1

@Reviven Osobiście widzę tylko jedną opcję: Rashoford na wypożyczenie + ewentualnie uzupełnienie ze szkółki po presezonie

0

@barceloniak_radom Bilbao będzie chciało płatności w jednej racie a to tylko araby ci dadzą

0

@Walpiano Gdyby City złamało FPP to United, Arsenal czy Liverpool tym bardziej bo wydali więcej

0

@ViscaelBarca2007 Rashford na wypożyczenie + Grimaldo i można skupić sie na sprzedażach przez resztę okienka.

0

@daniel32778 Na Diaza nie ma szans po śmierci Joty

0

@Matiasio Nie wiem czy Barca szuka jakiegoś nosiwódę :P

0

@ViscaelBarca2007 Dla nas to chyba jedyny zawodnik jakiego możemy sprowadzić na LS'a zwłaszcza że chłop jest trochę zdesperowany więc pewnie mało kasy by wziął na wypożyczeniu

1

@Bernard777 Różnica jest taka że Nico wykorzystał Barcelonę dla podbicia kontraktu

0

@turhiay W Chelsea był cienki akurat i póki co dobrze grał tylko w BVB

1

@Lucyffffer1922 Może sąsiad pomyślał że wywalasz do śmieci i wziął sobie XD

2

@doc W zasadzie to ta szopka może trwać do końca okienka xD

1

@blakkudium Lookman to tam zbędny jest patrząc że kupili Baenę, oni bardziej obronę muszą wzmocnić bo biedę mają w tej formacji

2

@Criss18Barca U arabów nie ma podatku dochodowego od osób fizycznych :P

2

@Starrk Jak nie wiedzą? każdy wie że antymaterię zjadła @jowita

29

Jeżeli dyrektor sportowy Barcy Tebas już potwierdza 1:1 to raczej jest to kwestia tego tygodnia max przyszłego jeśli chodzi o rejestrację

0

@APTAPT 60 wydali i jeszcze dochodzi pensja na poziomie 4mln brutto xD

0

@Destroyer_of_Worlds Byczku źle patrzysz, wybory są ważne jak wygrywa KO a jak przegrywa to są nieważne i fałszywe.

0

@RoberDzik Czyli prezydentem zostanie nocny moderator

0

@Roobo Chyba paskowy robi na dwa etaty XD

0

@Kgorecki2500 Ciekawe kiedy Giertych przestanie się ośmieszać :P

0

@Ojciec5tkidzieci Po stronie KO to sporo szurów mają: Tusk, Bodnar, Giertych, Lis a to tylko te największe przypadki bo są jeszcze pomniejsze jak Trzaskowski czy Szczerba i ta od ziemniaków :P

2

@Kgorecki2500 Tygrysek ma dwa lata aby się odkleić Tuska wtedy zrobi te 5-6%

0

@michal26 Lewica to na pewno nie ma tych 12%, takie Razemki nie mają struktur, sam Zandberg i Matysiak to za mało.

0

@misiek0318 Słabe czucie musisz mieć :D

0

@FcPortoFan1999 Porto słabsze jest niż Miami :P

1

Aż się Busi przypomniał z ostatniego sezonu w Barcelonie :P

1

@draxidox Typowe u POPISów naobiecywać że będą odsyłać inżynierów których sami sprowadzali xD

1

@ranger3120 Pewnie sporo kresek z proszku fiuu wleciało

0

Jeżeli As podał prawdziwą kwotę 30mln to za samych Todibo, Valle, Reisa i Jutgli i Domingueza mamy z 16-17mln, 5 mln za Torre wpadnie + redukcje pensji (Fati + Lenglet to około 20 mln). Więc spokojnie powinno być na FPP a jeszcze mamy Oriola, Pene, Pau Victora i Forta do sprzedania, czyli nawet na Grimaldo może starczyć.

9

@Luciano99 A tutaj gdy zaczyna pracę jako nocny moderator https://i.imgur.com/4yJZ4Dc.jpeg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?