Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Reviven Osobiście widzę tylko jedną opcję: Rashoford na wypożyczenie + ewentualnie uzupełnienie ze szkółki po presezonie
0
@barceloniak_radom Bilbao będzie chciało płatności w jednej racie a to tylko araby ci dadzą
0
@Walpiano Gdyby City złamało FPP to United, Arsenal czy Liverpool tym bardziej bo wydali więcej
0
@ViscaelBarca2007 Rashford na wypożyczenie + Grimaldo i można skupić sie na sprzedażach przez resztę okienka.
0
@daniel32778 Na Diaza nie ma szans po śmierci Joty
0
@Matiasio Nie wiem czy Barca szuka jakiegoś nosiwódę :P
0
@ViscaelBarca2007 Dla nas to chyba jedyny zawodnik jakiego możemy sprowadzić na LS'a zwłaszcza że chłop jest trochę zdesperowany więc pewnie mało kasy by wziął na wypożyczeniu
1
@Bernard777 Różnica jest taka że Nico wykorzystał Barcelonę dla podbicia kontraktu
0
@turhiay W Chelsea był cienki akurat i póki co dobrze grał tylko w BVB
1
@Lucyffffer1922 Może sąsiad pomyślał że wywalasz do śmieci i wziął sobie XD
2
@doc W zasadzie to ta szopka może trwać do końca okienka xD
1
@blakkudium Lookman to tam zbędny jest patrząc że kupili Baenę, oni bardziej obronę muszą wzmocnić bo biedę mają w tej formacji
2
@Criss18Barca U arabów nie ma podatku dochodowego od osób fizycznych :P
2
@Starrk Jak nie wiedzą? każdy wie że antymaterię zjadła @jowita
29
Jeżeli dyrektor sportowy Barcy Tebas już potwierdza 1:1 to raczej jest to kwestia tego tygodnia max przyszłego jeśli chodzi o rejestrację
0
@APTAPT 60 wydali i jeszcze dochodzi pensja na poziomie 4mln brutto xD
0
@Destroyer_of_Worlds Byczku źle patrzysz, wybory są ważne jak wygrywa KO a jak przegrywa to są nieważne i fałszywe.
0
@RoberDzik Czyli prezydentem zostanie nocny moderator
0
@Roobo Chyba paskowy robi na dwa etaty XD
0
@Kgorecki2500 Ciekawe kiedy Giertych przestanie się ośmieszać :P
0
@Ojciec5tkidzieci Po stronie KO to sporo szurów mają: Tusk, Bodnar, Giertych, Lis a to tylko te największe przypadki bo są jeszcze pomniejsze jak Trzaskowski czy Szczerba i ta od ziemniaków :P
2
@Kgorecki2500 Tygrysek ma dwa lata aby się odkleić Tuska wtedy zrobi te 5-6%
0
@michal26 Lewica to na pewno nie ma tych 12%, takie Razemki nie mają struktur, sam Zandberg i Matysiak to za mało.
0
@misiek0318 Słabe czucie musisz mieć :D
0
@FcPortoFan1999 Porto słabsze jest niż Miami :P
1
Aż się Busi przypomniał z ostatniego sezonu w Barcelonie :P
1
@draxidox Typowe u POPISów naobiecywać że będą odsyłać inżynierów których sami sprowadzali xD
1
@ranger3120 Pewnie sporo kresek z proszku fiuu wleciało
0
Jeżeli As podał prawdziwą kwotę 30mln to za samych Todibo, Valle, Reisa i Jutgli i Domingueza mamy z 16-17mln, 5 mln za Torre wpadnie + redukcje pensji (Fati + Lenglet to około 20 mln). Więc spokojnie powinno być na FPP a jeszcze mamy Oriola, Pene, Pau Victora i Forta do sprzedania, czyli nawet na Grimaldo może starczyć.
9
@Luciano99 A tutaj gdy zaczyna pracę jako nocny moderator https://i.imgur.com/4yJZ4Dc.jpeg