SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mmaciass Proponuję sprawdzić pochodzenie mocodawcy Stanowsiego z żoliborza. Koleje życiowe poprzez film itd.
0
@MessiSuarezNeymar zniszczył, dobrą lekcję przyjął od kolegi co Masiurek, twardy kumpel Kurskiego i wytresował Krzysia aż miło. Ogólnie to Robciu z bratem dobry deal za rządów Pisu zrobili z rządzącymi
0
@PatrykBarca Ja nie uważam, że nie ma dryblingu - tak pisali ;)
0
@mekston taa głosowanie
1
Nie sądzę, że ktoś z naszych weźmie ZP. Wydymają nas jak z Interem, ale czysto hipotetycznie jak Rafa ją weźmie to byłby chichot losu, ten brazol bez dryblingu vs vini
0
@mrboom na chodnik? zakladam że tam jest chodnik zaraz za parkingiem i w ułamku sekundy sprawdzać czy nie idzie wycieczka z przedszkola?
0
@Eto'o9 R10 jest Martin i nie żartuję ;)
0
@torondirn ferrana mimo wszystko bym zostwił, poziom ma, na ławce nie marudzi
1
@Kgorecki2500 sławula ma pod ręką
1
@RoberDzik Vini zostaje prezesem honorowym firmy Chiquita
0
@IrekPOL za 500? nie wpuszczo Cię, albo pusty talerz
2
@VegetaPolska redaktor wieśniarek?
0
@BezglutenowyPedri ile ten dysk ci da więcej kasy? stówkę? nie warto potem się znajdziesz na zbiorniku czy innym pornhubie
0
@gumaz dawaj :)
0
Siuu skąd sie tam wziął?
1
@Encore jak arałucho na zdjęciu
0
@neymarjr_143 Jeszcze mistrzostwa nie ma
0
@Pnog37 Gwizdek w momencie podania do mbappe na pozycji spalonej zamyka temat. Spalony był
0
@LambiPL słabiutki jest, snickersa by zjadł
1
@Joe_Barbaro E niestety
0
Zybi jeszcze to rozwinie u pięknego romana, tam dopiero napieroli głupot
1
@John_Doe wschodnia by wyła że chce do Rossji
0
@Kamiloza91 wolałbyś go w realu?
0
@luna666moon podstawa była, ale dlaczego w 100% łysy wybierał wariant korzystny dla interu? dlaczego gigant gwizdał karnego na Yamalu, var mu zmienia i sam nie poszedł tego ocenić? pokazał tylko że ma małego i zmienił decyzję? Normalnie by poszedł. Dlaczego Listkiewicz nie zgłosił ppychania Pedriego? Ręki Aczerbiego też nie sprawdzał
0
@tbas niestety, trybuny powinny być bardziej "pionowe"
0
@MessiSuarezNeymar podnuże Rudego czy czopek kaczora? wybór jest Twój, drugi czopek właśnie kończy kadencję
0
Taki dokument można przy użyciu bardzo prostych urządzeń przygotować, więc proszę zostawić tę sprawę - tak prezes PiS Jarosław Kaczyński zareagował na najnowsze doniesienia Interii ws. relacji Karola Nawrockiego
Kto jak nie on wie jak się fabrykuje kwity, sam pamięta akta TW Balbina i inne cudownie zagubione. Niech ten starzec odda willę Nawrockiemu i idzie do dps, zobaczy jak wygląda życie
0
@lucca87 a futrool mówi że sędziowie mylą się zawsze w dwie strony
0
Bimbało podłożyło się Realowi bo szykowali się na United, pięknie zostali wyjaśnieni
0
Przequrwamaczo sajmon by nie sprawdzał, pokazał by palcami jak mało i grmy