0

@th@les Na Capology masz 6,3 mln brutto

3

@Roobo Partia wolna od KO dlatego będzie miała polityków KO a prezesem partii powinien być Tomasz Lis :D

0

@Bananowysong Ta ale są składki społeczne, z ChataGPT:
"Piłkarze AS Monaco z zagranicy otrzymują pełną pensję brutto, bez podatku dochodowego, płacąc jedynie standardowe składki społeczne."

3

@lukkobe Ter Stegen zarabia około 6-8 mln brutto czyli w Hiszpanii 3-4 netto. W Monaco masz o wiele niższe podatki więc brutto może być o wiele mniej a netto dostaniesz tyle samo

5

@KamQiX @Vegeta88 Wystarczy zobaczyć na gorące a tam dwa wątki zaczęte przez kółko zwolenników KO :D

4

@Kgorecki2500 Jeszcze z miesiąc i będzie gadał że to kosmici przejęli komisje wyborcze :P

3

@insp1re Giertych to taki Vinicious a Szczerba to Lucas Vazquez. TVP to RMTV.

0

@Kubsoleon Torre, Fati i Pau Victor odejdą a razem mieli z 1200minut, Lewandowski miał 4k minut a ma być odsuwany i częściej rotowany tak samo Yamal który zrobił 4,5k w sezonie to jest za dużo dla jednego gracza. Flick to spokojnie poukłada w taki sposób że jedynie flopy będą niezadowolone.

2

@macio_944 Fajnie jakby Bernal wypalił bo bardziej by pasował tam nominalny DP zamiast De Jonga

1

@Vegeta88 Idąc jego tokiem myślenia to jak skażemy wszystkich przestępców w tym roku to za rok nie będzie żadnych :D

0

@lajcior Bartomeu dzięki temu tak transfery przeprowadzał :D

8

Realowcy to chyba mają najbardziej przewartościowaną kadrę na transfermarkt

5

@Kinginiesta No ale oni to właśnie robią xD. Giertychówki i Silniczki chcą przeliczenia we wszystkich komisjach nawet w tych gdzie wszystko jest ok

2

@Encore Za miesiąc silniczki wyjdą na idiotów że się dali złapać w gierkę Giertycha

2

@Vegeta88 Jak zwykle Polska jest lata do tyłu w porównaniu do postępowego zachodu :P

1

@doc Jeżeli rozłożą mu pensję jak z Lengletem to samo Monaco pewnie pokryje 80-100%

3

@Mezocyklon87 Trzeba było kupić harnasia to by ci @Kessie wszystkie wyzbierał

0

@Jakchcesz na korbkę kompa odpalił

0

@Kgorecki2500 Ciekawe kiedy złotówy będą strajkować :D

1

@ranger3120 Czyli to fejk i to zwykła impreza w sosnowcu u @Luciano99

0

Ktoś z okolic Krakowa? Ponoć Thor z Zeusem imprezę zrobili :P

2

@macio_944 #CzasySięZmieniają

1

@Faro nom w Finale przeciw Portugalczykom to samo było no i druga jego wada to bark w bark z jakimś dobrze zbudowanym napastnikiem tez ma problemy. na ich miejscu to bym go przetestował jako defensywnego pomocnika :P

1

Dobry ten PDF ledwo podwyżkę dostał i w zaledwie ponad jeden mecz karny i czerwo zrobione xD

1

@Foro Trzeba powtórzyć liczenie głosów z 0 tury bo tam oszukali @Luciano99 dlatego się do 1 nie dostał :P

2

@Kessie Z cyklu #hipszpańskiZkessim

0

@Roobo Ciekawe co odwalą w 2027r

3

@Lionel_Messi10 Pewnie zapomniał że dzisiaj ma grać :P

2

@turhiay Dudeł już pojechał niemieckiemu pachołkowi :P

2

@Pedri16Future Wyborcy KO się śmiali z pokemonów Konfederacji na jakieś 9 liście a sami mają pokemony na jedynkach partyjnych z czego jeden jest ich głównym liderem i premierem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?