Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@th@les Na Capology masz 6,3 mln brutto
3
@Roobo Partia wolna od KO dlatego będzie miała polityków KO a prezesem partii powinien być Tomasz Lis :D
0
@Bananowysong Ta ale są składki społeczne, z ChataGPT:
"Piłkarze AS Monaco z zagranicy otrzymują pełną pensję brutto, bez podatku dochodowego, płacąc jedynie standardowe składki społeczne."
3
@lukkobe Ter Stegen zarabia około 6-8 mln brutto czyli w Hiszpanii 3-4 netto. W Monaco masz o wiele niższe podatki więc brutto może być o wiele mniej a netto dostaniesz tyle samo
5
@KamQiX @Vegeta88 Wystarczy zobaczyć na gorące a tam dwa wątki zaczęte przez kółko zwolenników KO :D
4
@Kgorecki2500 Jeszcze z miesiąc i będzie gadał że to kosmici przejęli komisje wyborcze :P
3
@insp1re Giertych to taki Vinicious a Szczerba to Lucas Vazquez. TVP to RMTV.
0
@Kubsoleon Torre, Fati i Pau Victor odejdą a razem mieli z 1200minut, Lewandowski miał 4k minut a ma być odsuwany i częściej rotowany tak samo Yamal który zrobił 4,5k w sezonie to jest za dużo dla jednego gracza. Flick to spokojnie poukłada w taki sposób że jedynie flopy będą niezadowolone.
2
@macio_944 Fajnie jakby Bernal wypalił bo bardziej by pasował tam nominalny DP zamiast De Jonga
1
@Vegeta88 Idąc jego tokiem myślenia to jak skażemy wszystkich przestępców w tym roku to za rok nie będzie żadnych :D
0
@lajcior Bartomeu dzięki temu tak transfery przeprowadzał :D
8
Realowcy to chyba mają najbardziej przewartościowaną kadrę na transfermarkt
5
@Kinginiesta No ale oni to właśnie robią xD. Giertychówki i Silniczki chcą przeliczenia we wszystkich komisjach nawet w tych gdzie wszystko jest ok
2
@Encore Za miesiąc silniczki wyjdą na idiotów że się dali złapać w gierkę Giertycha
2
@Vegeta88 Jak zwykle Polska jest lata do tyłu w porównaniu do postępowego zachodu :P
1
@doc Jeżeli rozłożą mu pensję jak z Lengletem to samo Monaco pewnie pokryje 80-100%
3
@Mezocyklon87 Trzeba było kupić harnasia to by ci @Kessie wszystkie wyzbierał
0
@Jakchcesz na korbkę kompa odpalił
0
@Kgorecki2500 Ciekawe kiedy złotówy będą strajkować :D
1
@ranger3120 Czyli to fejk i to zwykła impreza w sosnowcu u @Luciano99
0
Ktoś z okolic Krakowa? Ponoć Thor z Zeusem imprezę zrobili :P
2
@macio_944 #CzasySięZmieniają
1
@Faro nom w Finale przeciw Portugalczykom to samo było no i druga jego wada to bark w bark z jakimś dobrze zbudowanym napastnikiem tez ma problemy. na ich miejscu to bym go przetestował jako defensywnego pomocnika :P
1
Dobry ten PDF ledwo podwyżkę dostał i w zaledwie ponad jeden mecz karny i czerwo zrobione xD
1
@Foro Trzeba powtórzyć liczenie głosów z 0 tury bo tam oszukali @Luciano99 dlatego się do 1 nie dostał :P
2
@Kessie Z cyklu #hipszpańskiZkessim
0
@Roobo Ciekawe co odwalą w 2027r
3
@Lionel_Messi10 Pewnie zapomniał że dzisiaj ma grać :P
2
@turhiay Dudeł już pojechał niemieckiemu pachołkowi :P
2
@Pedri16Future Wyborcy KO się śmiali z pokemonów Konfederacji na jakieś 9 liście a sami mają pokemony na jedynkach partyjnych z czego jeden jest ich głównym liderem i premierem xD