Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonMatteo901 ja wymieniłem jakiś miesiąc temu. I wszytko ok. A co?
0
@Donnie_Darko wszedłeś, spamu nawaliłeś i tyle Twojego. Przy okazji pokazałeś, że nie rozumiesz tego co czytasz.
0
@RoberDzik Oliver Kahn
0
@Albatros na pierwszym roku student psychiatrii dowiaduje się, że osoba, która nie pytana zapewnia, że wszystko z nią dobrze jest zapewne chora.
Nie twierdzę, że z Tobą tak jest.....
0
Rivaldo widziałby Mourinho na stanowisku trenera Barcelony.
A jak jest z Wami?
0
@Bagsik88 mundial był półtora roku temu.
Liga francuska - to nie poziom La Liga.
Miami - niedługo będziesz musiał dorzucić puchar oldboya.
@Visca_barca zaczynasz od Messiego, teraz Lewy. Będziesz o cały skład pytał? Tak się dyskusje w podstawówce prowadzi. Lewy jest fizycznie przygotowany do La Liga. Messi na bank nie jest. Ale gdyby to ode mnie zależało, to ja bym tu Lewego nie sprowadzał patrząc na całokształt.
0
@mekston a według mnie nic by nie wniósł, a jeszcze mógłby wszystko pogorszyć. Ale już nie będę się rozpisywał.
@Visca_barca ja chyba nigdy nic o Lewym nie napisałem, więc nie wiem skąd te pytanie.
@Albatros ja mu w niczym nie umniejszam. Twierdzę jedynie, że to co było nie ma żadnego przełożenia na to, co jest teraz.
0
@Bagsik88 @mekston ja niczego Messiemu nie ujmuję. To był przez bardzo długi czas najlepszy piłkarz na świecie. No, ale był. Już nie jest i już nigdy nie będzie.
0
@mekston no i co z tego? To było lata temu i na chwilę obecną jest zupełnie nieistotne.
0
@Albatros ja nie twierdzę, że Messi sam grał. Ja go też za nic nie winię. Piszę tylko, że kompromitacje były, są i będą bez względu na jednego piłkarza w składzie.
0
@Bagsik88 to już jest za bardzo hipotetyczne i nie ma sensu w to wchodzić. Rozmawiamy o tym co było, a nie o tym co by było. A było tak, że Barca kompromitowała się zarówno z Leo, jak i bez niego w składzie.
0
@mekston chodzi o to, że czy z Messim, czy bez niego te kompromitacje były.
2
@Lionel_Messi10 z Messim też były kompromitacje.
Trzeba sobie powiedzieć jedno - Messi wielkim piłkarzem był. Z naciskiem na był. Teraz jest emerytem, który odcina kupony ze swojej kariery.
0
@Lionel_Messi10 a ja bym go już nie chciał. Niech siedzi w lidze hamburgera i coca coli.
@Bagsik88 Xavi też wygrał, więc może on niech gra.
3
@Visca_barca jak najbardziej serio.
@Lionel_Messi10 no to jeszcze Ronaldinho odkurzmy. Deco w sumie mamy, więc niech śmiga w pomocy. Z nimi wygraliśmy przecież LM.
Leo niech sobie odcina kupony w Miami, bo do tej ligi się świetnie na tym etapie kariery nadaje.
15
@Visca_barca nie wyszli byśmy z grupy LM, a w lidze bylibyśmy na 4 miejscu.
0
@kuz idioci pracują. Pytanie kim są czytelnicy?
3
Pamiętacie senatora z PiS, Bonkowskiego, który ciągnął za autem swojego psa, aż ten skonał?
Został skazany na 3 miesiące bezwzględnego więzienia i rok ograniczenia wolności w postaci prac społecznych za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad psem.
Duda ułaskawi zwyrodnialca?
0
@michal26 no przecież tak właśnie działają kary administracyjne. Od bardzo dawna.
Tu jak będzie, zobaczymy.
3
@RosjaninBut @kigani @MesQueUnClub_87 jak się nad tym porządnie zastanowić, bez bezsensownego zadęcia i szukania w dalekiej historii, to on ma rację. Polska to kraj bardzo zależny od Niemców, ale nie tylko od nich. Z Niemcami mamy najbardziej powiązaną naszą gospodarkę i główny nasz eksport idzie właśnie do Niemiec. My nie jesteśmy w stanie w najbliższym czasie stać się podmiotowo gospodarczo, bo mamy zacofany cały przemysł. W Europie Zachodniej wprowadza się przemysł 4.0, a w Polsce ogrom firm ma problem, żeby wdrożyć chociaż przemysł 3.0. Nadal jest wiele firm, gdzie na taśmach siedzą świstaki i zawijają w te sreberka. Nadal wiele firm pracuje na maszynach z lat 80-tych.
7
Dziennikarz podsumował wizytę Dudy u Donalda.
0
@cules100pro @JarekS na prezydenta.
0
@Foro no to na drugą nóżkę.
0
@Foro psa sobie kup
0
@michal26 przy karze administracyjnej nic nie będziesz podawał, tylko zostaniesz ukarany jako właściciel. Będziesz miał 30 dni na zapłatę. W tym czasie możesz ścigać rzeczywistego kierowcę. Jak ten się nie zgodzi płacić, to płacisz Ty i dopiero się odwołujesz.
Kary administracyjne są porąbane, ale niezwykle skuteczne.
8
Dziś rocznica powstania w getcie warszawskim. Był to pierwszy tak duży zryw zbrojny przeciw Niemcom na wszystkich terenach okupowanych. Zorganizowali go ludzie, którzy wiedzieli, że zginą, ale chcieli umierać na własnych warunkach, z podniesioną głową.
0
@michal26 jeśli masz klientów, którzy jeżdżą Twoimi autami, to nie wiem czy będziesz zadowolony po zmianie na kary podobne do administracyjntch
0
@michal26 no i właśnie chodzi o nowy system.
1
GITD wypowiada wojnę piratom drogowym.
GITD chciałby, aby egzekwowanie grzywien za wykroczenia zarejestrowane przez automatyczne systemy odbywało się na zasadzie kar administracyjnych. Dzięki przejściu na taki model zostałyby ograniczone praktyki piratów drogowych polegające np. nieodpowiadaniu na korespondencję czy nieodbieraniu listów poleconych.
Zastępca głównego inspektora transportu drogowego przekazał WP, że środki z Krajowego Planu Odbudowy mogłyby pozwolić na postawienie 120-160 nowych systemów. W jakich miejscach? "Trwają analizy".
0
@MesQueUnClub96 dopiero będzie od północy.