Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kessie Może i Arteta nie zdobył żadnego ważnego trofeum przez 6.5 lat ale w przyszłym sezonie na pewno tez nie zdobędzie.
Trzeba uwierzyć w proces.
1
@michaleu@Lukikiki
Teraz jest górka w szczególności jeśli chodzi o srebro ale w perspektywie następnych 5-10 lat ta cena będzie znacznie wyższa.
Patrząc długoterminowo to zawsze warto zainwestować w srebro i złoto.
3
@Lukikiki Lepiej sobie kupić fizyczne złoto lub srebro i trzymać.
5
@Lukikiki chłopie jakie xdt.
Ja mam takie pewniaczki na ekstraklasę w tym tygodniu że nie będziesz musiał pracować.
Biorę skromne 50%
10
@kanver_ Murzyn ale nasz murzyn.
7
Lewy kolejny bardzo słaby mecz a nawet beznadziejny.
Jednak dostał praktycznie taką samą ocenę jak w meczu ze Slavią gdzie zagrał jeszcze większy kryminał.
Tu uważam że ta ocena jest słuszna ale że Slavią była zawyżona i to sporo, tam zagrał na max 2.
1
@michal26 Ale ja to samo twierdzę.
Chodzi mi jedynie o ostatnie kilka lat.
Gdzie rozwój polski i co za tym idzie majętność Polaków przykrywa drożyzna.
Powtórzę dla jasności poziom życia w porównaniu do np 2010 roku jest nieporównywalnie większy.
2
@Safrani @Laminedependencia
Ale ja to pisałem w kontekście ostatnich lat.
Ostatnie lata to dramat jeśli chodzi o ceny wszystkiego.
Największy skok poziomu życia był przez pierwsze 10-15 lat od wejścia do Unii.
2
@Safrani Ja na to że Jankowski jako dziennikarz nie powinnien tak emocjonalnie pochodzić do pewnych rzeczy.
Co do liczb to tak Polska się rozwija i będzie się rozwijać mimo nieudolnych rządów ostatnich 20 lat które przeszkadzają tylko w rozwoju.
To że Polska się rozwija nie oznacza też że obywatelom rośnie poziom życia.
Polska jest potężnie zadłużona a marnotrawstwo publicznych pieniędzy jest szalona.
1
@Jakchcesz I nawet rogi rosły albo ci się aureola pojawiała nad głową.
4
@Kgorecki2500 Szymuś zamiast Putina to swoją partię wdepta w ziemię.
9
Lepiej się tego nie dało ująć xd
9
Mimo że go nie ma od grubych lat to nad nam gre robi, najpierw wykąpał Yamala a teraz to.
GOAT.
17
@NeroTFP1 Ta wnuczka nie taka mała.
2
@Sulimo Zgadza się.
Powinni więcej takich lokacji dawać.
Zajebisty klimacik
0
@Messibestplayerintheworld
Nie wiemy co mu obiecał Enrique.
Zobaczymy jaką rolę dostanie i ile będzie grał.
Wtedy będziemy oceniać
1
Piękny jest, w sobotę go widziałem na żywo jak jechałem na uczelnie ,stoi koło ekonomika.
2
@tomek8756 Jeden z większych pajaców z PiSu.
Krzykacz który jest zwykłym pionkiem.
3
@July_6_BcN To by wtedy brakło posłów w sejmie xD
5
@Robert_Kubica Wróżenie z fusów.
Jak kompletnie nie rozumiałem Moriby który tak naprawdę stawał się ważnym elementem naszej gry i regularnie grał to Dro się nie dziwię.
Chłop prawie nic nie grał to odszedł.
0
Betis został na kuponie tylko i cyk 3 minuta i przegrywają xd
12
Penalisa
5
Oglądacie na własną odpowiedzialność.
Koszmarna kontuzja.
0
@LukaszFan Jeśli miał być stawiać to jednak City druga Aston trzeci Arsenal
0
To że Arsenal spuchnie po nowym roku było pewne.
Tak jak pisałem z miesiąc temu nie mają szans na ligę.
4 mecze w nowym roku i tylko 4 pkt.
2
@Nieznajomy nawet dwie strzelił xd
1
@trolownik Masz absolutną rację, mylisz się :)
10
Lewy drugi tragiczny mecz z rzędu.
1
Piękna brameczka
0
@HypeR Fakt, wydawało mi się że stoi przy linii.
Nie zmienia to faktu że znowu nie zobaczymy raczej kogoś ze szkółki