0

@JarekS chyba coś ci matematyka szwankuje, on ma dostawać te 60-80% dla siebie + pensja 31 mln brutto + bonusy za grę + bonus za podpis około 25mln brutto rocznie. Czyli te 20% musi zarabiać na jego pensję, podpis i bonusy i dawać zysk dla Realu. Jeżeli według ciebie 50 mln ma dostawać Real to mamy 50 + 31 +25=105 a to tylko 20-40% max więc jego wizerunek według ciebie generuje od 262mln do 525mln, szanujmy się ale to by oznaczało że ma lepszy Marketing od Messiego, Ronaldo i Neymara razem wziętych a w praktyce nie ma na ten moment lepszego od Neymara więc coś ci nie pykło :P

0

@ViscaelBarca2007 dla Imigrantów w UK są niższe podatki poczytaj sobie o Haalandzie i ile podatków a Anglii płaci

0

@ViscaelBarca2007 tutaj raczej większe znaczenie miało to że w United dostanie pierwszy skład a w Realu byłby rezerwowym no i więcej zarobi bo tam 10mln netto to jakieś 12-13mln brutto a w Hiszpanii 20 mln brutto

2

@Amidamaru Amidamaru do miecza :D

a tak szczerze to nie rozumiesz FPP

0

@VegetaPolska wpisz sobie w google Real Madryt spogląda w kierunku Calafioriego i będziesz miał artykuł na notatniku

0

@KrychaFCB no to Kalafior do madrytu trafi :D

7

@macio_944 Podanie z fałsza wewnętrzną częścią stopy, chyba tylko w ekstraklasie tak potrafią :D

1

@Aragorn33 darmowy które będzie zarabiał po 12-15 mln brutto to możesz w te miejsce kupić Camarę lub Merino, po prostu głupotą jest branie kolejnego obrońcy jak masz w tym momencie 8.

1

@Aragorn33 to masz jeszcze Inigo i Mbacke w kadrze bez sens brać typa i płacić kilkanaście milionów mając tylu ŚO

2

@Aragorn33 po co? my mamy nadmiar ŚO w drużynie po prostu Garcia z Faye więcej minut dostaną i tyle

4

@KrychaFCB strach pomyśleć jak świetni będą synowie Messiego który ich kąpał z kilkaset razy xD

1

dzisiaj piłka nożna jest piękna :)

1

@KamQiX ale z Moratą w 10 dlatego się wyrównuje i grają w 11 :D

2

@Bernard777 istnieje ale tylko w stratach :D

1

ten zamachowiec to widać że inteligencją nie grzeszył https://streamable.com/vqiqt7

0

@Cule1234 Nigdy nie byłem za tym Onaną nie dość że przepłacony 2-3 krotnie to na ME nic nie pokazał. Lepiej kupić Nico a później wziąć Merino i ewentualnie wypożyczyć Cancelo, resztę dobrać ze szkółki.

1

Jeden z dwójki Inigo - Garcia będzie musiał odejść

0

@BORO_12 no jak Libero złamało umowę to ona w zasadzie nie obowiązuje ale dopóki Barca nie podpisze nowej z nowymi Firmami to w zasadzie można powiedzieć że ta dźwignia nie istnieje :D

0

@BORO_12 umowa z Libero była/jest podzielona na 3 raty: pierwsza miała wlecieć w 2023, druga w tym okienku i ostatnia w 2025r

0

@BORO_12 dlatego że te wszystkie odroczenia mają wpływ na FPP, przypominam żę my dostaliśmy 600mln z dźwigni(+180 z Libero które nie wpłynęło) a te pieniądze się nie rozpłynęły w powietrzu.

0

@michal26 Jeszcze elegancko można samochodem podjechać i pakować wszystko do bagażnika.

1

@blakkudium Czyli Pedri ma mleczaki jeszcze dlatego się tak łamie.

1

@Pawel13sz Był taki dobry bo grał na dopingu

0

@ViscaelBarca2007 dlatego w tym roku kupili Alvaro Djalo który urodził się w Madrycie :D

0

@Coutinho007 Szkoda że ta dwójka + Lenglet do szejków nie chce iść tak to byśmy zarobili jakąś gotówkę + zaoszczędzili sporo na pensjach.

0

@Arden Fati z Ferranem powinni powalczyć o jedno miejsce w presezonie, gorszego sprzedać/wypożyczyć

0

@Gaucho najlepsze że on tą bramkę strzelił stojąc przed samym Rabiotem :D

1

trochę śmieszne ale 16 letni Yamal jest bardziej dojrzały od 39 letniego Ronaldo xD

1

football wygrał dzisiaj :)

11

typowy madryciak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?