0

@Szymemdymek FPP to nie ma znaczenia

2

@KamQiX Taka wisienka na torcie. Fajnie jakby na deser Betis wygrał i idealny weekend będzie :D

4

@MalanFCB Olmo dało się kupić więc skoro Nico chciałby tu być to by grał

1

@RoberDzik ja bym wymienił Fatiego i Ferrana na Nico

11

Flick to nasz najlepszy transfer w tym roku. Ośmiesza Xaviego takimi wynikami.

4

@vangoor a w madrycie -4

0

@Azi Ponoć sam Soto Grado wstawiał w tabelkę :D

0

Widać że bracia bliźniaki madryciaki https://i.imgur.com/0TtAhr0.png

2

@ShawnC jakiego zgrania? jak tam tylko Mbappe z Endrickiem są nowi z czego Brazol rezerwowy a reszta od dawna zgrana

0

@OzzyFCB ŚO akurat źle nie wygląda mamy Inigo + Pau w podstawie w razie czego jest MBacke w Barcelonie B i można przesunąć w razie czego Kounde do środka, Garcia niby ma wrócić max do końca września więc tutaj to jest najmniejszy problem. Najgorzej to wygląda w defensywnej pomocy.

0

Mrozy w Madrycie a niby lato :D

0

@LeoMessiiBarcaPepa Jeżeli ktoś po takie kontuzji nie wraca do top formy to jest raczej problem psychiczny a nie wina więzadeł

15

@kiper09 to już nie te czasy że po zerwanym więzadle masz koniec kariery

1

@macio_944 Nie wiem czy nie powinni sprzedać Garcię, wypożyczyć Ferrana wziąć Mbacke z Barcy B albo tego darmowego Mario Hermoso i kupić za resztę Chiese

0

@KmN mamy dwóch Fatimar i Ferrao

3

Oby Pedri i Bernal bez kontuzji

1

@Patriskos w nagrodę za służbę dla madrytu

2

@Azi jak zszedł Ferran to wyglądało to o wiele lepiej w jego wykonaniu

1

@robsons23 a to Flick go kupił?

0

nie wiem co Xavi widział w Ferranie

1

Już na 100% można powiedzieć że Ferran to największy niewypał Laporty w tej kadencji

2

@AlphaNumeric pomyliłeś Valle z Fortem

0

@Hosh ale Niemcy mają większą powierzchnie do obrony i więcej ludzi, dlatego jest to brane od % PKB

0

@MarFan nie rozumiesz po prostu kontraktu, 105 baniek to było tylko w pierwszym roku bo jeszcze obowiązywał stary kontrakt, później doszły te 50 baniek. W Każdym kontrakcie masz 3 filary, podstawa około 105 mln, bonusy za trofea które dadzą ci nawet te 155 i kary np za brak udziału w LM

0

@MarFan "Zgodnie z zapisami nowego kontraktu FC Barcelona może dobić nawet do kwoty 155 mln euro za sezon."

1

Widzę że masa fejków lata że niby Barca zarabia 35 mln obecnie z Nike. To tutaj macie liczby.
https://www.fcbarca.com/70316-oficjalnie-fc-barcelona-przedluza-umowe-z-nike.html

0

Girona musi lepszego bramkarza kupić

0

@PatrykBarca Jest jeszcze Mbacke którego kupili za 4 mln i powinien dostać z 1k minut aby go sprzedać z zyskiem

0

@Pnog37 mamy jeszcze Mbacke i od biedy można zawsze zagrać z Kounde na środku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?