1

@Hosh Stary, tam po autostradzie wozem z koniem węgiel wieźli. Przejścia dla pieszych porobione. Ja w szoku byłem.

0

@Klejnot_Nilu @Herato @Jackazz tam jest nawet jakiś zapis, że jak braknie Barcy lub Realu, to kasa od razu mniejsza. I kto taki turniej będzie chciał oglądać?

0

Mam dziwne przeczucie, że teraz Girona zostanie koncertowo przekręcona przez ludzi z federacji hiszpańskiej. Prawda jest taka, że nikomu tam nie jest na rękę drugie miejsce tego klubu.

5

@Emhyr sprzedałbym wszystkich i kupił wszystkich. A potem Xavi gadałby bzdety na konferencji prasowej.

2

Po zakończeniu specjalnej operacji wojskowej (czyli obecnej wojny) Ukraina „winna się znaleźć w strefie wyłącznych wpływów Rosji” bez możliwości istnienia na jej obszarze reżymu wrogiego Rosji i kontrolowanego z zewnątrz. Poza tym Rosja ma dążyć do ponownego zjednoczenia Wielkorusinów, Małorusinów (czyli Ukraińców) i Białorusinów w ramach „trójjedynego narodu rosyjskiego”. W ciągu najbliższych stu lat ludność Rosji winna wzrosnąć do 600 milionów a całe to państwo do 2050 ma się stać równomiernie zaludnionym krajem małych i średnich miasteczek.

To tylko niektóre postanowienia zawarte w wytycznych Rosyjskiego Soboru Ludowego. Dalej też jest ciekawie. Polecam poczytać czego sobie życzy patriarcha moskiewski i ruski kościół.

12

Szymon Marciniak będzie sędzią meczu Real Madryt - Bayern Monachium.

3

@Arden już go sprzedawali. Jemu w Barcelonie dobrze, jego żonie jeszcze lepiej, więc się nie ruszą.

6

Dzisiaj 5 maja, czyli dzień bez makijażu. @Luciano99 uważaj tam na siebie, jeśli @jowita świętuje, bo żadne serce nie jest w stanie tyle wytrzymać.

1

Hasztag #TakDlaCPK otrzymał status #BAN w platformie #Twitter

Obecnie widoczny jest tylko hasztag #TakDlaRozwoju

Hasztag #TakDlaCPK w okresie 30.04 do 03.05 był umieszczany średnio około 3.125 razy na minutę

Ban na hasztag na Twitterze oznacza, że dany hasztag jest blokowany lub ograniczany przez platformę. Może to skutkować usunięciem hasztagu z wyników wyszukiwania lub ograniczeniem jego widoczności dla użytkowników, co jest zwykle reakcją na związane z nim treści naruszające zasady platformy, takie jak mowa nienawiści, dezinformacja czy spam.

Od początku 2024 hasztag #TakDlaCPK wygenerował zasięg na poziomie 215 MLN co oznacza że średnio 10 razy dotarł do użytkownika sieci.

2

@Encore uwielbiam United, ale Barce bardziej. Także jestem za.

3

@Popitek12 Brożek. Zawsze Brożek.

2

Podobno Johnny Cardoso z Realu Betis znajduje się liście życzeń Atletico i Barcelony. Młody defensywny pomocnik. Już wolę jego, niż Argentyńczyka.

0

@Stinger_ nie życzę mu źle, ale skoro bukmacherzy takie cuda robią, to niech zyska.

0

@A4ron nie marudź, tylko stawiaj dom na Górnik. Lepszej okazji nie będzie.

0

Dość ciekawy wywiad z Wilkiem o CPK. Ja jak zawsze podchodzę do tych wszystkich publicznych ekspertów z dystansem, bez względu na stronę sporu, ale dobrze mi się czytało. Fajne wątki o politykach/polityce.


https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/czy-cpk-ma-sens-ekspert-to-nie-byla-gigantomania-to-byla-glupota/27e4vjr,79cfc278

0

@FcPortoFan1999 no jakoś już mi się nie chce. Chyba, że przyjedzie jakaś Metallica, czy Iron Maiden

0

@FcPortoFan1999 byłem na Polska - Grecja i na Niemcy - Włochy podczas Euro. Potem już nigdy nie byłem i póki co się nie wybieram.

0

@Pawlak1992 Real ma inny statut niż Barcelona.

1

@tbas no jak co dalej. Najpierw powrót do lat 90-tych, czyli do biedy, którą doskonale pamiętam. Potem pod but Rosji, czyli lata 80-te,które pamiętam. @koksik2700 twierdzi, że była Polska bez Unii. No cóż, była. Przez ponad dwieście lat była aż 30 lat wolna i biedna Polska. Marzenie każdego patrioty.

3

@Saviola88 Ty to napisałeś.

6

@tbas jeśli nie Unia to Polska Republika Radziecka ku uciesze KonfedeRosji.

0

20 lat minęło, jak jeden dzień.

Ależ pięknie zmieniła się nasza Polska w tym czasie.

"Europa potrzebuje Polski i Polska potrzebuje Europy. Od Unii Lubelskiej do Unii Europejskiej" - Karol Wojtyła z Wadowic, Suweren Państwa Watykańskiego.

0

Pamiętajcie, że od dzisiaj, jeśli tylko skończyliście 15 lat, możecie sobie kupić tabletkę "dzień po" bez recepty.

1

@Hasszz nie no, skoro Putler tak mówi, to ja mu wierzę.

Wszystkie ekspertyzy dotyczące CPK są za stare.

1

@stone80 chyba nie bardzo rozumiesz znaczenia słowa "zaorany". Do tego albo nie przeczytałeś całej naszej dyskusji i się wypowiadasz, albo przeczytałeś i nic nie zrozumiałeś. Jedno, czy drugie nie świadczy zbyt dobrze o Tobie.

1

@marcin62 święci normalnie. Tylko jakimś cudem marginalni jak lewica.

0

@Lucerfi nie no oczywiście, powinni to zrobić. Ale czy zrobią?

2

@Peciak Ty jak zwykle, kupa słów, wszystko nie na temat.

1

@Lucerfi w zasadzie, to padł handel z ruskimi. Coraz mniejszy handel na lini UE - Chiny. Zielony Ład. Coraz mniej lotów dlugodystansowych i coraz mniej chętnych do ich obsługiwania.

1

@Lucerfi ale te analizy są nic nie warte, bo od tamtego czasu wiele się zmieniło.
Największe pretensje do rządzących mam o to, że obsadzili Laska na stanowisku i o brak klarownej komunikacji z opinią publiczną.
Czekam na uzasadnienie tych decyzji, potem będzie można dyskutować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?