Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo to mówisz, że Klinsmann pracuje ku chwale Kim Dzong Una?
1
@Dironixu Klopp to strefa marzeń i tam pozostanie. Tuchel mi się jako trener podoba. Według mnie lepszy niż Flick.
4
Podpisałem dzisiaj tuż przed posiedzeniem Rady Ministrów dokument, na mocy którego wycofujemy wniosek złożony przez premiera Morawieckiego do Trybunału Konstytucyjnego, dotyczący Konwencji Stambulskiej — powiedział na konferencji prasowej premier Donald Tusk.
Premier Morawiecki składał do TK wniosek z założeniem, że Konwencja Stambulska, antyprzemocowa była niezgodna z konstytucją — mówił szef rządu. — Ochrona kobiet przed przemocą, a także dzieci, to coś, co nigdy nie powinno być przedmiotem kłótni politycznej — dodał.
2
@AxelF w punkt.
Moje młodsze dziecko jest z tak zwanego podwójnego rocznika. Powstało to po wprowadzeniu sześciolatków do szkoły. Przez to w klasach 1-3 miała dziwny plan lekcji. Do dziś pamiętam, jak wróciła do domu po siedemnastej i oznajmiła, że na jutro potrzebuje jak najwięcej kasztanów. Był październik, deszcz padał, ciemno, a my mieliśmy wyruszyć na zbieranie kasztanów.
3
@sintesox system edukacji w Polsce jest taki, że młody człowiek (statystycznie) po liceum zna budowę liścia, wie jak rozmnaża się pantofelek, zna Księgę Hioba, a Bogurodzice umie na pamięć. Nie wie za to jak policzyć ratę kredytu, nie rozróżnia dochodu brutto i netto i co to jest pit i VAT.
0
@alianta2 Lewandowski za niezłą sumkę?
Żul Kundel i Fawelarz do FFP niewiele by wnieśli,bo amortyzacja.
2
@Kgorecki2500 jak to się skończy to nie wiem, a Ty gdybasz. Co wiem na pewno, to że mam dwoje dzieci w szkole średniej i za żadne skarby bym się z nimi nie zamienił. W tej chwili dzieciak, który chce coś więcej, niż tylko być przepychanym z klasy do klasy nie ma prawie wcale odpoczynku. W szkole często do godziny 14-16 i potem siedzenie w domu nad lekcjami i materiałem do 21. Ja tego w latach 80 - 90 tych nie miałem.
0
@TheCule no nie tak do końca
1
@Kgorecki2500 tego akurat nie wiem co ona chce implikować, a czego nie.
5
@DonCarletto bardzo, ale to bardzo się z Tobą zgadzam.
@Kgorecki2500 jakoś gdzie indziej to działa, więc dlaczego ma nie działać u nas? I bynajmniej nie mówię tu o Singapurze cz Japonii, tylko Finlandii, Dani, czy Estonii
22
@Kgorecki2500 przyjrzyj się pięciu najlepszym systemom edukacji w Europie. W żadnym z nich nie ma prac domowych. Oczywiście samo zniesienie odrabiania lekcji to niewiele i za tym muszą iść dalsze zmiany.
1
@626 nie wszyscy. Moi rodzice by poparli, a mają ponad 70 lat.
1
@Kozinho. Nigdzie na świecie aborcja nie jest metodą antykoncepcji. Co więcej, w krajach gdzie ją zalegalizowano odsetek dokonanych aborcji z czasem spadał. Ale za tym musi iść coś jeszcze. Musi zostać wprowadzone wychowanie seksualne. Między innymi po to, żeby piętnastolatkowie wiedzieli jak się zabezpieczać, żeby dowiadywali się o tym od specjalistów, a nie kolegów i koleżanek.
2
@Bykunn no niekoniecznie. Różne badania na przestrzeni dwóch ostatnich lat pokazywały, że za aborcją do 12 tygodnia życia jest od 48 do 58 procent Polaków.
