Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lanosss W zasadzie to czy zostanie czy odejdzie to i tak wyjdziemy na plus. Jak zostanie to będzie dobry joker na ławce a jak odejdzie to wpadnie 70 baniek i jego minuty dostanie Dro i kuzyni Fernandezy a za kasę można wtedy kupić ŚO i tego napadziora z Vilklareal.
19
Real ma tak dużo bo jeszcze sędziów opłaca :P
3
@Azazel_Pazuzu Polacy też generują PKB na Ukrainie a jakoś nie widzę żeby nam fundowali Starlinki :P
7
@Kgorecki2500 Partia mem a najlepsze że oni się sami wyjaśniają xD
3
@Katalończyk 99 No co się dziwisz jak oni nawet cycka w życiu nie trzymali to dla nich chodzenie z dziewczyną jest dziwne :P
15
@Joopiter To brzmi trochę jak zagadka z żyrafą, słoniem i lodówką XD
3
@XELO Jak już to Osasuna wygrała ale u siebie z nami byczku co jest istotne bo Osa jest mocna tylko u siebie, a z Levante to ledwo wygraliśmy przez wałki z sędzią, oczywiście takie istotne dane pominąłeś :P
1
@norbi77 On potrzebuje z 10 lat i wtedy na pewno wypali :D
1
Faul jest wtedy jak Czułameni połamie noge rywalowi a że nie połamał to faulu nie ma :P
0
@brd42 Nie to po prostu Real gra kupsko na ten moment
0
Znowu śmierdzi u madryciaków 1:0 po wątpliwym karnym
0
@aspr1me Wolą punkty z biedronki zbierać
2
@blakkudium Girona to powinna po Pene lecieć z 5mln w zębach do Barcy :P
1
@Pomimo27 U nas było podobnie, też Flick twierdził że Fati ma braki w przygotowaniu, dał mu kilka szans i już więcej nie grał i pewnie podobnie będzie w Monaco :P
2
@Faro a madrycki Pedri znowu na ofensywnej pomocy xD
1
@Encore U nas też są marnowane sytuacje ale jednak krajowy tryplet wpadł i madryciaki zlane 4 krotnie
1
@cules100pro Masto to raczej PS a Paz to ofensywna pomoc
1
Wrócił legendarny Own goal :D
0
Ferran słabo z przodu i jeszcze gorzej z tyłu :P
6
A później Pedri asyst ma mało xD
0
Ten liniowy to chyba śpi xD
2
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 Jeszcze emotki których nie ma na Twitterze xD
1
@Roobo Teraz wystarczy pomyśleć ile by nawalili nowych podatków gdyby Tęczowy Rafałek byłby prezydentem
4
@Luciano99 To teraz będzie musiała cię w ramach rekompensaty zaprosić na netlifx harnaś and chill.
10
@draxidox Aż mi się ten mem przypomniał XD https://i.postimg.cc/NFLmFwnc/mem.jpg
0
@DonCarletto Pogłoski to i o Szwedzie miałeś już rok temu co nie zmienia faktu że na notatniku nikt o Argentyńczyku nie słyszał
0
@DonCarletto Ale to samo masz z tym Masturbinho przed transferem nikt o nim nie słyszał na notatniku
0
@DonCarletto To niezła kompromitacja panie Carletto:
https://www.footballfancast.com/the-swedish-messi-man-city-ready-to-sign-roony-bardghji-bargain-deal/
https://www.goal.pl/transfery/roony-bardghji-tottenham-man-city-kopenhaga/
https://www.manchestereveningnews.co.uk/sport/football/transfer-news/manchester-united-handed-roony-bardghji-31813305
9
Na tego Masturbinho to niczym nie trzeba odpowiadać bo Roony wygląda na lepszego