1

@th@les Nowy stadion niskie płace i możesz sporo wydać, jak my wrócimy na swój stadion z kompletem miejsc to też będziemy takie ruchy mogli robić :)

21

@Robert_Kubica Bartek z Lapciem mieli racje, Dembele jest lepszy od Mbappe

0

@Faro Gdyby Perez był geniuszem to by go sprzedał i kupił rozgrywającego. Naprawiliby tym sposobem dwa poważne problemy czyli brak rozgrywającego i Mbappe grałby na swojej nominalnej pozycji.

5

@Eklerek To kolejny trailer GTA 6

0

@BORO_12 Ale na Joana też ci starczy bo on kosztuje w FPP tylko 11 mln a w 1/4 potrzebujesz 44mln. Tek, Roony i Garcia to koszt około 64mln nowych przychodów. Dlatego coś tu śmierdzi z tą rejestracją zwłaszcza że Rashforda możesz zarejestrować na rok na tych nowych zasadach, a nie mamy tutaj wliczonych oszczędności z pensji Lewego, presezonu czy 60% pensji Ter Stegena i kontraktu z DRK :P

0

@BORO_12 No właśnie my chyba nawet tych 1/4 nie możemy wykorzystać bo tak patrząc to zarobiliśmy 75 mln więc 1/4 powinna dać nam rejestracje minimum Roonyego czy Teka gdzie ich koszt w FPP to tylko 5mln :P

5

@Cule1234 Inigo na pewno kłamie bo na la rambli mamy ekspertów którzy twierdzą żę to Lapcio go wypchnął z klubu :P

1

@AduŚ07 Bartek to jedno a drugie to przebudowa CN

0

@tbas Każdy polityk na swój sposób kłamie ale Tusk jest akurat arcymistrzem w tej dziedzinie :P
@Konradowskyy dlatego POPISy się od siebie niczym nie różnią

4

@Konradowskyy Tuskowy Vat 23% tylko na 2 lata już mamy 15 lat :D

3

@Eklerek Muslim Muslimowi Muslimem xD

8

@KrychaFCB Gość w zasadzie się ośmieszył podwójnie bo skoro to są agenci Putina to rząd się skompromitował że ich wpuścił do Polski xD

1

@PatrykBarca w Realu flopy masz od 2007:
-Gabriel Heinze za 12 mln
-Robben za 35 mln
-Klaas-Jan Huntelaar 27 mln
-Ezequiel Garay za 10 mln
-Royston Drenthe 14 mln
-Kaka 67 mln
-Rafael van der Vaart 15 mln
-Pedro León za 10 mln
-Sahin 10 mln
-Illarramendi 32 mln
-Isco 30 mln
-Lucas Silva 13 mln
-James Rodríguez 75 mln
-Mariano Díaz 21,5 mln
-Theo Hernández 24mln
-Álvaro Odriozola 32mln
-Reinier 30mln
-Hazard 120mln
-Luka Jović 63 mln

Nie liczyłem zawodników na których zarobili oraz darmówek czy też zawodników którzy jeszcze grają no i zakupionych poniżej 10 mln bo tam tego masa jest(nie ma tutaj zmiennych za zawodników dlatego Hazard tańszy itp) :P

2

@Bobo25 Przecież ich kibice będą mogli normalnie bilety kupić, ja ci tylko mówie że dla Villa bardziej jest opłacalne tam jechac bo zarobią z 10x tyle co gdyby grali mecz u siebie a dla takiego klubu to da sporo nawet jeśli wrzucą porażkę z Barceloną w koszta. Wystarczy spojrzeć jak się osłabili w tym okienku transferowym co pokazuje że finansowo tam nie jest dobrze.

2

@Bobo25 Szanujmy się ale Villareal i tak raczej zakładałoby porażkę przeciw Barcelonie a siano im się bardziej przyda więc mała strata dla nich

1

@DonCarletto Kurła przecież to trwało kilkanaście lat nawet Komisja UE uznała to dopiero 2016r jako niedozwolone xD
https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/HTML/?uri=CELEX%3A32016D2393

1

@DonCarletto Real też był w takiej sytuacji gdzie Perez robił wałki z gruntami więc znowu nie trafiony argument

1

@DonCarletto Za Laporty też miałeś więcej transferów na plus i też sporo trofek typu tryplety i sekstety już nie wspominając o historycznych upokorzeniach Realu na jego stadionie więc argument z dupy.

0

@Filipem No to kolejna sprawa :P

15

@cules100pro Właśnie to jest śmieszne u nas obrażają Laporte bo oddaje za darmo Lengleta z wysoką pensją a w Madrycie jak Perez oddaje Reinera za darmo czy Jovicia za free albo dopłaca do odejścia Hazarda to jakoś problemu nie ma xD

0

@Faro Według chatagpt: we Francji klauzule umożliwiające jednostronne rozwiązanie kontraktu (tzw. klauzula odstępnego lub wykupu) są formalnie nielegalne w umowach piłkarskich.

3

@ikar34 To ironia była byczku :P

1

@Ojciec5tkidzieci Trzeba pingwina zaprosić na la ramblę to może na przyszły rok weźmie naszych pod uwagę :D

0

@Filipem Za bardzo chyba bierzesz komentarze na serio ludzie tu mają beke z jego kiksa bardziej a to jak będzie grał w sezonie to nikt nie wie bo ocenianie przez sparingi to głupota

1

@Ojciec5tkidzieci Ale skandal nikogo z la rambli nie ma a tyle kandydatów mamy :P

1

Zrobił wszystko idealnie poza strzałem xD

0

@PatrychoO Nie no, chłop tam siedzi 11 lat musi znać Hiszpański :P

0

@PJ777 tak byczku taki zapis sobie zrobił Inigo, gdyby Laporta się nie zgodził to Inigo by kontraktu nie podpisał tak to działa

2

@BORO_12 Gość niestety ma poważną kontuzję i ciekawe czy wróci do wysokiego poziomu

2

@AlexDark00 Jeszcze chwila i się okaże że Inigo był lepszy niż Messi XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?