0

@pax Skoro się wstydzisz platformy to po co na nią głosujesz? Druga sprawa pcozekaj na raport Niku w 2027r gwarantuje ci że dług za czasów KO będzie dużo wyższy bo każda partia rządząca zaniża dług oficjalny.

0

@pax 160mld podawała twoja platforma pod koniec 2023r więc to ich pytaj

0

@Alvarinho Pisowcy zostawili 2023r 160 miliardów deficytu, PO zrobiła z tego ponad 300 a ty tu piszesz o jakimś zasypywaniu jak oni ten dług powiększyli w 2 lata dwukrotnie xD

9

@Astad Kaczafi myślał że będzie miał łatwo jak Tusk z Hołownią :P

1

@Metempsychosis za darmo sobie możesz przetestować, tam jest chyba z 10 dziennie możesz wygenerować.

tutaj poradnik


0

@Metempsychosis suno.com sobie przetestuj

0

Komentarz usunięty

0

@Pressinho jak go nie sprzedasz w zimowym to będzie nas dymał na hajs do 2028r bo później nie będzie sam chciał odejść.

2

@michal26 Czyli jak kobieta weźmie rozwód mają 3 bombelki dostanie 1200*3 + 800*3+ rodzinnej 80-120*3 + ewentualnie baba jak siedzi na bezrobociu 1200-1400zł= jakieś 7500-8000 na rękę i to nic nie robiąc, już nie wspominam o dopłatach do mieszkania i rachunków z mopsu czy darmowego żarcia xD

2

@Pressinho Nie wypożyczenie w zimowym tylko sprzedaż

0

@FranciscoZubra W biznesie nigdy nie ma czegoś takiego że na pewno ktoś ci zapłaci na 100%. Firma może działać 10 lat wystarczy jeden kryzys i nie otrzymasz zapłaty.

5

@Rifek Kilka miesięcy temu to nawet nie było wiadomo gdzie pojedziemy na tournee

20

@Rupert_Haubica Idąc twoim tokiem myślenia jak tobie szef nie wypłaci pensji to będzie twoja wina xD

1

@JohnKennedy Dodi xD

0

@macio_944 no ty też nie możesz więc takie same

1

@blakkudium Koniec końców wyjdzie około 3-6mln na czysto dla nas

1

@BorzyKrzys To chyba jeden z plusów decyzji Rudego

0

@Foro Przecież napisał że chce ciszy jeziora i mało ludzi a to akurat znajdzie na mazurach

1

@blakkudium dobra cena zwłaszcza żę chłop praktycznie nic nie grał :P

0

@DonCarletto PSG to ma topowego rozgrywającego to raz. Druga sprawa to u was są same LSy w PSG masz LSów i PSów dodatkowo Dembele grał jako cofnięty napastnik wiec tutaj nie ma co porównywać nawet.

1

@blakkudium Czyli 3-4mln dla nas wpadnie

0

@DonCarletto Ale jest to trochę dziwne że wydajesz 200 baniek w sezonie a nie rozwiązujesz ani jednego z dwóch najważniejszych problemów drużyny czyli problem 3 LSów i brak rozgrywajacego. Mnie to dziwi bo zamiast kupować kota w worku za ponad 60mln Perez mógł kupić Zubimendiego i to wyglądałoby o wiele lepiej, tak samo przepłacony Carreras jak masz ogranego Miguela Gutiereza za 8 mln do wyjęcia :P

0

@Odcinkowy Jeżeli dla nas taka Crvena jest za mocna to raczej szybko w LM Polski klub nie zagra :P

0

@RosjaninBut Od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu milionów mogli z samego adsensa zarobić

0

@Who_you_mam Właśnie po to że jak pogra na Tournee to ktoś go zobaczy i kupi

1

@Chucky To samo o Rafałku mówili i się pochowali do jaskiń :D

1

@Pawlak1992 Prawdziwy jest ten który zamoczył w swoim życiu :D

1

@Vegeta88 Rudy mógłby spokojnie tą obietnicę spełnić zwłaszcza że mamy rekordowy niski kurs dolara i niską cenę za baryłkę ropy :P

0

@tbas Tylko jedno źródło mówiło o tej opłacie 10mln brutto, nikt inny tego nie potwierdził

1

@Faro Cou był tańszy to raz, dwa miał mniejszą pensję, trzy strzelił 25 bramek i kilkanaście asyst dołożył i po czwarte udało się odzyskać na nim 30 mln. Różnica kolosalna :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?