Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messiah10 Kiedyś Mentzena zaprosili to się platformersy spłakały xD
https://www.fcbarca.com/95127-mentzen-dla-fcbarcacom-barcelona-bedzie-wielka-przez-nastepne-100-lat-wideo.html
6
@Ojciec5tkidzieci Patrząc na kandydatów w drugiej turze i co się teraz odwala to ten kraj upadł xD
0
@TaughtMule Nie mogę się doczekać lajwa Wardęgi, pewnie chłop ma niezłą bekę z tego rządu xD
4
@Encore Mam wrażenie że ta druga tura polega na tym kto bardziej się ośmieszy xD
@Starrk Chyba Murana nie znasz, to jest znany pomawiacz nawet z własnym bratem sprawę sądową przegrał xD
0
@Gibbon_FCB też widziałem już miałem napisać że nie ma racji :D
1
@Eklerek dla mnie ten tor to już dawno powinni wywalić z F1
5
@Eklerek jak co roku w Monako xD
2
@GTBTP W Końcu nie skłamał :D
2
@kamiVeB Spokojnie to tylko do następnej niedzieli później zaczną znowu najeżdżać na Konfę :P
0
@Roobo Pójdzie na piwo z Mentzenem to jej przejdzie :D
0
@sergio5 Dopiero rano się dowiemy jak będą pić swoje sojowe latte :D
9
@Encore Jutro Nawrot wstanie to zaprosi XD
5
@Seledynowy Lewicowcy nie lubią tego xD
0
@michal26 to Pisiorka była :D
0
@12Frost12 Ale Trzaskowski powiedział że nie ma xD
4
@12Frost12 Czyli zielonego ładu nie ma?
0
@Rewolucja123 dodaj jeszcze nie idę na drugą turę
0
@Starrk To nie tylko wyborcy Mentzena bo platformiaki też oglądały
9
Demagog znowu przeorał Trzaska xD
5
@michal26 to "nieprawda"
3
@Commando Może Orban mu prowadzi :D
14
Brak logiki u Trzaska z Ukrainą w Nato xD
0
@tbas Elita KO nie pójdzie nigdy do Stanowskiego
1
@michal26 Tutaj miałeś rację że nic nie mieli na Nawrockiego https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15694009#comment-15694018
3
Widzę że Demagog oficjalnie u silniczków jest już Pisowski bo Trzaskowski za dużo nakłamał xD
3
@ProMILs Sztab Trzaskowskiego to chyba jest nagłupszy na świecie nie wiem kto tam ustalił od nich termin spotkania ze Sławkiem akurat dzień po debacie, przecież Rafałek się wystawił przez to do pustej Mentezenowi :P
4
Czyli Pisior zagłosuje na Nawrockiego, Uśmiechnięty na Trzaskowskiego a reszta przeciw wiekszemu złu xD
0
Trzaskowski z Nawrockim sprawdzili by się jako pomocnicy bo takie asysty sobie wystawiają że szok :D
0
@tbas Nie rozumiesz on właśnie zmobilizował cały elektorat Brauna aby głosowali przeciw Trzaskowskiemu a zadaniem Rafała było zdemobilizować elektorat prawicowy :P
10
Trzaskowski tylko zmobilizował wyborców Brauna żeby głosowali na Nawrockiego xD