Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pax Skoro się wstydzisz platformy to po co na nią głosujesz? Druga sprawa pcozekaj na raport Niku w 2027r gwarantuje ci że dług za czasów KO będzie dużo wyższy bo każda partia rządząca zaniża dług oficjalny.
0
@pax 160mld podawała twoja platforma pod koniec 2023r więc to ich pytaj
0
@Alvarinho Pisowcy zostawili 2023r 160 miliardów deficytu, PO zrobiła z tego ponad 300 a ty tu piszesz o jakimś zasypywaniu jak oni ten dług powiększyli w 2 lata dwukrotnie xD
9
@Astad Kaczafi myślał że będzie miał łatwo jak Tusk z Hołownią :P
1
@Metempsychosis za darmo sobie możesz przetestować, tam jest chyba z 10 dziennie możesz wygenerować.
tutaj poradnik
0
@Metempsychosis suno.com sobie przetestuj
0
Komentarz usunięty
0
@Pressinho jak go nie sprzedasz w zimowym to będzie nas dymał na hajs do 2028r bo później nie będzie sam chciał odejść.
2
@michal26 Czyli jak kobieta weźmie rozwód mają 3 bombelki dostanie 1200*3 + 800*3+ rodzinnej 80-120*3 + ewentualnie baba jak siedzi na bezrobociu 1200-1400zł= jakieś 7500-8000 na rękę i to nic nie robiąc, już nie wspominam o dopłatach do mieszkania i rachunków z mopsu czy darmowego żarcia xD
2
@Pressinho Nie wypożyczenie w zimowym tylko sprzedaż
0
@FranciscoZubra W biznesie nigdy nie ma czegoś takiego że na pewno ktoś ci zapłaci na 100%. Firma może działać 10 lat wystarczy jeden kryzys i nie otrzymasz zapłaty.
5
@Rifek Kilka miesięcy temu to nawet nie było wiadomo gdzie pojedziemy na tournee
20
@Rupert_Haubica Idąc twoim tokiem myślenia jak tobie szef nie wypłaci pensji to będzie twoja wina xD
1
@JohnKennedy Dodi xD
0
@macio_944 no ty też nie możesz więc takie same
1
@blakkudium Koniec końców wyjdzie około 3-6mln na czysto dla nas
1
@BorzyKrzys To chyba jeden z plusów decyzji Rudego
0
@Foro Przecież napisał że chce ciszy jeziora i mało ludzi a to akurat znajdzie na mazurach
1
@blakkudium dobra cena zwłaszcza żę chłop praktycznie nic nie grał :P
0
@DonCarletto PSG to ma topowego rozgrywającego to raz. Druga sprawa to u was są same LSy w PSG masz LSów i PSów dodatkowo Dembele grał jako cofnięty napastnik wiec tutaj nie ma co porównywać nawet.
1
@blakkudium Czyli 3-4mln dla nas wpadnie
0
@DonCarletto Ale jest to trochę dziwne że wydajesz 200 baniek w sezonie a nie rozwiązujesz ani jednego z dwóch najważniejszych problemów drużyny czyli problem 3 LSów i brak rozgrywajacego. Mnie to dziwi bo zamiast kupować kota w worku za ponad 60mln Perez mógł kupić Zubimendiego i to wyglądałoby o wiele lepiej, tak samo przepłacony Carreras jak masz ogranego Miguela Gutiereza za 8 mln do wyjęcia :P
0
@Odcinkowy Jeżeli dla nas taka Crvena jest za mocna to raczej szybko w LM Polski klub nie zagra :P
0
@RosjaninBut Od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu milionów mogli z samego adsensa zarobić
0
@Who_you_mam Właśnie po to że jak pogra na Tournee to ktoś go zobaczy i kupi
1
@Chucky To samo o Rafałku mówili i się pochowali do jaskiń :D
1
@Pawlak1992 Prawdziwy jest ten który zamoczył w swoim życiu :D
1
@Vegeta88 Rudy mógłby spokojnie tą obietnicę spełnić zwłaszcza że mamy rekordowy niski kurs dolara i niską cenę za baryłkę ropy :P
0
@tbas Tylko jedno źródło mówiło o tej opłacie 10mln brutto, nikt inny tego nie potwierdził
1
@Faro Cou był tańszy to raz, dwa miał mniejszą pensję, trzy strzelił 25 bramek i kilkanaście asyst dołożył i po czwarte udało się odzyskać na nim 30 mln. Różnica kolosalna :P