Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LAMC_10 o nie
0
@Gaucho to jest ten Tier [-1] :D
2
@macio_944 to przelej Laciowi stówę ale milionów byczku to ci ogarnie :P
5
@Roobo rzucił go jak mopem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Później Yamal asyst nie ma xD
0
Ferran niezły obrońca Elche :D
0
typowy rekinek xD
2
@heniusss w tym opiekaczu to chyba nic nie działa prawidłowo poza tym telebimem 360 xD. wałek ze Skybarem, przepalenie 16 mln na parkingi bo działali bez zezwoleń, murawa gówniana która zwiększa im kontuzje, brak możliwości organizacji koncertów, zalania stadionu, prześwity, upał przy zamkniętym dachu. Nawet ten mecz NFL którym tyle czasu się jarali według danych dał im zarobić 10 mln tylko problem w tym że musieli kurnik zamknąć na 5 tygodni. Jeszcze tylko czekać aż sponsor poprosi sądownie o zwrot tych 360mln xD
20
@Cryptolis albo w formy bezosobowe w ogłoszeniach o prace, ten rząd to mem xD
0
@kuz ciekawe jaki jest zasięg takich elektryków przy takich mrozach :D
1
@NeroTFP1 Znowu wp*ol od Barçy, aż pękła biała duma,
Na mordzie cisza… do czasu, bo odpala się formuła:
„Wynik? Gra? Tabela? Co ty w ogóle pie*lisz?”
Piętnaście Lig Mistrzów — i tym rozmowę kończysz
0
@lukkobe tylko że przyjście Goretzki daje nam możliwość wymiany Casado(Flick i tak na niego nie liczy) na Rashforda, później to kwestia albo postawienia na młodego Egipcjanina albo Lewego z pensja max 10 mln i masz całą pomoc i atak gotowy na nowy sezon i można się skupić tylko na obronie.
2
@Gaucho gość wybrał kasę z madrytu zamiast gry i płacze że schodzi :P
0
@Zbyszko z Bogdańca to są szachy 5D żeby kylianek postrzelał w LM, Arbeloa to atmosferić :D
0
@MsBarca https://www.uefa.com/uefachampionsleague/fixtures-results/bracket/
2
najlepsze żę madryciaki zagrają przeciw Benfice lub Bodo xD
0
sędzia zrobił VAR dla doliczonego czasu :P
0
@Roobo dobra obrona :P
0
kompromitacja Lewego
1
real w tyłek już 3:1 xD
10
Już więcej zrobili niż w całej pierwszej połowie xD
1
@LukaszFan na ten moment to prowadzenie jedną bramką dawałoby nam top4 xD
1
@Filipem Właśnie po to żeby łatwiej awansować do ćwierćfinału bo na wyżej nie ma co liczyć a kasa z LM się przyda
0
Flick to powinein zacząć grać z 3 ŚO bo Kounde czy Balde to raczej statyści :P
2
nie Lewy to powinien zejść w pierwszej
0
@mmaciass oni są bez znaczenia bo wystarczy wygrać i jesteśmy w top 8
4
wszyscy póki co grają pod Barce ale Barca nie chce iść do top 8 xD
3
@Mario96w gość wpadł na 200 IQ pomysł zgłosi się sam do siebie :D
1
@Ryse Giertych pewnie już bilet do Włoch kupił :D