0

@mmaciass Proponuję sprawdzić pochodzenie mocodawcy Stanowsiego z żoliborza. Koleje życiowe poprzez film itd.

0

@MessiSuarezNeymar zniszczył, dobrą lekcję przyjął od kolegi co Masiurek, twardy kumpel Kurskiego i wytresował Krzysia aż miło. Ogólnie to Robciu z bratem dobry deal za rządów Pisu zrobili z rządzącymi

0

@PatrykBarca Ja nie uważam, że nie ma dryblingu - tak pisali ;)

0

@mekston taa głosowanie

1

Nie sądzę, że ktoś z naszych weźmie ZP. Wydymają nas jak z Interem, ale czysto hipotetycznie jak Rafa ją weźmie to byłby chichot losu, ten brazol bez dryblingu vs vini

0

@mrboom na chodnik? zakladam że tam jest chodnik zaraz za parkingiem i w ułamku sekundy sprawdzać czy nie idzie wycieczka z przedszkola?

0

@Eto'o9 R10 jest Martin i nie żartuję ;)

0

@torondirn ferrana mimo wszystko bym zostwił, poziom ma, na ławce nie marudzi

1

@Kgorecki2500 sławula ma pod ręką

1

@RoberDzik Vini zostaje prezesem honorowym firmy Chiquita

0

@IrekPOL za 500? nie wpuszczo Cię, albo pusty talerz

2

@VegetaPolska redaktor wieśniarek?

0

@BezglutenowyPedri ile ten dysk ci da więcej kasy? stówkę? nie warto potem się znajdziesz na zbiorniku czy innym pornhubie

0

@gumaz dawaj :)

0

Siuu skąd sie tam wziął?

1

@Encore jak arałucho na zdjęciu

0

@neymarjr_143 Jeszcze mistrzostwa nie ma

0

@Pnog37 Gwizdek w momencie podania do mbappe na pozycji spalonej zamyka temat. Spalony był

0

@LambiPL słabiutki jest, snickersa by zjadł

1

@Joe_Barbaro E niestety

0

Zybi jeszcze to rozwinie u pięknego romana, tam dopiero napieroli głupot

1

@John_Doe wschodnia by wyła że chce do Rossji

0

@Kamiloza91 wolałbyś go w realu?

0

@luna666moon podstawa była, ale dlaczego w 100% łysy wybierał wariant korzystny dla interu? dlaczego gigant gwizdał karnego na Yamalu, var mu zmienia i sam nie poszedł tego ocenić? pokazał tylko że ma małego i zmienił decyzję? Normalnie by poszedł. Dlaczego Listkiewicz nie zgłosił ppychania Pedriego? Ręki Aczerbiego też nie sprawdzał

0

@tbas niestety, trybuny powinny być bardziej "pionowe"

0

@MessiSuarezNeymar podnuże Rudego czy czopek kaczora? wybór jest Twój, drugi czopek właśnie kończy kadencję

0

Taki dokument można przy użyciu bardzo prostych urządzeń przygotować, więc proszę zostawić tę sprawę - tak prezes PiS Jarosław Kaczyński zareagował na najnowsze doniesienia Interii ws. relacji Karola Nawrockiego


Kto jak nie on wie jak się fabrykuje kwity, sam pamięta akta TW Balbina i inne cudownie zagubione. Niech ten starzec odda willę Nawrockiemu i idzie do dps, zobaczy jak wygląda życie

0

@lucca87 a futrool mówi że sędziowie mylą się zawsze w dwie strony

0

Bimbało podłożyło się Realowi bo szykowali się na United, pięknie zostali wyjaśnieni

0

Przequrwamaczo sajmon by nie sprawdzał, pokazał by palcami jak mało i grmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?