Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker bo Ramy masz praktycznie w każdym sprzęcie elektronicznym, w dyskach, kartach graf, telefonach, lapkach, tabletach, konsolach robotach do sprzątania. Różnica tkwi w tym że niektóre dopiero będą drożeć
1
@draxidox jak ludzie przestaną oglądać filmiki z AI to spadną
1
@kanver_ to tym bardziej nam Cancelo nie potrzebny
0
@draxidox jak widać po niemcach, wpuszczanie śniadych towarzyszy nic nie daje w sprawie dzietności ale co platformiaki siały propagandę to ich :P
6
@michalgajdek gość jeszcze to samo napisał na notatniku, widać parcie pod zielone na obydwu forach :P
5
@Kessie Wulkanizacja u @Luciano99 jest tak popularna że gwiazdy z całego świata przyjeżdżają tutaj zmieniać opony
1
@misterio tam powinien być oznaczony @Popitek12
10
@michal26 sam sprawdziłem i @Safrani dał się złapać na fejka
7
@clyde no i namówiłaś @Luciano99
3
@Eto'o9 R10 potrzebujemy dwóch ŚO, jednego po lewej a drugiego po prawej stronie środka obrony
0
@Criss18Barca Tusk, Szczerba, Giertych i inni odpalą się przed wyborami i spadną za PIS :P
8
@Ronin47 byku jak on odejdzie za free to nam sie zwolni 15-18 mln z pensji :D
5
@blakkudium w zasadzie to chłop i tak już praktycznie nie zagra w tym sezonie a Barca nie przedłuży z nim kontraktu więc może sobie szukać nowego klubu już w styczniu :P
1
@Laminedependencia ogólnie te ich transfery wyglądają jakby zawodników z temu kupowali :P
0
Przeciwieństwo Christensena :P
2
@Roobo to jest właśnie poziom ekonomicznej wiedzy typowego plaltformiaka
0
@Katalończyk 99 jeden błąd nie oznacza że system jest słaby, real gdyby nie poprawki VARu byłby niesłusznym liderem La Ligi. W Pucharze króla to samo, nie było Varu i real przepchany błędem sędziego
0
@Katalończyk 99 to masz słabe wrażenia
2
@Eklerek no właśnie mieliby 30 mld w 10 lat na NFZ, ludzie nie musieliby płacić abonamentu na to gówno(czyli każdy Polak szczęśliwy) a nieruchomości po TVP przerobić na mieszkania :P
1
@heniusss dodatkowo im wyższa akcyza tym więcej grup przestępczych sprzedajacych alko na lewo a oni VAtu i dochodowego płacić nie będą :P
2
@Peciak to czemu płacimy za leczenia uzależnień od narkotyków? przecież też są zakazane :P
0
@misterio nie bitcoina tylko eth
5
Dźwignie realu:
-20% od wpływów stadionowych
-30% od wpływów koncertowych i eventowych(totalny flop i jak tego nie ogarną to sponsor może ich pozwać i chcieć odzyskać 360mln)
-sprzedaż krzesełek za 80mln
Dźwignie Barcy:
-25% praw TV
-~12% Barca Studios(razem wpłynęło 40-60mln a miało być 200mln)
-sprzedaż krzesełek za 100mln(warto dodać że my tych Vip krzesełek mamy mieć 2x tyle co real, Laporta sprzedał tylko 400-500 z 9500 co odpowiada jakieś 5%)
Logika ludzi w komentarzach: Laporta sprzedał wszystkie aktywa klubowe xD
0
@SelloutCrowd mamy https://www.transfermarkt.pl/alvaro-cortes/profil/spieler/924610
3
@regatta52 nie wiem czy wiesz ale jej głosy mają większe znaczenie w sejmie bo to jej partia rządzi :P
0
@partymaker nawet Valverde na tym PO jest lepszy jak Trent czy Carva w tym sezonie :D
0
@adi7adi8 jak on zarabia 0,5mln euro więcej jak Szczena
19
Dlatego prześcieradła chcą żeby ta sprawa sądowa trwała jak najdłużej bo jak się skończy to tylko sie ośmieszą i nie będą mogli wyciągać karty Negreira po każdej swojej kompromitacji :P
13
@Limaker raczej powinien mieć wzrosty do 100mln zwłaszcza po tak dobrym roku który miał o wiele lepszy od Viniciusa który kosztuje 150 baniek xD
2
@blakkudium śmiesznie to wyglada jak byś miał "wywalone" w dziadka la ramblowego :D