2

@marcinK0000 Pogban to jest ten pajac i dziwak co strzelił gola na 3-1 i trzy plemienne tańce godowe wykonał, taki przedwczesny wytrysk?

1

Dollaruma i jego mina po ostatnim karnym pokazująca faka dla tego bydła na trybunach :) co gość wyjął te dwa karne

0

@Peszko07 Ja :) tyle, że ja jestem fanatykiem Italii od 1986 roku więc bardziej sercem niż rozumem

1

@masq Oczywiście, że nie znam, ale wystarczy popatrzeć na filmiki z backstagu.

101

@masq Taa bo ich znasz osobiście, jakoś nagrania po celebracji pokazują coś innego

0

@PepGuardiola1971 życzę mu, żeby wygrał wreszcie coś z drużyną narodową i wrócił do nas zadowolony

0

@Galford dobre, dobre :) rodowód archaicznej piłki bez przyszłości.

0

Jak przegra to odejdzie z Barcelony, zerwie z dotychczasową piłką. Oby mecz skończył się w 90 minutach, bez karnych.

4

@szymon6847 też przehejpowane, rzygam już dna barcy i pieprzeniem o dobieraniu do niego trenerów i zawodników

3

Zabawny gość, taki symbol boskiego Laporty

0

@ LeoMessi1994 Ciekawe czy jakby Tobie przyszedł szef i powiedział - oddawaj 50% tego co Ci płacę zgodnie z zawartą umową

0

@ swiergol2 Wiesz jakoś po 2015 grali razem, Lucho za sterami i nie pykło...

1

ale jak, przecież to crack :) ahahaha niech cały rok siedzi w B

28

@tomekjek i roberto

2

a jak crack Moriba? podpisał czy idzie w szejki?

0

Moje ulubione zdjęcie - tam będę sobie siedział a Wy mi będziecie płacić

32

@Deco 20 Może źle grał na turnieju? Napisz jeszcze Griezman out, zmarszcz freda na słowo Pedri io już będziesz trendy

0

i kolejny przegra, lautaro i dimarija to dramat, co oni marnują....

2

@SpaceX myślałem, że łysy z brazzers ;)

4

Laporta jakich to genialnych planów nie miał, to zwykły Morawiecky, kłamca i pinokio

0

/Jednonogi bandyta tam nie pogra, za mientki na Anglię

0

@HypeR Messi PSG, kasa misiu kasa. Tatuś potrzebuje, ma chłop wydatki.

0

Czystki jak Stalin robi, a jak pisior powprowadza swoich na stołki

0

Lucho gra u nas czy w prześcieradle?

1

Żegnaj Leo, powodzenia

1

@Kitek1640 Pal Fifę przyjacielu

1

@zenoowity XD tylko się podetrzyj później. Neymarinho ma rację, powinien się był określić przed tym śmiesznym turniejem

3

@Alberto1031 Pierdolisz że słaby, on trzymał ich grę razem z Pogbą, zszedł i był dramat

0

Już widzę jak to podpisuje :) tą kulawą nogą chyba

2

I gdzie myśmy z nasza reprezentacja sie pchali, wszystkie te drużyny które wyszły by nas rozdeptały jak peta...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?