5

@Kessie Może i Arteta nie zdobył żadnego ważnego trofeum przez 6.5 lat ale w przyszłym sezonie na pewno tez nie zdobędzie.
Trzeba uwierzyć w proces.

1

@michaleu@Lukikiki
Teraz jest górka w szczególności jeśli chodzi o srebro ale w perspektywie następnych 5-10 lat ta cena będzie znacznie wyższa.
Patrząc długoterminowo to zawsze warto zainwestować w srebro i złoto.

3

@Lukikiki Lepiej sobie kupić fizyczne złoto lub srebro i trzymać.

5

@Lukikiki chłopie jakie xdt.
Ja mam takie pewniaczki na ekstraklasę w tym tygodniu że nie będziesz musiał pracować.
Biorę skromne 50%

10

@kanver_ Murzyn ale nasz murzyn.

7

Lewy kolejny bardzo słaby mecz a nawet beznadziejny.
Jednak dostał praktycznie taką samą ocenę jak w meczu ze Slavią gdzie zagrał jeszcze większy kryminał.
Tu uważam że ta ocena jest słuszna ale że Slavią była zawyżona i to sporo, tam zagrał na max 2.

1

@michal26 Ale ja to samo twierdzę.
Chodzi mi jedynie o ostatnie kilka lat.
Gdzie rozwój polski i co za tym idzie majętność Polaków przykrywa drożyzna.
Powtórzę dla jasności poziom życia w porównaniu do np 2010 roku jest nieporównywalnie większy.

2

@Safrani @Laminedependencia
Ale ja to pisałem w kontekście ostatnich lat.
Ostatnie lata to dramat jeśli chodzi o ceny wszystkiego.
Największy skok poziomu życia był przez pierwsze 10-15 lat od wejścia do Unii.

2

@Safrani Ja na to że Jankowski jako dziennikarz nie powinnien tak emocjonalnie pochodzić do pewnych rzeczy.
Co do liczb to tak Polska się rozwija i będzie się rozwijać mimo nieudolnych rządów ostatnich 20 lat które przeszkadzają tylko w rozwoju.
To że Polska się rozwija nie oznacza też że obywatelom rośnie poziom życia.
Polska jest potężnie zadłużona a marnotrawstwo publicznych pieniędzy jest szalona.

1

@Jakchcesz I nawet rogi rosły albo ci się aureola pojawiała nad głową.

4

@Kgorecki2500 Szymuś zamiast Putina to swoją partię wdepta w ziemię.

9

Lepiej się tego nie dało ująć xd


9

Mimo że go nie ma od grubych lat to nad nam gre robi, najpierw wykąpał Yamala a teraz to.
GOAT.


17

@NeroTFP1 Ta wnuczka nie taka mała.


2

@Sulimo Zgadza się.
Powinni więcej takich lokacji dawać.
Zajebisty klimacik

0

@Messibestplayerintheworld
Nie wiemy co mu obiecał Enrique.
Zobaczymy jaką rolę dostanie i ile będzie grał.
Wtedy będziemy oceniać

1

Piękny jest, w sobotę go widziałem na żywo jak jechałem na uczelnie ,stoi koło ekonomika.


2

@tomek8756 Jeden z większych pajaców z PiSu.
Krzykacz który jest zwykłym pionkiem.

3

@July_6_BcN To by wtedy brakło posłów w sejmie xD

5

@Robert_Kubica Wróżenie z fusów.
Jak kompletnie nie rozumiałem Moriby który tak naprawdę stawał się ważnym elementem naszej gry i regularnie grał to Dro się nie dziwię.
Chłop prawie nic nie grał to odszedł.

0

Betis został na kuponie tylko i cyk 3 minuta i przegrywają xd

12

Penalisa


5

Oglądacie na własną odpowiedzialność.
Koszmarna kontuzja.


0

@LukaszFan Jeśli miał być stawiać to jednak City druga Aston trzeci Arsenal

0

To że Arsenal spuchnie po nowym roku było pewne.
Tak jak pisałem z miesiąc temu nie mają szans na ligę.
4 mecze w nowym roku i tylko 4 pkt.

2

@Nieznajomy nawet dwie strzelił xd

1

@trolownik Masz absolutną rację, mylisz się :)

10

Lewy drugi tragiczny mecz z rzędu.

1

Piękna brameczka

0

@HypeR Fakt, wydawało mi się że stoi przy linii.
Nie zmienia to faktu że znowu nie zobaczymy raczej kogoś ze szkółki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?