Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 2 lata temu to było mało warte bo robiło nam straty(głównie przez Barca TV) teraz Barca Vision(kiedyś Barca Studios) odpowiadać ma za media społecznościowe, streamingi, aplikacje, gry, krypto itp
Aplikacja już stała się popularna, warto dodać że Barca coraz bardziej wchodzi w esport co też podniesie wartość Barca Vision.
48
@Arden to teraz wiadomo czemu Tusk tak szybko obniżył VAT dla sektora beauty XD
0
@MessiForeverTheBest https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawybory_prezydenckie_Partii_Demokratycznej_w_2024_roku
0
@Amidamaru Araujo z Pedrim na 100% zostają bo nie masz już obecnie plotek na ten temat a druga sprawa to nikt ci połamańca nie kupi
0
@MessiForeverTheBest No to że Trump został prezydentem a Kamale nawet nie brali pod uwagę w prawyborach 2024, w sondażach w tym roku miała gorsze poparcie od dziadka z demencją.
1
@michal26 no teraz jest za późno i muszą wybrać Kamalę ale to jest w zasadzie wymiana dziadka z demencją na typiarę co nic nie ogarnia :D
0
@MessiForeverTheBest a wiesz że mamy 2024r?
0
@michal26 jedyną szansą na wygraną Demokratów to chyba kandydat pokroju Baracka Obamy. Kamalę to Trump przerobi jak Clintonową :D
0
@michal26 Kamala przypadkiem z Bidenem nie przegrała w prawyborach?
1
@mekston Tylko musisz brać pod uwagę że Mclareny też coś odwalą bo wątpię żeby wygrywały wszystko do końca co było nawet widać na Silverstone.
1
@mekston Musiałbyś liczyć na DNF u Maxa i w każdym wyścigu zawsze 1-2 pozycja dla Norrisa.
3
@Arden i jeszcze ta pierwsza sytuacja z Bellinghamem który stracił w tej sytuacji piłkę i zrobił symulkę :D
0
@TR3YWAY u Xaviego to tam jeden trening dziennie głównie gra w dziadka i masę dni wolnych mieli
0
@Barcasub ale może odejść na wypożyczenie i masz redukcje w FPP o wartość pensji opłacanej przez klub wypożyczający
0
@Messibestplayerintheworld teraz sobie obczaj ile on opuszcza meczów co sezon, WIĘCEJ NIŻ PEDRI!
1
@tbas na lewą obronę to nie ma kogo kupić na rynku i to jest problem bo jedyną osobą jest tak naprawdę Davies bez formy który chce 20 mln brutto na sezon a Bayern za niego 60 mln :D
0
@Destroyer_of_Worlds skąd takie informacje?
0
@Albatros Rafa raczej bez szans na odejście bo wielokrotnie mówił że zostaje i był na spotach reklamowych, Fati ma dostać szansę w presezonie i nawet ma specjalny trening pod to. Dlatego De Jong i Ferran najbardziej prawdopodobni, Ferran praktycznie bez szans na grę a De Jong może dał się namówić łowcy Holendrów Erikowi ten Hagowi :D
0
@kamiVeB Osobiście też nie jestem zwolennikiem, lepiej pójść po Nico i Merino a kasę zostawić na przyszły rok i brać Musiale.
0
@Destroyer_of_Worlds Najlepsze że to kwestia podpisania najbardziej pesymistycznej umowy z Nike czyli ta sama wartość umowy +100 mln szybkiej gotówki + kwestia wypożyczeń Lengleta + Fatiego(razem redukcja około 30 mln pensji) lub sprzedaży np Garcii, aktualnie zarobiliśmy ~20 baniek z transferów + zeszliśmy z 10 mln pensji w FFP a z 10-15 wpadnie za presezon.
5
@Uukasz_93 widocznie w 2050 będziemy chodzić z korkami analnymi aby CO2 nie wydalać XD
0
@kuz https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14635679#comment-14635685
czyli jednak się interesujesz tematami politycznymi?
1
@LukaszFan lepsza byłaby zbiórka od fanów aby przejąć te dźwignie od Libero :D
7
@blakkudium Realowy wygląda jak opiekacz do kanapek
0
@Toretto w dobrą stronę to raczej nie zmierza, bo największy problem dla Polaków jest ta relokacja lub odmowa(ale tutaj trzeba płacić po 20k euro za każdego nie przyjętego). Czyli w praktyce najbardziej się opłaca ten pakt krajom które zapraszały jeszcze w 2016r imigrantów do swojego kraju a teraz chcą ten problem odsyłać do Polski czy innych krajów europy zachodniej
1
@Toretto pakt wchodzi od 2026r https://www.prawo.pl/samorzad/pakt-migracyjno-azylowy,524623.html
0
@JarekS druga sprawa to się miotasz logicznie we własnych liczbach, skoro Mbappe ma niby zarabiać na wizerunku 150 baniek i Realowi z tego zostaje 30 mln to od tych 30 mln musisz odjąć pensję 31 mln, wpisowe 25 mln i bonusy od ZP, bramek i trofeów. Zakładając że Żółw nic nie strzeli i nic nie wygra to wychodzi ci 30-56=26 mln na minusie. Kolejna kwestia to co z tego że wydusi Perez od Sponsora te 5mln za Mbappe jak Żółwik z 5 baniek bierze 80%. :D
1
@JarekS fajnie tylko dane wzięte w dupy: https://www.realmadryt.pl/news/131103-dwie-kluczowe-osoby-ze-swity-kyliana-obecne-na-prezentacji
"Interconnected Ventures. To firma zarządzająca prawami do wizerunku piłkarza, która według Forbesa odnotowała w ubiegłym roku obrót w wysokości 20 milionów euro. " a ty wylatujesz w 100 bańkami które mogą wzrosnąć do 150 baniek :D
tyle to mógł Messi czy Ronaldo zarabiać na wizerunku a oni maja kilkakrotnie większy marketing od Żółwia
0
@Albatros w 2026r zaoszczędzimy jakieś 80-100mln na tych pensjach a do tego dojdzie przychód z nowego stadionu niby 200mln różnicy między starym a nowym CN więc z 300mln pewnie między nowym CN a Montujić doliczyć te pensje i mamy spore przychody :D
0
@JarekS chyba coś ci matematyka szwankuje, on ma dostawać te 60-80% dla siebie + pensja 31 mln brutto + bonusy za grę + bonus za podpis około 25mln brutto rocznie. Czyli te 20% musi zarabiać na jego pensję, podpis i bonusy i dawać zysk dla Realu. Jeżeli według ciebie 50 mln ma dostawać Real to mamy 50 + 31 +25=105 a to tylko 20-40% max więc jego wizerunek według ciebie generuje od 262mln do 525mln, szanujmy się ale to by oznaczało że ma lepszy Marketing od Messiego, Ronaldo i Neymara razem wziętych a w praktyce nie ma na ten moment lepszego od Neymara więc coś ci nie pykło :P