Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ArterkHD jeśli pytasz o jakość, to ostatnio bardzo spadła. Jeszcze dwa lata temu było przynajmniej ok. Teraz jest słabo
0
@Kgorecki2500 zobaczymy co zrobi KRS. Jeśli zarejestrują ludzi, których wskazał Tusk to mam nadzieję, że policja tam wejdzie i wywali posłów, którzy robią tam wszystko, tylko nie interwencję poselską. Generalnie prawnie sytuacja jest bardzo skomplikowana i nawet prawnik nie był mi w stanie wczoraj powiedzieć kto tu ma rację.
0
@RoberDzik no to policzmy
Pele - 3
Ronaldo - 2
Messi - 1
0
@Kgorecki2500 ja chyba nie :)
0
@cules100pro opowiedz w takim razie o swoich osiągnięciach. Chętnie poczytamy. Ponad 14 tys. głupich wpisów na la bambie się nie liczy
1
@TR3YWAY obejrzałbyś?
1
@LuismessiJr czekałabym do lutego/marca, bo mają wyjść jakieś nowości. Jeśli nie to brałbym tego Radeona że względu na pamięć. Cała reszta jest porównywalna
1
@PatrykBarca w styczniu będzie pięć lat jak nie piję i powiem Ci taką sentencje życiową
Piłeś, nie jedź. Nie piłeś, napij się.
5
@Barcasub a co Ci konkretnie zabrał?
4
@LS pan Jezus był Polakiem i katolikiem
0
Jakie rozkminy od samego rana na la bambie. Pić, czy nie pić? W wigilię, czy po pasterce? Od rana, czy południa? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi.
1
@Encore po takich królowych, to mój pradziad na konia wsiadał.
@tristan87 mąż nakupił małpek i walczy na Woronicza.
3
@Death_voice czyli Duda na wniosek Tuska wprowadzi stan wojenny. Dobskiemu kapusta z grochem zaszkodziła
3
@fotohobby z żadnym. Po co mi kłamca przy stole?
1
@Bobo25 uwolnić trawę i wodorosty!
0
@Mixtape a co z majonezem? Kielecki, czy Winiary?
0
@Barcasub pić do lustra nie wypada, lepiej podejść do sąsiada.
0
@hayek nie wiem czy UE odpowiada za 7%. Zależy jak na to spojrzeć. UE na swoim terytorium wytwarza 7% dwutlenku, ale ile wytwarzają europejskie firmy rozsiane po Azji?
9
@ProMILs to teraz porównaj to do zim z lat 80-tych i 90-tych. Pamiętam je, szczególnie te od 1985 roku. Śnieg potrafił leżeć 3 miesiące, a mróz minus 20 na nikim nie robił wrażenia.
Prawdą jest, że klimat się zmienia. Kwestią do dyskusji jest dlaczego się zmienia. Ja się nie wypowiem, bo się nie znam.
16
@VegetaPolska uspokoję Cię. Są ludzie, którzy mają innych przez cały rok gdzieś, również w święta.
3
@barcanawieki ja zjem mięso, ale się nie nawalę, bo nie piję alko
3
@Sulimo z tym murzynkiem to niebezpieczna sprawa. Zaraz Cię prawi oskarżą, że imigrantów ściągasz, a lewi, że jesteś rasistą.
3
@ranger3120 tu nie chodzi o profanacje, bo niech każdy pije jak lubi. Ten alkohol się słabo do drinków nadaje. Koniak generalnie ma służyć jako taki procentowy zamiennik kawy. Wracasz sobie do domu po robocie, wlewasz do szerokiego kieliszka 50mg,ogrzewasz własną ręką i wypijasz.
2
@ranger3120 koniak to alkohol, który co prawda można pić jak się chce, albo mieszać z czym się chce, ale..... To alkohol, który pije się ciepły, podgrzewany własną ręką w kieliszku. Tego nie powinno się pić dużo, bo ciśnienie mocno podnosi. Generalnie nie jest to alkohol na stół, albo do drinkowania
2
@koksik2700 wiesz. Naukowcy doszli do wniosku, że ptaki to potomkowie dinozaurów, więc tak nie do końca wyginęły. Bardziej trzeba powiedzieć, że ewolucja zrobiła swoje
1
@koksik2700 ale jednak kataklizmu nie przeżyły. A inne gatunki tak. To kto był debeściak?
1
@RosjaninBut to są ci, co od Wawrzyka wizy kupili?
1
@ranger3120 byłem jednym z wielu, którzy odsunęli pachołków Rosji od rządzenia Polską. Nie dla siebie. Dla dzieci.
5
@John_Doe nie, nie będzie miała obowiązku przyjęcia żadnego nielegalnego imigranta. I na tym kończę z Tobą wszelkie dyskusje.
@Compadre ma rację. Nie bardzo rozumiesz co czytasz. Albo, jest druga, w sumie gorsza opcja. Rozumiesz co czytasz i specjalnie manipulujesz. W każdym razie, obojętnie która opcja jest prawdziwa powoduje, że rozmowy z Tobą nie mają żadnego sensu.
39
@John_Doe nie wiem, skąd masz ten tekst, ale ktoś tam pominął najważniejsze. UE bierze pod uwagę wszystkich Ukraińców, którzy są w Polsce. I póki co, to Polska będzie mogła żądać kasy, lub relokacji