Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 no większość klubów się zgodziła.
1
@zadafcb Kohut ma na Śląsku dość duże poparcie, a trzecie miejsce na tamtejszej liście raczej daje mu pewny mandat
8
@barcelonaLM żona Franka ma inne zdanie w tym temacie. Szach i mat.
1
@NeroTFP1 pół dnia w kiblu, to jeszcze nie tak źle. Często jednak kończy się to pobytem w szpitalu zakaźnym. Ogólnie przesrane.
0
@kuz jak się choć trochę rozmroziły, to do wywalenia.
3
Od dłuższego czasu można przeczytać, jak to kibice, szczególnie polscy, wyrzucają Tebasa. Nazywają go szkodnikiem, niszczycielem ligi itp. A potem przychodzi głosowanie i Tebas zamiata wszystko dostając 80-90 % poparcia od klubów. Ba, on nawet konkurencji nie ma, bo nikt nie chce. A może wina nie tkwi w Tebasie, tylko w klubach? Pamiętajcie, że wszystkie te zmiany wprowadzane, od FFP po grę za granicą muszą być klepnięte przez kluby. Tebas sam to sobie może w domu decydować, a w LL musi mieć poparcie klubów.
0
@fcbarcafan19 niech będzie nawet 1000 euro. Ja nie widzę problemu.
0
@fcbarcafan19 mi tam wszystko jedno. Jak już robię tak duże transakcje, to i tak robię to przelew. Bezpieczniej.
1
@Popitek12 Fiedler on the roof
0
Ministerstw Spraw Zagranicznych Ukrainy poleciło wszystkim urzędom konsularnym zawieszenie świadczenia usług konsularnych dla Ukraińców w wieku poborowym, którzy przebywają za granicą. Oznacza to w praktyce, że w placówkach konsularnych na świecie Ukraińcy będą mogli uzyskać jedynie dokumenty umożliwiające powrót na Ukrainę. Nowe prawo przewiduje m.in., że bez aktualizacji wojskowych dokumentów rejestracyjnych Ukraińcy w wieku poborowym nie będą mogli korzystać z usług konsulatów za granicą, w tym uzyskać paszportu.
0
@barcanawieki ponoć tylko krowa zdania nie zmienia
1
@FCB_dimiC dokładnie. Szczególnie z czymś, co powoduje zakażenie. No, ale wiesz... Szpital nogi nie straci, więc może czekać. A pacjent? Pacjentów jest wielu.
0
W gminie Chiczewo praca wre. Wycięto już 40 ha lasu i wyrownano teren pod prace geologiczne. Jesienią to samo czeka kolejne 150 ha lasu. Jest to duży krok w realizacji budowy elektrowni atomowej.
Fur Deutschland.
2
@Zoker może został posłem z ramienia La Bamby?
2
Dwunastu piłkarzy Manchesteru United może nie być dostępnych na jutrzejszy mecz. Wszyscy z powodu kontuzji.
Sztab Barcelony byłby dumny.
1
@Rhaan ja nie twierdzę, że mu się nie należy. Nie moja sprawa w sumie. Po prostu pewnych rzeczy się nie mówi.
3
@RosjaninBut i to jest dosłownie "Ostatnie Pokolenie". Nie rozmnażą się.
38
@tomek8756 to są ludzie oderwani od rzeczywistości. Taki nie wie, co to znaczy dostać około 2 tys emerytury i z niej opłacić mieszkanie, bo inaczej wywalą. On nie wie, co to znaczy się zastanawiać między kupnem leków, a chleba.
To samo tyczy się polskich polityków.
0
@vangoor w myśl zasady, że złodziej krzyczy najgłośniej "Łap złodzieja" to..... @Kapitan hawk
2
@lucca87 jeśli kosztowałoby tyle samo, to nas nie stać. Musimy sprzedać cztery razy drożej, niż kupić. A i tak nie wiadomo, czy zarejestrują.
1
@Albatros no nie. La Liga to osobna, niezależna spółka z zarządem i radą nadzorczą. Federacja zajmuje się zupełnie czym innym. Z resztą w Polsce jest podobnie.
2
@Jakchcesz Jagiellonia, bo oni chcieli podwyżkę dla Kuleszy.
0
@Albatros ech... A kto jest władzą La Ligi? Z kogo składa się zarząd? Kto głosuje nad wszystkimi zmianami?
1
@Albatros ale to kluby wprowadziły to FFP i tylko kluby mogą to znieść lub zmienić . Tebas tego nie zrobi.
@Bartek1817 dziwne to fakt, ale co ma do tego klub, czy stadion?
1
@dv7wisnia tylko, że słomki papierowe nie wprowadzono przez ocieplenie klimatu, a przez zanieczyszczenia plastikiem ekosystemu.
0
@Bartek1817 hmm... Tylko, że to nie klub jest odpowiedzialny za kamery, tylko realizator. Zarówno za montaż, jak i ich pracę.
2
@Popitek12 @Kinginiesta te nowe Igrzyska Śmierci
1
@GeneralXavi nie wyłapałem żartu. Sorry. Ja Bologne oglądam od jakiegoś czasu i widzę tam piękną pracę trenera. Zarówno przed meczem, jak i w trakcie.
0
@BORO_12 wiesz, dopóki kontrakt nie został podpisany....
0
@GeneralXavi ile razy widziałeś Bologne Motty?