0

@Encore Raczej muszą zrozumieć że Mbappe to nie środkowy napastnik a dodatkowo brakuje im rozgrywającego w pomocy

0

@esem91 to mały @Comentateiro ze 150 lat temu, teraz wiadomo czemu tak księży nie lubi :D

9

95 min a u naszych pressing takie rzeczy to ostatnio chyba za czasów Luisa Enrique były, Flicki Taka na ogromny + po dwóch meczach.

3

Raphinha dzisiaj więcej dryblingów jak przez cały poprzedni sezon :D

0

Lewy już 3 dobre sytuacje zepsuł

1

@Ronin47 w styczniu

1

Trzeba powiedzieć że jeszcze sporo roboty będzie miał Flick w tym sezonie to widać jakiś progres jest bo o wiele lepiej się to ogląda.

0

@Rifek no jeżeli Lenglet zarabia 15 baniek na sezon czyli w dwa lata zarobi 30 mln to rozkładając ta pensję na 3 lata masz 10 baniek na sezon, Atleti płaci 75% czyli 7,5mln my 2,5mln. Gdyby nie rozłożyli tego na 3 lata to Atleti płaciłoby 7,5mln a my też 7,5mln. 2,5mln *3 = 7,5mln

1

@macio_944 ale pamiętaj że sprzedawali by gierkę za darmo

0

@PatrykBarca czwarty raczej :D

0

@Rifek właśnie dzięki temu my będziemy opłacać 3x razy mniejszą część niż gdyby mu nie rozłożyli tej pensji

0

@Bartas7VeB jakby ktoś nie pamiętał to te źródło podało fejka z Nico

1

@Lionel_Messi10 hmm czyli tak licząc mamy 25 z zaległych dzwigni, 15 za sponsora od spodenek, 10 mln za presezon, 28 mln za sprzedaże zawodników(nie licząc Faye) oraz 15 mln redukcji pensji(Oriol, Dest, Guiu itp bez Gundogana i Faye). Razem 93mln żeby zakontraktować wszystkich potrzebujemy jeszcze około 33mln na sprzedażach i redukcjach pensji. Faye da jakieś 12 mln + jakiś 1mln pensji i zostanie pensja Gundogana akurat pasuje praktycznie.

1

@ProMILs byłoby gdyby Olmosia nie kupili

0

@Pressinho to już pytanie do Xaviego to on go chciał, Lapcio wolał Haalanda

0

@Veysel ciekawe czy te 25% łączy się z 35 mln

0

@Pressinho Lewandowski miał rosnącą pensję średnia by wychodziła z 25mln + zrzekł się wpisowego dzięki temu żeby za 2 sezony więcej zarobić, normalnie dostałby z 20 mln za podpis i 20-25 mln brutto rocznie gdzie w Bayernie zarabiał 23mln brutto

0

@Pressinho szczyt u Bartka to było 359mln euro, uwzględniając inflację to masz praktycznie 400mln a to tez trzeba liczyć bo pandemia zmniejszyła wartość euro o 20% (https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/2019-2020/), obecnie wydajemy 225 ale razem z Gundo Oriolami Roque itp więc spadniemy poniżej 200mln co praktycznie robi ci połowę tego co u Bartka. To że Bartek nie brał nikogo ze szkółki bo wolał przepłacać to już chyba jego wina, zobacz że teraz takiego Olmo nie musielibyśmy kupować gdyby Bartek go nie sprzedawał.

0

@Pressinho za Bartka to średnia pensja w klubie oscylowała powyżej 20 mln więc różnica akurat to jest spora bo praktycznie 2x

5

@Litman gorzej on chce sporo zarabiać i grać w topowym klubie

1

@Maxiu77 no ja bym był bardziej zadowolony gdyby kupili tylko Merino za te 20mln, zostawili Gundogana, resztę składu uzupełniliby Barcą B i skupili się na sprzedażach.

2

@KrwawiaceoczyVEB te statystyki są gorsze od Fatiego i Ferrana a gorzej się nie da

1

@macio_944 jeszcze Szwagry 2 kolejne starcie Deco i Laporty :D

2

@JohnnySilverhand skoro dla City to będzie wzmocnienie to tym bardziej będzie dla Barcy jak zostanie

1

@MarFan zarabia 18 mln a druga sprawa to jest lepszy od Olmo

0

plan to miał się opierać o nową umowę z Nike wtedy nie trzeba by było nikogo wypychać z klubu

1

@abram3k przez zero się nie mnoży

0

@norbi77 zakup Mateusza Fernandesa a później jego wypychanie z klubu to tez przypadek? Fax i afera z Messim to tez przypadek? Zatrudnienie Setiena i zrzucenie na niego całej winy i nie zapłacenie reszty pieniędzy z kontraktu to też przypadek? same przypadki :D

2

@norbi77 "Nawet Bartomeu, który doprowadził do takiego fatalnego stanu Barcę, potrafił obchodzić się z piłkarzami i okazywał każdemu szacunek, gdy odchodzili."

kompletna bzdura wystarczy sobie przypomnieć w jakich okolicznościach odchodził Suarez w 2020r

0

@Transu96 on miał rosnącą pensję + odroczenia, same odroczenia to były tylko 50% jednej rocznej pensji i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?