0

@sebasarna nie żeby coś ale ostatniego gola straciliśmy miesiąc temu :P

1

@July_6_BcN a gdzie nominacja dla @Kessie ?

1

@KrychaFCB śmiesznie to wygląda jak się patrzy teraz na transfer Masturbinho u prześcieradeł za 60 baniek, nie dośc że gorszy to i 30 razy droższy xD

2

Gol po kiksowej asyście i kiksowym strzale :D

3

tu już z 2-0 powinno być

1

@BorzyKrzys Lisek miał pewnie 2 tygodnie udarowego dlatego wyszło mu 2,5 tygodnia wolnego :P

2

@michal26 W zasadzie to jak niemiec wyleci do końca sezonu to będzie można wykorzystać 80% jego pensji a to otworzy nam drogę do ściągnięcia ŚO

3

@th@les tutaj jest 62% zwolenników, najlepsze że większośc z nich sama narzekała na Cancelo po jego tragicznym meczu z Villarealem :P

0

@fenix1983 z kontraktem na 5 lat wyjdzie ci 15+30/5=21mln brutto utrzymania, na połowę sezonu wychodzi ci ~10mln więc podobnie co utrzymanie Cancelo :P

0

@Kubsoleon jak Cancelo weźmie te 4 mln netto czyli 8 mln brutto za te pół roku to ci jego wypożyczenie wyjdzie 12mln w FPP a za tyle to nawet można by było o Guehiego powalczyć xD

0

@ProMILs Ja proponuje Ronaldinho z emerytury ściagnąć, biegać nie będzie ale przecież i tak bronić nie będziemy więc co to z różnica :P

0

@Roobo Gdyby Cancelo był taki dobry na LO to by raczej nie kupowali Theo na LO

0

@MOLESTA to fejk jakiś przeczytałeś

0

@PatrykBarca Inter ma szpital na PO więc biorą cokolwiek

0

@Sergio_Devils i od tamtej pory nie zagrał ani jednego meczu na lewej stronie :D

0

@HypeR dlatego w Al Hilal grał tylko na prawej xD

0

@Sergio_Devils tak tak tam grał zajebiście że był tak fatalny na tej pozycji ze ludzie za Balde zaczęli tęsknić(obejrzyj mecz z villarealem przegrany 3-5 to może przejrzysz na oczy)

1

@HypeR co wy macie z tym Balde jak to nie jest nawet ta sama pozycja XD

2

@blakkudium To akurat 100% fejk bo Cancelo zarabia 15 baniek ale netto, w arabii nie masz podatku od osób fizycznych więc tam brutto = netto

1

@Xxxbarca4ever tylko to nie jest LO a u nas grał tam gorzej niż Balde(polecam obejrzeć mecz Barca Villareal 3-5) :P

1

@Safrani "A gdyby KO coś takiego przepchneli, to mieliby drugą kadencję zapewnioną."

To żeś wnioski wyciągnął xD, przecież oni by z kretesem przejebali by wybory, zrozum że wszyscy ci co żyją dzięki 800+ przestaliby głosować na KO, jak jesteś sebixem czy karyną którzy albo nie pracują albo pracują na czarno to byś tylko na tym stracił. To samo z emerytami większość emerytów nie płaci PITu bo nie zarabia wiecej niż 30k rocznie :P

1

@turhiay dlatego już lepiej brać Grimaldo niż odpady arabskie

3

Czyli Mbappe hamulcowym u prześcieradeł

0

@mientusek1407 i każdy z tych "powodów" nie działa :D

1

@th@les tymczasem prześcieradła wydające 300 baniek na chowaną murawę która wygląda gównianie :P

0

jaka cisza w zoo się zrobiła xD

1

@BORO_12 niech biorą tego Ake na wypożyczenie bo jak maja brać Cancelo to już lepiej zaoszczędzić kasę i wziąć kogoś ze szkółki

5

@MateS raczej Pedri z temu czyli @Kessie

0

@BojanKriKicz na klatce dzień dobry mówił

0

@Irmscher10 to teraz podaj źródło swojej tezy bez uciekania do jaskini platformiakowej :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?