1

@prokar1 A to tak ale to było wiadome.

5

Czy Xabi się sam zwolnił czy nie to jest to kompromitacja na każdym szczeblu.
Od zarządu po piłkarzy.

Rządzą gwiazdeczki, Mbappe wczoraj zachował sie jak prostak i pokazał brak szacunku wobec trenera, reszta piłkarzy także.
Xabi sobie nie poradził z szatnią a gra wyglądała za niego po prostu słabo.
Zarząd na czele z Perezem na to wszystko pozwala, ściągają samych pajaców byle by mieli głośne nazwisko a potem są dymy w szatni. Uprawiają obrzydliwą politykę na temat sędziów i to też się udziela się piłkarzom.
Tam jest taki burdel że to szok.

Arbeloa wyleci szybciej niż nam się wydaje.

Nie żebym narzekał.


2

Hahaha serio zwolnili go xD
Nie dziwię się,gościu w szatni nie istniał.
Dał gwiazdeczką wejść sobie na głowę i efekt mamy.

Mieli z Xabim i Mbappe zaorać ligę i rozstrzygnąć ją we wrześniu a zaorali jedynie trenera.


0

@macio_944 Tu się trochę nie zgodzę bo od początku tego sezonu poziom stylu znacznie spadł. Mieliśmy piękne mecze jak np z Athleticiem kilka dni temu ale np we wczorajszym dużo rzeczy mi się nie podobało które są problemem od początku sezonu.

4

Co tam się odwala to szkoda gadać.
Najgorze jest to że Wielka Brytania może w przyszłości stać się zagrożeniem bo będą rządzić radykalni islamiści.


1

@Safrani Przecież ona nie ma pojęcia o czym mówi i nigdzie nie stwierdza że są takie dni że nie wieje a są takie gdzie wieje.
Ona przeczy sama sobie.

7

Tacy ludzie są przy władzy, przerażające.


2

@Who_you_mam 6.5 roku już grubo.
Ja mam wrażenie że dopiero jakieś 3-4 lata jest:D

0

W gorących dyskusja o czymś tak głupim i bezsensownym jak sportowiec roku w Polsce.
Porównywanie do siebie wszystkich sportów jakie istnieją w Polsce i wybieranie tej jednej osoby to z góry jest skazane na niesprawiedliwość,odklejone wyniki i z dupy wzięte kryteria który każdy sobie dopasowuje jak chce.

Wybierajmy sportowców roku ale w zakresie danego sportu bo inaczej mija się to z celem.

27

Xabi Alonso ma rację, ten puchar jest najmniej ważny.
Ważniejsza jest liga a tam Real ma 4 punkty straty do nas.

0

@gumaz O tak, przynajmniej by na głupoty nie wydawał

1

@gumaz Jeśli by stawiał to ja xd

0

@szymonekk Bo Yamal w ogóle nie bronił? Xd

0

@pozor Patrząc na formę oczywiście że Szweda.

2

@Jakchcesz Frenkie dostał czerwo w 91 min a nie 80.
Beznadziejnego Rashforda wpuścił oczywiście.

1

@WiecekFCB @FCB24 No fakt ten Cubarsi za wysoko.
Tyle co Kounde bym dał.

1

Dla mnie znowu Flick trochę opluł Szweda.
Zagrał świetny półfinał i nie dostał chociaż 10 minut.
Tym bardziej że końcówkę już raczej próbowaliśmy utrzymać wynik a nie atakować to mógł go wpuścić, przynajmniej by biegał w pressingu i obronie a nie jak Yamal wywalone po całości.
Kounde miał zerowe wsparcie na boku od Yamala.


0

Ja bym jedynie podwyższył Pedriemu o jeden, kapitalnie zagrał do Lewego przy drugiej bramce a Frenkiemu obniżył o jeden za to czerwo bo to było głupi,po za tym zagrał bardzo dobrze.

Rashford zagrał tak jak zwykle,to jest standard dla niego tylko czasami wyjdzie mu wrzutka. Jeszcze raz mnie zirytował jak niby to wrócił do obrony ale jak miał okazję realnie coś zrobić i próbować odebrał piłkę to gościu trzymał metr dystansu od zawodnika Realu i się patrzył.
Kuźwa świeży zawodnik i udaje grę obronną. No dramat.



0

@Frimpong Uuu Rasizm.
Od razu daje herba.

3

Piłkarz Realu by dostał za to żółtko.


0

Brawo za wykorzystanie setki ale jak widziałem jego pressing i Yamala również to aż mnie skręcało.
Tak to wyglądało:


1

Dzień dobry.
Chciałbym przypomnieć że Joan Garcia kosztował 25 mln a i naprawdę niewiele brakło by Raphinhia też kosztował 25mln gdyby Leeds spadło z ligi.

8

Piękne stroje.
Ogólnie mam wrażenie że stroje reprezentacji są ładniejsze bo dominuje prostota.
W tych co graliśmy w tym pucharze było tak nasrane że to szok. Jedne z najgorszych jakie mieliśmy.


14

Real Madryt i ich trofea.


3

Xabi nie zmieniaj się.
Pamiętaj że będziemy stać za tobą murem.

6

Mimo że Frenkie dostał czerwo to zagrał jeden z lepszych meczów od dawna.
Dużo pracował i kilka razy dobrze rzucił na skrzydło.

1

La La lalalalala

18

OFICJALNIE:
Jutro rano RealmadridSzamboTV wyda odcinek specjalny na temat Negreiry.

6

Mamy to !!!!!!!

PS Real Madryt jest obrzydliwy

2

Co ten Rashford robi tej obronie xD
Chłop udaje że coś chce zrobić.
Dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?