Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@FioletoweOczy Więcej razy nazywaj Konfederację "konfederosją" to na pewno zagłosują. Śmiesznie się czyta te wasze płacze :P
1
@D10SLEO "Trzeba anulować bo przegramy"
4
@D10SLEO Jeżeli Trzaskowski chce wygrać to musi przyjść
3
@Encore Hołownia potraktował swoich wyborców jak resztki z obiadu :P
1
@July_6_BcN te uniwersum platformy coraz śmieszniejsze :D
2
@Hosh Po upadku komuny dalej rządziły komuchy
0
@Szmulek Żadna partia już nie będzie rządzić samodzienie
7
@gaucho104 Patrząc na gorące to platformiarze robią wszystko aby Rafał przewalił drugą turę:D
0
@mekston Ale Trzaskowski potrzebuje też głosy Lewicy tutaj też może sporo nie pójść na dugą turę zwłaszcza Zandbergowcy
1
@Cule1234 Najlepszy to ten Joan Garcia
0
@AlphaNumeric Ten tekst już dawno nie działa
1
@Alvarinho Trzask ma 30% po aferach no i?
0
@AlphaNumeric To już lepiej szykuj pieluchy bo za 10 lat będzie to możliwe :P
1
@AlexDark00 raczej ruscy z Polskim paszportem
0
@Roobo Hołownia jak uklęknie przed ryżym to może dostanie za dwa lata jedynkę na Podlasiu
6
@Szlag Dla PSLu to chyba idealny moment aby wyjść z trzeciej drogi :P
2
@kamiVeB Braun 5,1% :D
6
Ale co platforma sobie nakupiła sondaży pod siebie to ich :D
1
@jacobFCB Trzaskowski przez następne 2 tygodnie: Konfederato chcesz coś z avonu?
1
@clyde Jednak ten wyborca co mu wygarnął że będzie mijanka z Zandbergiem miał rację XD
0
@turhiay jedyny to Late poll
0
Sędzia czekał na info o bazarku :D
0
@betonito Kupujecie czy nie? @AtleticoMadrid
0
@lithotripter No właśnie problem polega na tym że przechodziło to przez Austriacką firmę :P
2
@blakkudium To dobre w odpowiedzi xD
https://x.com/canrfce/status/1923131424007176456
2
@Roobo Zobacz jaka cisza u wyborców KO, gdyby to PIS zrobił to by płakali z kilka tygodni :P
3
@Eklerek On za służbę robi :D
3
@barcelonaLM Niezłe fikołki dzisiaj robią wyborcy KO, idzie się pośmiać :D
0
@VegetaPolska Najwięcej pieniędzy dostajesz z La Ligi, Barca i Real dostają po 170 mln. W LM najlepszy zespół dostanie około 150 mln.
4
@Kgorecki2500 Bot się popsuł xD