0

@rubbishartur znajdź inną formę obrony swoich porównań

0

@KibicBarcy84 Ma urlopie jest, ale ma pozytywne odczucia. Otoczenie Hallanda jest przychylne, sprawy idą w dobrym kierunku.

0

@PatrychoO Do salonu Audi idziesz oglądać Mercedesy? Jak tam wejdziesz to proponują Ci Mercedesy czy przychodzisz zainteresowany tym co oferuje Audi?

1

@JohnnyBarca Koeman to ogarnie, jemu też ulży że nie będzie mu nikt mącił w taktyce.

4

@Pawel1985 Zaraz się zlecą Messiboje, aktualni ukryci fanboje psg, że jak Cię to nie interesuje to nie czytaj :)

0

@rubbishartur :) Dzbana poszukaj w domu, może Ty miałeś skończyć w dzbanie ale.... Dajesz porównanie - gość który z szacunku do klubu nie kontynuował kariery w Europie vs gość który poleciał na kasę. Moje pytanie jest następujące - kto był ważniejszy Iniesta czy Messi w zbobywaniu tytułów jak grali razem? Ile LM wygrał Leo bez Iniesty? jaki procent wygranych mistrzostw LL bez Iniesty?

1

@Slot aktualny nie lepszy, co on to nam obiecał?

0

@Lucassito Może tak być, warto chyba jednak zaryzykować i zrobić pewnego rodzaju reset kadry, postawić na 3-4 młodych w pierwszym składzie a reszta doświadczonych (Depay/Griez).

1

@Scross Zaraz zapyta kto to jest Orwell ;)

0

@Bobo25 Na szczęście Ty zmieniłeś barwy na czerwono biało granatowe razem z bogiem, ale on dostał miliony ojro i złotą klatkę

9

Chłopak ma potencjał, Koeman dość odważnie wprowadza młodych.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Fartlow Nie mam bólu dupy, kibicuję Barcelonie od 1990 roku, dla mnie klub nie kończy się na Messim Bercelona była przed nim i będzie po nim. Poszedł sobie OK, niech mu się wiedzie, sorry ale nie mam ochoty czytać kolejnych wysrywów najemników PSG.

1

@arek82 Zatrudnił córkę i rodzinkę.

0

@MarioVeB! Sam jesteś śmieszny. Za dużo elevena oglądasz i wytrysków komentatorów. To jest co najwyżej średniak

0

@Przemas8411 Pierdoli to, nareobił gunwa i uciekł. Kukiz hiszpańskiej piłki.

0

@MarioVeB! Ma rację, Stegen to średniak

0

@korolocik Zdecydowanie, szkoda Matsa trzymać na ławce.

0

@Bobo25 Spokojnie poczekamy, zaczną się źreć prędzej czy później. Ciekawe czy Leo będzie biegał i presował, ostatnie 2-3 sezony zaoszczędził trochu energii

0

@kaamil1910 Może właśnie czego nie zrobił?

12

Z uśmiechem na twarzy :) niech mu się wiedzie, wyjdziemy na tym dobrze, zobaczycie. Mamy młodych, zejdzie z Grieza i innych presja "do messiego" będzie dobrze.

0

@damiannPL Martin w doliczonym na 1-0 ;)

1

@payn100 nasz crack Moriba

10

@Comentateiro i o karne

1

@Felipe_PL gówno zrobił, trzeba było podpisać w maju i byłoby po ptokach

5

Nic nie opyli Laporta, pojechał na urlop i kładzie na to faję. Tyle naobiecywał :) zwykły polityk i kłamca permanentny

0

Stary podobno kontener 20 stóp ładuje na cargo, kapuchę będzie ładował.

0

@mokrychlopiec Moim ogrodniku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?