0

@krol211 a sztaby u nich ile zarabiają? Tyle co brat Xaviego?

0

@krol211 pokaż mi tych trenerów, którzy wraz ze swoim sztabem zarabiają mniej.

0

@BorzyKrzys o matko jedyna, ktoś ma subiektywne spojrzenie na kinematografię. No przecież to skandal, tak być nie może. Wzywać Brauna z gaśnicą.

0

@hayek problem polega na tym, że trudno dziś stwierdzić co jest, a co nie jest bezprawnym działaniem w tym kraju. Mamy dualizm prawny i każdy może spokojnie powiedzieć, że moja racja jest racja najmojsza

7

@hayek mocne? Ja bym powiedział, że kretyńskie, zidiociałe, poniżej poziomu szamba.

1

@aleksandrowielki konstytucję trzeba napisać od nowa. I można to zrobić poprzez referendum. Problem polega na tym, że dzisiejsza konstytucja daje wielkie prawa klasie rządzącej, a więc politycy musieliby obciąć sobie przywileje.

0

@Cvzx ale to teraz trzeba by cofnąć czas i nie płacić za Rekina i Cygana. Tylko coś mi mów, że to nie takie proste

1

A ja sobie myślę, że Laporta doskonale zdaje sobie sprawę, że Xavi się już nie nadaje na trenera Barcy. Jednak sytuacja finansowa nie za bardzo pozwala na jakiekolwiek ruchy w tym momencie. Do tego dochodzi to, że na rynku nie ma tak naprawdę nikogo dostępnego.

Xavi i jego sztab pracują za ułamek tego, za ile pracują trenerzy z topu wraz ze swoimi ludźmi.

0

Już bez przesady z tą murawą. Trzeba wyjść i złoić ich 1-2

21

@Peciak kończyłem szkołę średnią, jak jeszcze służba wojskowa była obowiązkowa. Wielu moich kolegów wzieto do różnych jednostek na 18 miesięcy. Każdy jeden mówił potem, że jedyne czego się tam nauczył to pić i palić. Cała reszta była totalnie bez sensu. O wszechobecnej znieczulicy, próbach wyprania empatii nie wspomnę.

2

0

@Aragorn33 w tym kraju prawo trzeba napisać od nowa. A zacząć trzeba od konstytucji. Oczywiście to wszystko jest nierealne, więc co jest zgodne, a co nie z prawem będzie zależeć od tego, kto akurat rządzi.

1

@Luciano99 wpis na poziomie troglodyty. Poniżej jakiegokolwiek cywilizowanego poziomu.

0

@Rewolucja123 u mnie też nogi. Pięty dokładnie.

2

I zaraz będą kolejne problemy prawne.

Wyroki wydane z udziałem dublerów nie mają mocy powszechnie obowiązującej i nie są ostateczne - wynika z orzeczenia powiększonego składu Izby Karnej Sądu Najwyższego

2

Czyli jednak Obajtek na zlecenie pis sprzedał polską rafinerię sojysznikom Putlera.


https://www.money.pl/gospodarka/saudowie-blizej-putina-i-xi-jinpinga-krolestwo-oficjalnie-dolacza-do-brics-6980654908861408a.html

0

@draxidox ja się tylko odniosłem do tego, że napisałeś o możliwościach sprawdzenia trzeźwości pracownika. Nic więcej. Generalnie to i tak nieważne, bo auto służbowe nie przepada.

2

@Barcanajlepszyteam są kraje, gdzie w ogóle nie ma limitu i wsiadasz jak chcesz.

1

@draxidox często nie ma takiej możliwości. Wielu pracowników ma auto służbowe na stałe. Jak pracodawca ma sprawdzić, czy pracownik rano, albo poza godzinami pracy nie wsiada pijany?

1

@NeroTFP1 za jego kącik słówek i za nienaganną kulturę wypowiedzi.

44

@ranger3120 dwóch facetów sobie siedzi bez żadnej reakcji. Nagrywający też wykazał się heroizmem.

0

@RichardWinters ja nie mam z tym problemów. Ani razu się nie zawiodłem.

5

@ranger3120 studenci

4

Biała Podlaska: W nocy z 28 na 29 grudnia Ukrainiec zniszczył 11 zaparkowanych aut. Policja zatrzymała młodego Banderowca na gorącym uczynku. Miał przy sobie kastet i maczetę. Na miejscu tłumaczył, że to odwet za blokowanie granicy przez polskich przewoźników... Podobno miał też zaatakować przechodnia.

0

@RichardWinters słowne polecenia

0

@RichardWinters @maroon wszystko mogę zrobić nie dotykając wyświetlacza.

2

@Kgorecki2500 tablet. Trzeba się go na spokojnie nauczyć i się do niego przyzwyczaić. Wtedy robi się świetny. W moim aucie mam w nim dodatkowo wiele opcji i nawet pogadać z nim mogę.

0

@TheNekro94 wiesz, w rzeczywistości ten kredyt jest, a raczej był atrakcyjny. Problem polega na tym, że od jego wprowadzenia ceny nieruchomości poszły w górę. Średnio 15-20 % rdr w zależności od miejsca. Do tego spadła ilość ofert mieszkań.

Ceny najmu muszą wzrosnąć.

0

0

Somsiad złodziej i odrażający pisior tak wczoraj szczelał, że go pogotowie zabrało. Ponoć "oczko mu się odkleiło, temu misiu". Inny sąsiad zkwitował krótko "karma wraca".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?