12

@FioletoweOczy Więcej razy nazywaj Konfederację "konfederosją" to na pewno zagłosują. Śmiesznie się czyta te wasze płacze :P

1

@D10SLEO "Trzeba anulować bo przegramy"

4

@D10SLEO Jeżeli Trzaskowski chce wygrać to musi przyjść

3

@Encore Hołownia potraktował swoich wyborców jak resztki z obiadu :P

1

@July_6_BcN te uniwersum platformy coraz śmieszniejsze :D

2

@Hosh Po upadku komuny dalej rządziły komuchy

0

@Szmulek Żadna partia już nie będzie rządzić samodzienie

7

@gaucho104 Patrząc na gorące to platformiarze robią wszystko aby Rafał przewalił drugą turę:D

0

@mekston Ale Trzaskowski potrzebuje też głosy Lewicy tutaj też może sporo nie pójść na dugą turę zwłaszcza Zandbergowcy

1

@Cule1234 Najlepszy to ten Joan Garcia

0

@AlphaNumeric Ten tekst już dawno nie działa

1

@Alvarinho Trzask ma 30% po aferach no i?

0

@AlphaNumeric To już lepiej szykuj pieluchy bo za 10 lat będzie to możliwe :P

1

@AlexDark00 raczej ruscy z Polskim paszportem

0

@Roobo Hołownia jak uklęknie przed ryżym to może dostanie za dwa lata jedynkę na Podlasiu

6

@Szlag Dla PSLu to chyba idealny moment aby wyjść z trzeciej drogi :P

2

@kamiVeB Braun 5,1% :D

6

Ale co platforma sobie nakupiła sondaży pod siebie to ich :D

1

@jacobFCB Trzaskowski przez następne 2 tygodnie: Konfederato chcesz coś z avonu?

1

@clyde Jednak ten wyborca co mu wygarnął że będzie mijanka z Zandbergiem miał rację XD

0

@turhiay jedyny to Late poll

0

Sędzia czekał na info o bazarku :D

0

@betonito Kupujecie czy nie? @AtleticoMadrid

0

@lithotripter No właśnie problem polega na tym że przechodziło to przez Austriacką firmę :P

2

2

@Roobo Zobacz jaka cisza u wyborców KO, gdyby to PIS zrobił to by płakali z kilka tygodni :P

3

@Eklerek On za służbę robi :D

3

@barcelonaLM Niezłe fikołki dzisiaj robią wyborcy KO, idzie się pośmiać :D

0

@VegetaPolska Najwięcej pieniędzy dostajesz z La Ligi, Barca i Real dostają po 170 mln. W LM najlepszy zespół dostanie około 150 mln.

4

@Kgorecki2500 Bot się popsuł xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?