12

Z tym zielonym ładem to się zaorał Trzasek, jutro to go Mentzen przerobi w tym aspekcie :P

3

Dobra parodia TVNu xD


1

@michal26 Dupa się zaczyna palić to wyłażą, druga sprawa to zasięgi u Stanowskiego swoje robią.

1

@barcelonaLM Trochę śmieszne ale wywiad z Mentzenem dla Trzaska będzie najważniejszym w karierze a jednocześnie najcięższym. Jak Rafałek przegra to będzie największym memem Polskiej polityki bo nie dość że przegra wybory gdzie przy ogłoszeniu Nawrockiego miał poparcie w okolicach 45-50%(pamiętam komentarze jego wyznawców że on nie ma szans tego przegrać) to jeszcze będzie pierwszym w historii naszego kraju który uwali drugą turę dwukrotnie :P

0

@Demazo Ja go pamiętam tylko z jednej bramki przeciw prześcieradłom w LM

27

@Konradowskyy Widać że piecze :D

0

@ViscaelBarca2007 Na Lewej stronie biega u nich Martirenti jakaś więc się nie dziwię że chcą Rodrygo

2

@Kgorecki2500 Trzaskowski ma o tyle ciężej że musi namówić elektorat lewicy jak i Konfy a dodatkowo to jego Szef jest premierem więc dla ludzi neutralnych będzie większym złem

10

@Rifek Fajnie tylko że my wracamy tylko na pierwszą i drugą trybunę więc chyba musisz mieć rentgen w oczach :P

0

@ViscaelBarca2007 To też bez sensu bo mają dalej Rodrygo, Nappleta i Brahima

1

Ta będą piątego LSa ściągąć xD

1

@BorzyKrzys Typowa zagrywka pod wybory.

1

@Starrk Przecież Morawiecki szukał partnerów do rządu w 2023r. Mentzen mógł poprzeć Nawrockiego w tych wyborach i tego nie zrobił no patrz :D

17

@Starrk Od 6 lat cały czas słyszę to od platformiaków :P

0

@Szmulek Ale Trzaskowski tylko z Lewicowym elektoratem nie wygra wyborów ;P

0

@ToWinaSedziego On i dziadek z Sosnowca najlepsze fikołki odwalają :D

2

@michal26 Gdybym był wyborcą Hołowni to bym na drugą turę nie poszedł :P

3

@Cochise Czyli byłeś tą sekretarką :D

0

@kaamil1910 Ale to jest lewoskrzydłowy a nie środkowy napastnik więc jak już to za Rafała

2

@Konradowskyy Ich maskotki sędziują mecze

12

@FioletoweOczy Więcej razy nazywaj Konfederację "konfederosją" to na pewno zagłosują. Śmiesznie się czyta te wasze płacze :P

1

@D10SLEO "Trzeba anulować bo przegramy"

4

@D10SLEO Jeżeli Trzaskowski chce wygrać to musi przyjść

3

@Encore Hołownia potraktował swoich wyborców jak resztki z obiadu :P

1

@July_6_BcN te uniwersum platformy coraz śmieszniejsze :D

2

@Hosh Po upadku komuny dalej rządziły komuchy

0

@Szmulek Żadna partia już nie będzie rządzić samodzienie

7

@gaucho104 Patrząc na gorące to platformiarze robią wszystko aby Rafał przewalił drugą turę:D

0

@mekston Ale Trzaskowski potrzebuje też głosy Lewicy tutaj też może sporo nie pójść na dugą turę zwłaszcza Zandbergowcy

1

@Cule1234 Najlepszy to ten Joan Garcia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?