2

@BorzyKrzys wystarczy jeden dzień, żeby pozbyć się tego szkodnika na zawsze.

8

Prokuratura zamierza postawić Braunowi 7 zarzutów za przestępstwa popełnione od 2022 roku.

1. Naruszenie nietykalności cielesnej Łukasza Szumowskiego.
2. Pomówienie Szumowskiego, że ten był pijany.
3. Zniszczenie choinki bożonarodzeniowe.
4. Uszkodzenie mienia (głośniki, mikrofon i laptop) na przerwanym wykładzie na temat Holokaustu.
5. Naruszenie miru domowego, gdy nie chciał opuścić Niemieckiego Instytutu Historycznego w Warszawie pomimo żądań dyrektora.
6. Publiczne znieważenie przedmiotu czci religijnej polegające na zgaszeniu gaśnicą Chanukiji.
7. Naruszenie nietykalności cielesnej Magdaleny Gudzińskiej-Adamczyk poprzez pryśnięcie jej w twarz gaśnicą.

2

@q1 stary, ja u siebie też bym nie usuwał, ale ja nie mam problemów z ósemkami. Moja żona natomiast miała problem z górnymi i musiała usunąć, mimo, że były zdrowe. Dolne zostawiła. Ty wiesz, że każdy z nas ma inną budowę?

2

@q1 masz zalecenie (domyślam się, że od stomatologa), ale postanowiłeś zapytać na la bambie?

0

@Kgorecki2500 pewnie mają

0

@Kgorecki2500 dobrej jakości choinka kosztowała w grudniu około 800 zł. Bombka ręcznie malowana może spokojnie kosztować 50 zł za sztukę.

3

Na posiedzeniu sejmowej komisji regulaminowej, która zajmuje się wnioskiem o uchylenie immunitetu Grzegorza Brauna, Mr. Szczęść Boże powiedział, że wykonywał tylko obowiązki posła, a zarzuty mają charakter polityczny. Według jednego myśliciela pisu - Marka Suskiego poseł Braun cały czas użalał się nad sobą.

0

@Lola120 ja Cię nie straszę. Zapytałaś, to dostałaś odpowiedź.

4

@Lola120 to może być cukrzyca, albo nowotwór gardła, nowotwór krtani.. To mogą być wrzody żołądka, albo niedobry witaminy A. Może być to też alergia. Ale może to być grzyb w pomieszczeniu. Grzyb niekoniecznie musi być widoczny.

1

@KamQiX zauważ, że my z tygodnia na tydzień gramy coraz gorzej. A kalendarz nie rozpieszcza.

6

@MOLESTA chyba miesięcznica? Tych miesiączek politycznych już nam może wystarczy?

7

@Arden raczej się na to nie przełoży. Bardziej na mniej aborcji w podziemiu

0

@KamQiX max 4 miejsce.

0

@tristan87 ja nie wiem. Ostatnio to modne.

0

Niemiecki Lidl określił się, że nie wycofa reklam z Telewizji Republika.

Fur Deutschland

2

@Kgorecki2500 Fur Deutschland

1

@Sawik_10 z Niemiec, nie z Niemczech*

Przecież to było od początku wiadome, bo to nie pierwszy taki program. Ja powiem brutalnie, ale to wszystko powinno być regulowane przez rynek, a nie przez polityków.

0

@TR3YWAY Gundo to transfer "darmowy", a Cancelo to póki co tylko wypożyczenie. Ile wydał na tercet Rekin, Lewy (prawie emeryt), Fawelarz?

0

Jaki jest koń (Xavi) każdy widzi. Jednak głównym winowajcą jest Laporta i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. To on wydał dziesiątki milionów na bądź co bądź nietrafione transfery. To on zatrudnił nieopierzonego trenera i to on ma narzędzia, żeby go zwolnić.

0

@barcowy1899 na takie pytanie każda odpowiedź jest prawidłowa. Zarówno, że wygrali by tryplet, jak i to, że spadli by z ligi. Czyli pytanie samo w sobie jest bez sensu.

0

Xavi do grudnia

3

@tristan87 w otoczeniu samochód spalinowych panuje optymizm.

0

@RosjaninBut właśnie z żoną oglądamy World War Z

0

Trener Michel w Barcelonie od nowego sezonu? Tak czy nie?

2

Ale, że w wiadomościach takie rzeczy



0

@Sawik_10 no jasne, że potrzebujemy. Ale nikt do nas za darmo nie przyjdzie. Trzeba coś dać w zamian. W Chinach sprawa była prosta. Tam była rzesza ludzi, którzy pracowali za pół darmo. U nas to nie przejdzie. Drugim ważnym aspektem u Chińczyków było to, że zaczęli kształcić ludzi. Co Ci po najnowszej fabryce, jeśli nie jesteś w stanie rozumieć jak to działa? Czyli Chinole z jednej strony dali prawie darmową siłę roboczą, z drugiej zaś stworzyli jajogłowych, którzy tę technologię zrozumieli i w sumie bezczelnie ukradli.

0

@Sawik_10 żeby to zmienić, to trzeba inwestować w szkolnictwo i nowe technologie. Pis nic z tym nie zrobił przez osiem lat. Wręcz przeciwnie. Szkolnictwo rozłożył na łopatki, bo dla nich ważniejsze było stworzenie Wolaka Katolika.

0

@Sawik_10 patrząc na osiem lat rządów pisu, to wybraliśmy drogę bycia tanią siłą roboczą. Jak będzie za po, to się zobaczy za jakiś czas.

1

@Sawik_10 bo wszystkie prawaki protestują w obronie kryminalistów Wąsika i Kamińskiego. A cała reszta ma na to wywalone.

4

Vitor ledwo wpadł pod skrzydła Xaviego i już odczuwa dyskomfort. Mam nadzieję, że chociaż wśród otoczenia piłkarza panuje optymizm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?