Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Culer9002 może @Luciano99 zrobi :P
1
Jaka amatorka u Ding Donga
0
@Gaucho Nawciągał się oparów Rudigera xD
1
@misterio Możliwe bo to te afrykańskie kleszcze są, dużo większe od tych Polskich
1
@krol211 Czyli jak Real chce Xabiego to musi wydać 11mln dla Carlo 14-20 mln za wykup Hiszpana + jego pensja, razem koszt około 35-40mln :P
3
@Roobo Trzecia droga jest pod progiem akurat bo potrzebują 8% :P
0
@lambard Na bank jakieś transfery będą bo zawsze były nawet jak mieliśmy -200 w FPP :P
1
@lambard Teraz to będziesz miał 50 newsów że nie kupimy i 50 kupimy, dlatego lepiej poczekać na koniec sezonu bo LM może nam dać sporo siana zwłaszcza że klub domyślnie w budżet wpisuje dojście do 1/4 LM a jesteśmy w 1/2 LM.
13
@Comentateiro Jeżeli Trzaskowski ma 33% to raczej rozumu nie mają :P
0
@Hajzenbauer To słabo sprawdziłeś bo ich rata roczna to 66mln
https://www.realmadryt.pl/news/128245-oficjalnie-real-wzial-trzeci-kredyt-na-przebudowe-santiago-bernabeu
3
@blakkudium Według terminarza 4 maja mamy Valladolid xD
2
@OzzyFCB Pewnie klasyk gdzie przegrali z nami 5-0 :D
0
@cules100pro Jak im stadion na ratę kredytu nie zarabia byku a Kyliankowi będą płacić 60-80mln co roku :P
0
Real gra teraz ciężki mecz z Bilbao i pewnie rewanż z Arsenalem siądzie im na psychikę :P
0
@Who_you_mam Raczej Griezmann :D
0
Jeszcze na zakończenie dostali z własnej broni XD
5
Ten balonik co madryciaki napompowały nieźle jebnął xD
3
Kane fatalny w tym dwumeczu
1
Saliba to ma chyba geny Araujo :D
0
madryciaki do domu xD
6
@Almighty To już wiemy ile sędzia doliczy :D
0
Ogólnie to pachnie czerwem dla jakiegoś prześcieradła :P
0
Real bez strzału na bramkę w pierwszej połowie
2
Czekają na przelew od Pereza xD
2
@Sulimo Pewnie w menu lizanie patelni xD
5
@don'T.R.I.P.e Te logo amatorsko zostało dodane, brak załamania na zgięciu tego czołgu
0
Fermin dzisiaj to porażka totalna z tymi strzałami xD
4
Own Goal bohater ostatnich dwóch meczów :D
0
Flick chyba nie wyciągnął wniosków z jesieni bo Gavi i Fermin nie mogą grać razem wtedy zawsze jest chaos w pomocy.
2
@gumaz raczej order sierpa i młota :P