0

@Culer9002 może @Luciano99 zrobi :P

1

Jaka amatorka u Ding Donga

0

@Gaucho Nawciągał się oparów Rudigera xD

1

@misterio Możliwe bo to te afrykańskie kleszcze są, dużo większe od tych Polskich

1

@krol211 Czyli jak Real chce Xabiego to musi wydać 11mln dla Carlo 14-20 mln za wykup Hiszpana + jego pensja, razem koszt około 35-40mln :P

3

@Roobo Trzecia droga jest pod progiem akurat bo potrzebują 8% :P

0

@lambard Na bank jakieś transfery będą bo zawsze były nawet jak mieliśmy -200 w FPP :P

1

@lambard Teraz to będziesz miał 50 newsów że nie kupimy i 50 kupimy, dlatego lepiej poczekać na koniec sezonu bo LM może nam dać sporo siana zwłaszcza że klub domyślnie w budżet wpisuje dojście do 1/4 LM a jesteśmy w 1/2 LM.

13

@Comentateiro Jeżeli Trzaskowski ma 33% to raczej rozumu nie mają :P

0

3

@blakkudium Według terminarza 4 maja mamy Valladolid xD

2

@OzzyFCB Pewnie klasyk gdzie przegrali z nami 5-0 :D

0

@cules100pro Jak im stadion na ratę kredytu nie zarabia byku a Kyliankowi będą płacić 60-80mln co roku :P

0

Real gra teraz ciężki mecz z Bilbao i pewnie rewanż z Arsenalem siądzie im na psychikę :P

0

@Who_you_mam Raczej Griezmann :D

0

Jeszcze na zakończenie dostali z własnej broni XD

5

Ten balonik co madryciaki napompowały nieźle jebnął xD

3

Kane fatalny w tym dwumeczu

1

Saliba to ma chyba geny Araujo :D

0

madryciaki do domu xD

6

@Almighty To już wiemy ile sędzia doliczy :D

0

Ogólnie to pachnie czerwem dla jakiegoś prześcieradła :P

0

Real bez strzału na bramkę w pierwszej połowie

2

Czekają na przelew od Pereza xD

2

@Sulimo Pewnie w menu lizanie patelni xD

5

@don'T.R.I.P.e Te logo amatorsko zostało dodane, brak załamania na zgięciu tego czołgu

0

Fermin dzisiaj to porażka totalna z tymi strzałami xD

4

Own Goal bohater ostatnich dwóch meczów :D

0

Flick chyba nie wyciągnął wniosków z jesieni bo Gavi i Fermin nie mogą grać razem wtedy zawsze jest chaos w pomocy.

2

@gumaz raczej order sierpa i młota :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?