Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale jesteśmy dymani dziś przez chvja z gwizdkiem xD
0
mogło wpaść... gdyby kotleciak sam sobie wbił byłoby pieknie
4
nie siedz na piłce g0wniarzu, bo jajo zrobisz
1
Ała aż musiałem wyłaczyć obraz
0
Strzelaj strzelaj. Pan arab niech widzi i niech dużo płaci xD
3
Lewy wchodzi w 60 i wali 2 brameczki
13
Byleby do dogrywki o tam ich wykończyć.
Potem żeby nie mieli sił na PK i zesrali się w finale.
0
Bardzo dobrze, niech się ewakuuje. Jeszcze da radę pograć we włoszech, bo tam to jest liga emerytów. W ekstraklasie nawet więcej biegają niż grubasy po pizzy.
Tam się odnajdzie z modriciem. Może mu ktoś zacznie piłkę podawać.
0
@Kozinho. podałem twita z bardzo cieszącym się winicjuszem
3
Witam ponownie po banie za winicjusza.
0
@Pawlak1992 chciałbym zobaczyć jak ktoś go kupuje za cenę wykupu xD
Przeciez on nie zregyznuje z kasy, którą dostaje u nas.
0
@kacperFCB_ przeciez nie mogs mu zmniejszyc o wiecej niz 50%, bo tebas tego nie lubi
0
Jego to za darmo oddać chyba że gruby chce płacić mu pensje ze swojej kieszeni
1
@michaleu niektórzy myślą, że jak messi tam hurtowo strzela gole to też hurtowo by strzelal w LM
2
@michaleu to pokazuje na jakim poziomie jest na śmieszna liga xD
Ten grubas w zeszłym sezonie miał 17 goli i 17 asyst xD
1
@macio_944 ja mysle, że wydadza jak zwykle.
Poprawiona wersja na ps6 + pc
0
Deko z grubciem to wszystkie te transfery obliczali mając kasę za wygraną LM, La Ligi, PK i Superpucharu, i pozbyciu się ter toksyka, ręcznika, fatiego.
4
Nikt normalny nie chce wpuścić toksyka do szatni. Wystarczyła chwila pod koniec zeszłego roku, żeby pokazał prawdziwą twarz i mącił w szatni.
Niech mu wprost powiedzą, ze nie sa zainteresowani jego usługami. Jest wojtuś, a po wojtusi na dwójkę wejdzie ktoś młody.
Toksyka i ręcznika trzeba się pozbyć, ten drugi to został wysłany na ławke w elche i nie broni od 2 miesięcy.
1
@Cule1797 iq tostera ma skrzydłowy, który robi 15 raz to samo i myśli, że wynik bedzie inny. Widąc jak po drugiej stronie boiska jest pusto i jego kolega macha rekami od 20 minut.
0
@mint musi się udać, nikt normalny tego się nie spodziewa i nie będzie pod to taktyki układał.
2
U materacy skrzydlowi szukają napastników i do nich podają. Jedna sytuacja i 2 gole.
U nas skrzydłowi kopią się po czołach dla głupiej publiki, która kocha kopanie się po czołach.
Jak cie 3 kryje to nie kopiesz się z nimi, tylko bodajesz piłkę, ale do tego trzeba więcej niż IQ tostera.
0
Gavi na niżej, Fermin wyżej i jazda. To będzie nasz nowy duet w środku.
Gavi będzie gryzł po kostkach, a fermin będzie strzelał z daleka.
To musi się udać.
5
Też współczuję jamalowo, że kopał się po czole zamiast wcześniej piłki podawać.
0
Im płacą za strzelanie w Wielki prostokąt i nawet tego nie potrafią.
0
Ściągnąć lewego i wpuścić ferrana.
Kryminał.
0
Lewy by strzelił.
0
Liczę, że w podsumowaniu meczu redaktorzy opiszą, że to wszystko wina Lewandowskiego.
0
I tak będą walić konika do jamalka, bo kopie się po czole a to magia piłki xD
Niech nauczy się podawać do kolegów.
1
Więcej posiadania piłki. Więcej okazji i g0wno xD
Oni 1 okazja i 2 gole xD
1
Gramy z materacami w LM a tam stypa na trybunach.