SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Alberto1031 griezmana wywalasz a cieszysz sie z aguero, brawo ale strona kibiców realu ma inny adres
1
@dzefrej234 Dycha po Messim
1
@krzyrzak69 bedo se z mesim spacerować, może razem dorównają takiemu Kante w dystansie na mecz
1
Komentarz usunięty
0
jest wielkim kapitamem... jachtu jak się z suarezem byczą po zebanym sezonie
0
no to 15 roku życia a potem real czy inne psg
1
kolejny dziad jesień swojej kariery spędzi w Barcelonie
0
City srity, Lahoz posędziował po profesorsku, ostatnio mocno poprawił formę.
0
Pachnie porażką ;)
0
@RonaldoR9 Szkoda jego czasu na udowadnianie Tobie czy da sobie radę w takim przykładowo Milanie. Jedni są stworzeni do dużych rzeczy inni wyżej pewnego poziomu nie podskoczą - patrz Wujek Brzęczek
1
@Dundersztyc Ty też możesz trafić 6tkę w totka jak wtedy trafił Ranieri - co oprócz tego wygrał? Pep latami jest na topie
0
@RonaldoR9 Szkoda czasu na takie słabe zespoły, po to żeby Tobie udowadniać
0
@Dundersztyc Legia go weźmie, tydzień popracuje i kasa się skończy. Co za bzdury wypisujesz, wygrał 3 z 5 najlepszy lig.
0
@QuentinTarantino Tak w tym sezonie kilkunastokrotnie rozpoczynał akcje.... rywali
1
@Barcelonista94 Bo trzeba się pozbyć słabiutkiego Matsa
0
Ej, ale tak serio ile on dostał realnych szans?
0
Szrotinjo, a ile to było walki o tego przeciętniaka, strajkował. Od początku było wiadomo, że to będzie kapiszon
0
co odebrać? ahahaa
0
Godo jak pisior
1
@Lucassito i przechód w czasie meczu 3-6km
0
Końcem sierpnia się pochyli nad przeczytaniem, teraz ma ważniejsze sprawy
0
odczucia, oteczenie - ten sam bełkot od miesięcy, przetrzyma klub do sierpnia
0
@Quavosk Bartomełu by to ogarnął, opylił Martina Getafe za 5 i kupił go do Barcy B za 8
3
@Warszawiak86 Mutombo jest tak ograniczony jak jego idol, tylko paluszkiem umiał pomachać po bloku a gónwo w życiu wygrał
0
@ViscaelBarca2007 aha zostawic za zasługi jak np Roberto
0
Szkoda, powinni go sprzedać i kupić klasowego bramkarza z dobrym mentalem
0
Ja go zapamiętam po tym, że zawsze schodził i obchodził całe boisko
2
otoczenie kumana, otoczenie messiego, otoczenie nejmara - śmiech na sali
0
@kaamil1910 Oczywiście, przeciętny od 2 lat a od 2-8 kiepski
0
@yoli Gikiewicza brać, chłopak trzyma poziom i sam miałby przygodę na koniec kariery