sezonie.
0
Dajcie spokój z tymi "świetnymi" paradami bramkarza.
Nasze strzały są beznadziejne.
0
@SelloutCrowd Póki co zmarnował świetną sytuację.
0
Strzał w sam środek...
0
Kolejny setkę marnuje.
To musi być gol.
0
Yamal znowu o jeden drybling za dużo.
Tam świetnie Fermin wchodził
0
Cancelo dzisiaj dublet, róbcie screeny
3
Co tu wystaje ja się pytam?
2
Czego nie rozumiecie? XD
https://zapodaj.net/plik-91FqfMXVm8
0
@Seledynowy Ciało obce?
Przecież bardzo dobrze odnajduje się w grze na małej przestrzeni z Olmo.
Mógł dwa razy lepiej piłkę przyjąć ale to tylko tyle z błędów
6
Gramy świetnie.
Cała pomoc i atak gra bardzo dobry mecz.
Frenkie dzisiaj jest genialny.
Najlepszy na boisku
0
Znow piętę wydłużają xD
0
Ta mina Flicka hahaha
0
Karny.
Genialna piłka od Frenkiego
0
Yamal to też już kolejna sytuacja.
Z wykończeniem u niego marnie
0
Za dużo tego dryblingu...
0
@mateusz33 My zazwyczaj to mamy pecha i nas przekręcają.
3
Jakby ktoś nie widział xD
3
Zajebisty spalony xD