14
@Bykunn ten kompromis był zgniły. Co do referendum, to rzeczywiście w tym kraju jest to trochę lipa. Ale ale.... Jeśli pójdzie na niego głównie elektorat pisu i ludzie 60+ to będzie to też jakaś odpowiedź. Na przykład, że skoro ludzie, których to bezpośrednio dotyczy mają to w D, to nie ma sobie co tym głowy zaprzątać.
W tym kraju, w tych czasach, z tymi ludźmi legalną aborcję można wprowadzić albo drogą referendum, albo wcale.
6
Wieloletnia łotewska polityk i europarlamentarzystka Tatjana Zdanoka
-przeciwniczka UE
-wolnorynkistka
-zadeklarowana wróg mitycznej "homopropagandy"
-antysemitka
-fanka teorii spiskowych
-antyszczepka
Okazała się być agentem ruskiego FSB.
Brzmi znajomo.
2
"Kaczyński mieni się obrońcą cywilizacji chrześcijańskiej, ale to wszystko jest bardzo cyniczne. Jednak ta jego postawa jest w gruncie rzeczy wyzuta z Ewangelii i z chrześcijaństwa. Pogarda wobec drugiego człowieka nie ma nic wspólnego z tym, co głosił Jezus Chrystus. Katechizm Kościoła katolickiego nakazuje szacunek wobec osób homoseksualnych. Tego tutaj nie widzimy".
Dominikanin, dr nauk teologicznych Maciej Biskup.
0
@FcPortoFan1999 dobre balowanie trochę trwa
0
@TR3YWAY Duch Puszczy i po 15 minutach wszyscy pod stołem oprócz naszego Polaka Rodaka
0
@Forsyth nie, nie tylko pisu. Ale to pis głośno krzyczał, że komuchy siedzą u władzy, to pis głośno domagał się dekomunuzacji, a finalnie to pis z największych kanalii zrobił elity.
0
@Forsyth i pis wszędzie wpuścił komuchów. Do każdej z tych władz
0
@Forsyth dokładnie PiS na wpuszczał komuchów na najważniejsze stanowiska.
1
@LM10GOAT skoro ten młody Bargvall ma przyjść latem, to niech się już teraz o niego starają na wypożyczenie. A przyjdzie pewnie nikt, albo jakiś Parejo
0
@takisobiektos no właśnie dla mnie zupełnie niemożliwe jest to, że mosad nie wiedział o tych kilometrach tuneli. Przecież tego się nie da po cichu wykopać
4
Hamas był finansowany przez izraelski rząd, który w ten sposób próbował osłabić Autonomię Palestyńską – stwierdził wysoki przedstawiciel UE ds. zagranicznych i polityki bezpieczeństwa Josep Borrell.
0
A po sezonie pewnie Eric Ten Hag będzie wolny.
10
@MatBac1991 na pierwszym miejscu Laporta i wszystkie pociotki jakie zatrudnił w klubie.
1
@FcPortoFan1999 ja tam się w miarę szybko ożeniłem szczególnie jak na tamte czasy i się nie rozwiodłem do dziś.
1
Sąd Najwyższy w Izbie Cywilnej w Warszawie podjął uchwałę, w której orzekł, że część rozwodów przeprowadzanych w ostatnich latach w Polsce jest nieważna. W sprawach rozwodowych, zarówno niezakończonych do 3 lipca 2021 roku, jak i wszczętych w okresie od 3 lipca 2021 roku do 14 kwietnia 2023 roku, dochodzi do nieważności postępowania, jeśli było ono rozpoznawane przez jednego sędziego i dwóch ławników.
No nie powiem, ale śmiechłem. Nieźle ludziom bajzel w życiu zrobili.
0
@kolomen2 dieta wysokobiałkowa działa odwrotnie, więc chyba coś masz z organizmem nie tak