Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Raczej muszą zrozumieć że Mbappe to nie środkowy napastnik a dodatkowo brakuje im rozgrywającego w pomocy
0
@esem91 to mały @Comentateiro ze 150 lat temu, teraz wiadomo czemu tak księży nie lubi :D
9
95 min a u naszych pressing takie rzeczy to ostatnio chyba za czasów Luisa Enrique były, Flicki Taka na ogromny + po dwóch meczach.
3
Raphinha dzisiaj więcej dryblingów jak przez cały poprzedni sezon :D
0
Lewy już 3 dobre sytuacje zepsuł
1
@Ronin47 w styczniu
1
Trzeba powiedzieć że jeszcze sporo roboty będzie miał Flick w tym sezonie to widać jakiś progres jest bo o wiele lepiej się to ogląda.
0
@Rifek no jeżeli Lenglet zarabia 15 baniek na sezon czyli w dwa lata zarobi 30 mln to rozkładając ta pensję na 3 lata masz 10 baniek na sezon, Atleti płaci 75% czyli 7,5mln my 2,5mln. Gdyby nie rozłożyli tego na 3 lata to Atleti płaciłoby 7,5mln a my też 7,5mln. 2,5mln *3 = 7,5mln
1
@macio_944 ale pamiętaj że sprzedawali by gierkę za darmo
0
@PatrykBarca czwarty raczej :D
0
@Rifek właśnie dzięki temu my będziemy opłacać 3x razy mniejszą część niż gdyby mu nie rozłożyli tej pensji
0
@Bartas7VeB jakby ktoś nie pamiętał to te źródło podało fejka z Nico
1
@Lionel_Messi10 hmm czyli tak licząc mamy 25 z zaległych dzwigni, 15 za sponsora od spodenek, 10 mln za presezon, 28 mln za sprzedaże zawodników(nie licząc Faye) oraz 15 mln redukcji pensji(Oriol, Dest, Guiu itp bez Gundogana i Faye). Razem 93mln żeby zakontraktować wszystkich potrzebujemy jeszcze około 33mln na sprzedażach i redukcjach pensji. Faye da jakieś 12 mln + jakiś 1mln pensji i zostanie pensja Gundogana akurat pasuje praktycznie.
1
@ProMILs byłoby gdyby Olmosia nie kupili
0
@Pressinho to już pytanie do Xaviego to on go chciał, Lapcio wolał Haalanda
0
@Veysel ciekawe czy te 25% łączy się z 35 mln
0
@Pressinho Lewandowski miał rosnącą pensję średnia by wychodziła z 25mln + zrzekł się wpisowego dzięki temu żeby za 2 sezony więcej zarobić, normalnie dostałby z 20 mln za podpis i 20-25 mln brutto rocznie gdzie w Bayernie zarabiał 23mln brutto
0
@Pressinho szczyt u Bartka to było 359mln euro, uwzględniając inflację to masz praktycznie 400mln a to tez trzeba liczyć bo pandemia zmniejszyła wartość euro o 20% (https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/2019-2020/), obecnie wydajemy 225 ale razem z Gundo Oriolami Roque itp więc spadniemy poniżej 200mln co praktycznie robi ci połowę tego co u Bartka. To że Bartek nie brał nikogo ze szkółki bo wolał przepłacać to już chyba jego wina, zobacz że teraz takiego Olmo nie musielibyśmy kupować gdyby Bartek go nie sprzedawał.
0
@Pressinho za Bartka to średnia pensja w klubie oscylowała powyżej 20 mln więc różnica akurat to jest spora bo praktycznie 2x
5
@Litman gorzej on chce sporo zarabiać i grać w topowym klubie
1
@Maxiu77 no ja bym był bardziej zadowolony gdyby kupili tylko Merino za te 20mln, zostawili Gundogana, resztę składu uzupełniliby Barcą B i skupili się na sprzedażach.
2
@KrwawiaceoczyVEB te statystyki są gorsze od Fatiego i Ferrana a gorzej się nie da
1
@macio_944 jeszcze Szwagry 2 kolejne starcie Deco i Laporty :D
2
@JohnnySilverhand skoro dla City to będzie wzmocnienie to tym bardziej będzie dla Barcy jak zostanie
1
@MarFan zarabia 18 mln a druga sprawa to jest lepszy od Olmo
0
plan to miał się opierać o nową umowę z Nike wtedy nie trzeba by było nikogo wypychać z klubu
1
@abram3k przez zero się nie mnoży
0
@norbi77 zakup Mateusza Fernandesa a później jego wypychanie z klubu to tez przypadek? Fax i afera z Messim to tez przypadek? Zatrudnienie Setiena i zrzucenie na niego całej winy i nie zapłacenie reszty pieniędzy z kontraktu to też przypadek? same przypadki :D
2
@norbi77 "Nawet Bartomeu, który doprowadził do takiego fatalnego stanu Barcę, potrafił obchodzić się z piłkarzami i okazywał każdemu szacunek, gdy odchodzili."
kompletna bzdura wystarczy sobie przypomnieć w jakich okolicznościach odchodził Suarez w 2020r
0
@Transu96 on miał rosnącą pensję + odroczenia, same odroczenia to były tylko 50% jednej rocznej pensji i tyle