0

@Alberto1031 griezmana wywalasz a cieszysz sie z aguero, brawo ale strona kibiców realu ma inny adres

1

@dzefrej234 Dycha po Messim

1

@krzyrzak69 bedo se z mesim spacerować, może razem dorównają takiemu Kante w dystansie na mecz

1

Komentarz usunięty

0

jest wielkim kapitamem... jachtu jak się z suarezem byczą po zebanym sezonie

0

no to 15 roku życia a potem real czy inne psg

1

kolejny dziad jesień swojej kariery spędzi w Barcelonie

0

City srity, Lahoz posędziował po profesorsku, ostatnio mocno poprawił formę.

0

Pachnie porażką ;)

0

@RonaldoR9 Szkoda jego czasu na udowadnianie Tobie czy da sobie radę w takim przykładowo Milanie. Jedni są stworzeni do dużych rzeczy inni wyżej pewnego poziomu nie podskoczą - patrz Wujek Brzęczek

1

@Dundersztyc Ty też możesz trafić 6tkę w totka jak wtedy trafił Ranieri - co oprócz tego wygrał? Pep latami jest na topie

0

@RonaldoR9 Szkoda czasu na takie słabe zespoły, po to żeby Tobie udowadniać

0

@Dundersztyc Legia go weźmie, tydzień popracuje i kasa się skończy. Co za bzdury wypisujesz, wygrał 3 z 5 najlepszy lig.

0

@QuentinTarantino Tak w tym sezonie kilkunastokrotnie rozpoczynał akcje.... rywali

1

@Barcelonista94 Bo trzeba się pozbyć słabiutkiego Matsa

0

Ej, ale tak serio ile on dostał realnych szans?

0

Szrotinjo, a ile to było walki o tego przeciętniaka, strajkował. Od początku było wiadomo, że to będzie kapiszon

0

co odebrać? ahahaa

0

Godo jak pisior

1

@Lucassito i przechód w czasie meczu 3-6km

0

Końcem sierpnia się pochyli nad przeczytaniem, teraz ma ważniejsze sprawy

0

odczucia, oteczenie - ten sam bełkot od miesięcy, przetrzyma klub do sierpnia

0

@Quavosk Bartomełu by to ogarnął, opylił Martina Getafe za 5 i kupił go do Barcy B za 8

3

@Warszawiak86 Mutombo jest tak ograniczony jak jego idol, tylko paluszkiem umiał pomachać po bloku a gónwo w życiu wygrał

0

@ViscaelBarca2007 aha zostawic za zasługi jak np Roberto

0

Szkoda, powinni go sprzedać i kupić klasowego bramkarza z dobrym mentalem

0

Ja go zapamiętam po tym, że zawsze schodził i obchodził całe boisko

2

otoczenie kumana, otoczenie messiego, otoczenie nejmara - śmiech na sali

0

@kaamil1910 Oczywiście, przeciętny od 2 lat a od 2-8 kiepski

0

@yoli Gikiewicza brać, chłopak trzyma poziom i sam miałby przygodę na koniec kariery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?