Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Z tym zielonym ładem to się zaorał Trzasek, jutro to go Mentzen przerobi w tym aspekcie :P
3
Dobra parodia TVNu xD
1
@michal26 Dupa się zaczyna palić to wyłażą, druga sprawa to zasięgi u Stanowskiego swoje robią.
1
@barcelonaLM Trochę śmieszne ale wywiad z Mentzenem dla Trzaska będzie najważniejszym w karierze a jednocześnie najcięższym. Jak Rafałek przegra to będzie największym memem Polskiej polityki bo nie dość że przegra wybory gdzie przy ogłoszeniu Nawrockiego miał poparcie w okolicach 45-50%(pamiętam komentarze jego wyznawców że on nie ma szans tego przegrać) to jeszcze będzie pierwszym w historii naszego kraju który uwali drugą turę dwukrotnie :P
0
@Demazo Ja go pamiętam tylko z jednej bramki przeciw prześcieradłom w LM
27
@Konradowskyy Widać że piecze :D
0
@ViscaelBarca2007 Na Lewej stronie biega u nich Martirenti jakaś więc się nie dziwię że chcą Rodrygo
2
@Kgorecki2500 Trzaskowski ma o tyle ciężej że musi namówić elektorat lewicy jak i Konfy a dodatkowo to jego Szef jest premierem więc dla ludzi neutralnych będzie większym złem
10
@Rifek Fajnie tylko że my wracamy tylko na pierwszą i drugą trybunę więc chyba musisz mieć rentgen w oczach :P
0
@ViscaelBarca2007 To też bez sensu bo mają dalej Rodrygo, Nappleta i Brahima
1
Ta będą piątego LSa ściągąć xD
1
@BorzyKrzys Typowa zagrywka pod wybory.
1
@Starrk Przecież Morawiecki szukał partnerów do rządu w 2023r. Mentzen mógł poprzeć Nawrockiego w tych wyborach i tego nie zrobił no patrz :D
17
@Starrk Od 6 lat cały czas słyszę to od platformiaków :P
0
@Szmulek Ale Trzaskowski tylko z Lewicowym elektoratem nie wygra wyborów ;P
0
@ToWinaSedziego On i dziadek z Sosnowca najlepsze fikołki odwalają :D
2
@michal26 Gdybym był wyborcą Hołowni to bym na drugą turę nie poszedł :P
3
@Cochise Czyli byłeś tą sekretarką :D
0
@kaamil1910 Ale to jest lewoskrzydłowy a nie środkowy napastnik więc jak już to za Rafała
2
@Konradowskyy Ich maskotki sędziują mecze
12
@FioletoweOczy Więcej razy nazywaj Konfederację "konfederosją" to na pewno zagłosują. Śmiesznie się czyta te wasze płacze :P
1
@D10SLEO "Trzeba anulować bo przegramy"
4
@D10SLEO Jeżeli Trzaskowski chce wygrać to musi przyjść
3
@Encore Hołownia potraktował swoich wyborców jak resztki z obiadu :P
1
@July_6_BcN te uniwersum platformy coraz śmieszniejsze :D
2
@Hosh Po upadku komuny dalej rządziły komuchy
0
@Szmulek Żadna partia już nie będzie rządzić samodzienie
7
@gaucho104 Patrząc na gorące to platformiarze robią wszystko aby Rafał przewalił drugą turę:D
0
@mekston Ale Trzaskowski potrzebuje też głosy Lewicy tutaj też może sporo nie pójść na dugą turę zwłaszcza Zandbergowcy
1
@Cule1234 Najlepszy to ten Joan Garcia