SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Potezne_zakola o co tam chodzi z ta Tajlandią? Kołtun też palce w tym maczał?
0
Byle Rapeman dzisiaj nie dostał karnego... Holandia grała jak Barcelona niestety.... Bez składu i ładu
2
@Janiama Ja tam mam nadzieję, że Rapemana wywalą z turnieju, znowu dostanie dwa karne.... 3-0 Belgia
4
I Martin ma mu dziewionę oddawać? Jak tam Memfis i nasze holenderskie nieudaczniki :)
2
@Roobo Ciekawe czy jakby tak Tobie szef obniżył o połowę penzje co byś powiedział :) dobra wiem najniższej nie da się obciąć
0
Będą się z turystą Umtitim wozili super brykami, złoci a skromni.
5
Wedle tej umowy na 50 urodziny Messi ma dostać po 10 baniek za każde trofeum które wygrał z klubem, na 60 po 8 za każde trofeum
1
@micholek09 trochę kultury kmiotku, insynie kreuje? strzela z każdej pozycji na pałę, gra egoistycznie
5
W napoli strzelił aż 19 goli, giezman strzelił tylko 20 goli, insinie ahaahaa to cienias
1
Messi też tyle natrzepał w kopaamerika, ale we wszystkich swoich meczach od 2008
0
@against_modern_football czego nie masz? zobacz ile bramek i asyst miał, więcej miał tylko chodziaż
5
Powodzenia Leo, nioech Ci się wiedzie
2
Maszczerano jeszcze też by chcioł i żeremy matje też
0
A RAPEMAN cyk drugi karny, qrwa jaki gość jest irytujacy. Karim hattrick please
3
Komentarz usunięty
4
@ZIBI88 to już muł nie dno, po drugim golu pierwszy tekst jest po meczu... do tego brak wiary. Emerytura i niech go już nie słyszę
26
Szczęsny to jest mega cienias, nic nie wybronił (patrz szwedzki keeper) i te lagi w doliczonym czasie, zamiast spokojnie przygotować. Ten gość to jest qrwa dramat. Nic się nie stało, faje zajara i z Mariną na wczasy + insta
1
XD................... AS a jak tam Eden hamburger Hazard Martin gra dobrze, dla drużyny
0
@Laza Leo jeszcze tylko tydzień z hakiem
0
Taa teraz się kaja, cokolwiek byle było wygodnie
0
Pewnie już jest podpisane, Depay też podpisał przed euro....
0
Tera bedo razem plumkac w psg
0
@MontelQ Masz coś do tęczy?
5
Koszulki rozumiem będą czarne, żeby było poprawnie
21
@arraco tak sprzedaj Griezmana i kup byle kogo, byle nie Griezmana. Dyskusja na poziomie na co nam stary łajnaldum, a teraz płacz dlaczego go puścili do PSG
3
8:35 i nic nie pisze, że Depay już prawie, zaczynam się martwić
3
@Bulos11 Wolę neutralną opinię kogoś kto oglądał
3
Dziewiona jak grał?
13
Nikogo nie sprzedadzą, ewentualnie za frajer oddadzą. Co się porobiło, nazbierali szrotu a szrot teraz stawia warunki... Moriba kolejny, zagrał 5 spotkań i już kapucha jak za gwiazdora
0
Rapeman to aktor 3 klasowych filmów, widzieli tę minę po golu na 3-0?