2

@Who_you_mam ale to są jednorazowe wpływy a udziały sprzedajesz dożywotnio :P

6

@LeszekFCB Bóg losu chce żeby byli razem :D

7

@July_6_BcN widzisz Pedri woli brunetki :P

3

@Pablozeusz Faza 1C z pojemnością 63k ma być do końca roku / początku stycznia więc dojdzie trochę nowych miejsc

13

@RoberDzik najlepiej to niemcy do barażów i my ich lejemy

0

@Katalończyk 99 jak chcesz transfery w wakacje to musisz bulić :P

0

@Kaktusek najtańsze bilety zawsze były na trzecim poziomie trzeciego pierścienia trybun a te będa gotowe na przyszły sezon dopiero :P

2

@vangoor nie do końca, Montzjuic ma więcej ale 10k praktycznie mało kto kupuje bo z tych miejsc się nie da oglądać meczu, druga sprawa to wynajem tez kosztuje i ma to też wpływ na zyski ze sklepów obok CN

3

@blakkudium bardziej gaming & chill, platyna będzie wbijana :P

3

@Comentateiro nazwij go na cześć swojego miejsca pracy - Cieciomir

0

@4drian0 muszą ciąć koszty bo pensja Mbappe sie sama nie opłaci :P

0

@mordini123 DAZN będzie lepiej chodziło na strumyku

1

@BORO_12 to samo Garcia 2,5 mln śmierdzi fejkiem ta lista

2

@norbi77 a myślisz ze czemu cieciówka jest cała biała?

2

@BorzyKrzys dlatego stary @Luciano99 nie ma psa bo zupa harnasiowa by się marnowała :D

2

@BORO_12 no to ciężko wyliczyć bo z jednej strony dojdzie sporo kasy z nowych i powyżek kontraktów reklamowych, powrót na stadion z drugiej podwyżki dla pensji zawodników. Pod koniec sezonu bedzie wiadomo na czym stoimy :P

4

@BORO_12 jak uda się sprzedać nawet za darmo Ter Stegena czy Fatiego to spokojnie nawet na Etta Eyong by starczyło

0

Najbardziej realna opcja to zostawienie Lewego z niższą pensją na poziomie 10-12mln brutto, zakupienie Etta Eyong i Rashforda(amortyzacja takiej operacji wyjdzie tyle samo co ściągnięcie Kane). Wtedy można sprzedać Ferrana za 40-50mln odpuścić Christensena i pójść po dwóch ŚO, jednego darmowego + Nico Schlotterbecka. Wtedy zostanie sprzedaż Ter Stegena, Iniakiego Peny i Fatiego. W zasadzie na takiej operacji to można nie dość że skład wzmocnić to jeszcze wyjść na + finansowo.

3

@Roobo Skoro Nawrot zdobył połowę głosów to może sobie połowę zawetować(to tak z logiki ryżego) :P

3

6

@Destroyer_of_Worlds Niedługo banda rudego będzie uchylać immunitet za przejście na czerwonym świetle po północy na zadupiu xD

7

@Roobo Rzecznik Tuska na la rambli znowu zmanipulował lub skłamał? nowe nie znałem :D

2

@Bzyczekk a jeszcze 2 lata temu głosował na PO XD

0

@kuz Kane raczej podpisze nowy kontrakt z Bayernem a Haaland nie do wyjęcia

2

Ciekawie będzie wyglądać pomoc w meczu z Bilbao xD

3

My w każdym meczu musimy te pręty obijać xD

0

@Encore O Rafałku podobnie było że nie chce dryblować :D

0

@Sysia11 ale chodzi o dzisiaj

1

zastanawiam się czy nie powinniśmy grać z 3 obrońcami zamiast 4, łatwiej by było trzymać linię spalonego :D

4

w ataku źle nie gramy ale obrona z bramką tragedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?