Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szymemdymek FPP to nie ma znaczenia
2
@KamQiX Taka wisienka na torcie. Fajnie jakby na deser Betis wygrał i idealny weekend będzie :D
4
@MalanFCB Olmo dało się kupić więc skoro Nico chciałby tu być to by grał
1
@RoberDzik ja bym wymienił Fatiego i Ferrana na Nico
11
Flick to nasz najlepszy transfer w tym roku. Ośmiesza Xaviego takimi wynikami.
4
@vangoor a w madrycie -4
0
@Azi Ponoć sam Soto Grado wstawiał w tabelkę :D
0
Widać że bracia bliźniaki madryciaki https://i.imgur.com/0TtAhr0.png
2
@ShawnC jakiego zgrania? jak tam tylko Mbappe z Endrickiem są nowi z czego Brazol rezerwowy a reszta od dawna zgrana
1
@peetwithbarca https://www.filmweb.pl/film/Super+zio%C5%82o-2001-34273 to sobie obczaj
0
@OzzyFCB ŚO akurat źle nie wygląda mamy Inigo + Pau w podstawie w razie czego jest MBacke w Barcelonie B i można przesunąć w razie czego Kounde do środka, Garcia niby ma wrócić max do końca września więc tutaj to jest najmniejszy problem. Najgorzej to wygląda w defensywnej pomocy.
0
Mrozy w Madrycie a niby lato :D
0
@LeoMessiiBarcaPepa Jeżeli ktoś po takie kontuzji nie wraca do top formy to jest raczej problem psychiczny a nie wina więzadeł
15
@kiper09 to już nie te czasy że po zerwanym więzadle masz koniec kariery
1
@macio_944 Nie wiem czy nie powinni sprzedać Garcię, wypożyczyć Ferrana wziąć Mbacke z Barcy B albo tego darmowego Mario Hermoso i kupić za resztę Chiese
0
@KmN mamy dwóch Fatimar i Ferrao
3
Oby Pedri i Bernal bez kontuzji
1
@Patriskos w nagrodę za służbę dla madrytu
2
@Azi jak zszedł Ferran to wyglądało to o wiele lepiej w jego wykonaniu
1
@robsons23 a to Flick go kupił?
0
nie wiem co Xavi widział w Ferranie
1
Już na 100% można powiedzieć że Ferran to największy niewypał Laporty w tej kadencji
2
@AlphaNumeric pomyliłeś Valle z Fortem
0
@Hosh ale Niemcy mają większą powierzchnie do obrony i więcej ludzi, dlatego jest to brane od % PKB
0
@MarFan nie rozumiesz po prostu kontraktu, 105 baniek to było tylko w pierwszym roku bo jeszcze obowiązywał stary kontrakt, później doszły te 50 baniek. W Każdym kontrakcie masz 3 filary, podstawa około 105 mln, bonusy za trofea które dadzą ci nawet te 155 i kary np za brak udziału w LM
0
@MarFan "Zgodnie z zapisami nowego kontraktu FC Barcelona może dobić nawet do kwoty 155 mln euro za sezon."
1
Widzę że masa fejków lata że niby Barca zarabia 35 mln obecnie z Nike. To tutaj macie liczby.
https://www.fcbarca.com/70316-oficjalnie-fc-barcelona-przedluza-umowe-z-nike.html
0
Girona musi lepszego bramkarza kupić
0
@PatrykBarca Jest jeszcze Mbacke którego kupili za 4 mln i powinien dostać z 1k minut aby go sprzedać z zyskiem
0
@Pnog37 mamy jeszcze Mbacke i od biedy można zawsze zagrać z Kounde na środku