1

@Roobo Teraz wystarczy pomyśleć ile by nawalili nowych podatków gdyby Tęczowy Rafałek byłby prezydentem

4

@Luciano99 To teraz będzie musiała cię w ramach rekompensaty zaprosić na netlifx harnaś and chill.

10

@draxidox Aż mi się ten mem przypomniał XD https://i.postimg.cc/NFLmFwnc/mem.jpg

0

@DonCarletto Pogłoski to i o Szwedzie miałeś już rok temu co nie zmienia faktu że na notatniku nikt o Argentyńczyku nie słyszał

0

@DonCarletto Ale to samo masz z tym Masturbinho przed transferem nikt o nim nie słyszał na notatniku

9

Na tego Masturbinho to niczym nie trzeba odpowiadać bo Roony wygląda na lepszego

1

@Faro to samo tutaj ma ukryte znaczenie

7

@Bogan Bo szmaty są zawsze tańsze wiec nie ma sie co dziwić :P

1

@Kgorecki2500 Niedługo Cole będzie się zapijać wódką bo będzie tańsza :D

2

@cules100pro te zerówki nie są zdrowe, masz cukier zamieniony na niezdrową chemię

3

@KrychaFCB A za dwa lata znowu będzie lizał rowa Mentzenowi. Platforma nigdy nie uczy się na błędach :D

0

@cules100pro Ja to się zastanawiam co zrobi ten sponsor co wyłożył na to 360 baniek za 30% udziałów przecież żeby się to tylko zwróciło bez zysku to tam muszą być przychody na poziomie 60mln, Perez będzie musiał im zwiększyć zyski ze stadionu z 20% na 30% albo oddać kasę :P

1

@Lanosss Jeszcze Łoniaki Pena i Szczęsnego zarejestrujemy

0

@Faro Zwykłe plotki a ludzie łykają jak pelikany

1

@draxidox Jeszcze te metale powinny mieć takie ostra krawędzie jak brzytwa :P

4

Jakieś niedociągnięcia są i chyba brakuje jeszcze z 200mln na transfery i zaczną grać w tym madrycie :D

1

@PeteR10 No coś ten madrycki Pedri nie dowozi :P

0

@Eto'o9 R10 taka typowa Osasuna z zeszłego sezonu dobra u siebie tragiczna na wyjeździe

1

Strasznie schematycznie i szablonowo Real gra dlatego tak łatwo idzie bronić dla Osasuny

3

@fart Niestety ale dla POPISów ważniejsze jest to co ugrają dla własnych partii a nie dla Polski

4

@fart Znając naszych to by dla Ukra zaproponowali spłatę długu wobec USA :D

1

@ferdas_rawa Właśnie to najlepsze że niby Koalicja rządzi od dwóch lat a tu się niby okazuje że to PIS dalej może więcej niż oni więc jaki jest sens głosować na tą Koalicje? Strata głosu :P

1

@Shad0wK1ng Im dłużej będzie zwlekał tym więcej terenu odda putinowi. Polska też po drugiej wojnie straciła 25% swojego terenu.

3

@PatrychoO "Mnie nikt nie ogra" - Postać znana :D

20

Jeszcze tylko prześcieradła w cymbał i początek sezonu będzie można uznać za idealny :P

2

@FCB_dimiC on tylko przed @Luciano99 klęka :D

0

@Marjando Bo to tebas

1

@Romario87 Dawno na 4 nie byli :D

7

@PatrychoO dzisiaj startuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?