SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rubbishartur znajdź inną formę obrony swoich porównań
0
@KibicBarcy84 Ma urlopie jest, ale ma pozytywne odczucia. Otoczenie Hallanda jest przychylne, sprawy idą w dobrym kierunku.
0
@PatrychoO Do salonu Audi idziesz oglądać Mercedesy? Jak tam wejdziesz to proponują Ci Mercedesy czy przychodzisz zainteresowany tym co oferuje Audi?
1
@JohnnyBarca Koeman to ogarnie, jemu też ulży że nie będzie mu nikt mącił w taktyce.
4
@Pawel1985 Zaraz się zlecą Messiboje, aktualni ukryci fanboje psg, że jak Cię to nie interesuje to nie czytaj :)
0
@rubbishartur :) Dzbana poszukaj w domu, może Ty miałeś skończyć w dzbanie ale.... Dajesz porównanie - gość który z szacunku do klubu nie kontynuował kariery w Europie vs gość który poleciał na kasę. Moje pytanie jest następujące - kto był ważniejszy Iniesta czy Messi w zbobywaniu tytułów jak grali razem? Ile LM wygrał Leo bez Iniesty? jaki procent wygranych mistrzostw LL bez Iniesty?
1
@Slot aktualny nie lepszy, co on to nam obiecał?
0
@Lucassito Może tak być, warto chyba jednak zaryzykować i zrobić pewnego rodzaju reset kadry, postawić na 3-4 młodych w pierwszym składzie a reszta doświadczonych (Depay/Griez).
1
@Scross Zaraz zapyta kto to jest Orwell ;)
0
@Bobo25 Na szczęście Ty zmieniłeś barwy na czerwono biało granatowe razem z bogiem, ale on dostał miliony ojro i złotą klatkę
9
Chłopak ma potencjał, Koeman dość odważnie wprowadza młodych.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Fartlow Nie mam bólu dupy, kibicuję Barcelonie od 1990 roku, dla mnie klub nie kończy się na Messim Bercelona była przed nim i będzie po nim. Poszedł sobie OK, niech mu się wiedzie, sorry ale nie mam ochoty czytać kolejnych wysrywów najemników PSG.
1
@arek82 Zatrudnił córkę i rodzinkę.
0
@MarioVeB! Sam jesteś śmieszny. Za dużo elevena oglądasz i wytrysków komentatorów. To jest co najwyżej średniak
0
@Przemas8411 Pierdoli to, nareobił gunwa i uciekł. Kukiz hiszpańskiej piłki.
0
@MarioVeB! Ma rację, Stegen to średniak
0
@korolocik Zdecydowanie, szkoda Matsa trzymać na ławce.
0
@Bobo25 Spokojnie poczekamy, zaczną się źreć prędzej czy później. Ciekawe czy Leo będzie biegał i presował, ostatnie 2-3 sezony zaoszczędził trochu energii
0
@kaamil1910 Może właśnie czego nie zrobił?
12
Z uśmiechem na twarzy :) niech mu się wiedzie, wyjdziemy na tym dobrze, zobaczycie. Mamy młodych, zejdzie z Grieza i innych presja "do messiego" będzie dobrze.
0
@damiannPL Martin w doliczonym na 1-0 ;)
1
@payn100 nasz crack Moriba
10
@Comentateiro i o karne
1
@Felipe_PL gówno zrobił, trzeba było podpisać w maju i byłoby po ptokach
5
Nic nie opyli Laporta, pojechał na urlop i kładzie na to faję. Tyle naobiecywał :) zwykły polityk i kłamca permanentny
0
Stary podobno kontener 20 stóp ładuje na cargo, kapuchę będzie ładował.
0
@mokrychlopiec Moim ogrodniku