0

@Lanosss W zasadzie to czy zostanie czy odejdzie to i tak wyjdziemy na plus. Jak zostanie to będzie dobry joker na ławce a jak odejdzie to wpadnie 70 baniek i jego minuty dostanie Dro i kuzyni Fernandezy a za kasę można wtedy kupić ŚO i tego napadziora z Vilklareal.

19

Real ma tak dużo bo jeszcze sędziów opłaca :P

3

@Azazel_Pazuzu Polacy też generują PKB na Ukrainie a jakoś nie widzę żeby nam fundowali Starlinki :P

7

@Kgorecki2500 Partia mem a najlepsze że oni się sami wyjaśniają xD

3

@Katalończyk 99 No co się dziwisz jak oni nawet cycka w życiu nie trzymali to dla nich chodzenie z dziewczyną jest dziwne :P

15

@Joopiter To brzmi trochę jak zagadka z żyrafą, słoniem i lodówką XD

3

@XELO Jak już to Osasuna wygrała ale u siebie z nami byczku co jest istotne bo Osa jest mocna tylko u siebie, a z Levante to ledwo wygraliśmy przez wałki z sędzią, oczywiście takie istotne dane pominąłeś :P

1

@norbi77 On potrzebuje z 10 lat i wtedy na pewno wypali :D

1

Faul jest wtedy jak Czułameni połamie noge rywalowi a że nie połamał to faulu nie ma :P

0

@brd42 Nie to po prostu Real gra kupsko na ten moment

0

Znowu śmierdzi u madryciaków 1:0 po wątpliwym karnym

0

@aspr1me Wolą punkty z biedronki zbierać

2

@blakkudium Girona to powinna po Pene lecieć z 5mln w zębach do Barcy :P

1

@Pomimo27 U nas było podobnie, też Flick twierdził że Fati ma braki w przygotowaniu, dał mu kilka szans i już więcej nie grał i pewnie podobnie będzie w Monaco :P

2

@Faro a madrycki Pedri znowu na ofensywnej pomocy xD

1

@Encore U nas też są marnowane sytuacje ale jednak krajowy tryplet wpadł i madryciaki zlane 4 krotnie

1

@cules100pro Masto to raczej PS a Paz to ofensywna pomoc

1

Wrócił legendarny Own goal :D

0

Ferran słabo z przodu i jeszcze gorzej z tyłu :P

6

A później Pedri asyst ma mało xD

0

Ten liniowy to chyba śpi xD

2

Komentarz usunięty

0

@tomek8756 Jeszcze emotki których nie ma na Twitterze xD

1

@Roobo Teraz wystarczy pomyśleć ile by nawalili nowych podatków gdyby Tęczowy Rafałek byłby prezydentem

4

@Luciano99 To teraz będzie musiała cię w ramach rekompensaty zaprosić na netlifx harnaś and chill.

10

@draxidox Aż mi się ten mem przypomniał XD https://i.postimg.cc/NFLmFwnc/mem.jpg

0

@DonCarletto Pogłoski to i o Szwedzie miałeś już rok temu co nie zmienia faktu że na notatniku nikt o Argentyńczyku nie słyszał

0

@DonCarletto Ale to samo masz z tym Masturbinho przed transferem nikt o nim nie słyszał na notatniku

9

Na tego Masturbinho to niczym nie trzeba odpowiadać bo Roony wygląda na lepszego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?