0

@PatrykBarca on tego nie rozumie

0

@Gibbon_FCB Widziałeś co robił cały mecz? kartkę dostał Flick a ten szajbus cały mecz miał pretensje, wchodził na boisko. Słoma z butów? a Ty co farszawiaczek? w rurkach?

0

@kuz nie, psg może wygrać z tymi bursiarzami z Mediolanu z tym idiotą na ławce

0

@ddaber Pamiętasz kanrny na endriku? inna sprawa dwa razy zagwizdal nam momentalnie spalonego, a powtórki pokazały że nie było. W drugą stronę czekał z akcją zawsze

0

Ja się pytam gdzie realizator siedzi - brak powtórki wjazdu w Olmo od tyłu, dał żółtą ale ja bym to chciał zobaczyć, ogólnie to mało powtórek. Madrciniak to łysy wuj

1

@barcelonaLM na bank miał w tym jakiś interes

5

rambla w pigułce - od celta te rwy rozłożyły nogi przed realem do dawać celta, jeszcze jeden

0

@AssisMoreira kogo bo nie patzę

1

Fati wczoraj definitywnie się pogrążył, szkoda...

0

@aiven a jak :) thebill

1

Arałucho kartka za głupotę, kretyn

0

@Kyonego To zawsze jest Real Madryt, przegrali 3 klasyki z rzędu i będą mocno chcieli odwrócić kartę. Można ich nie lubić, ale zawsze trzeba zakładać, że mogą zagrać dobrze

3

@HORUS nie ma kontroli do czasu jak nie możemy stracić lidera po klasyku, jak nas wyprzedzą po klasyku to już ich nie dogonimy

1

@Azi on tylko fartownie wygrywa

1

totenham f1 jednak cudem prowadzi, irytujący szofer

1

@barcanawieki Rambla napisze - ile skasował $ za poradę

0

@Arden kardynał ka3nsky, Papież Balbina I

0

@BorzyKrzys kumpel z żyletki Batyr porządzi wspaniale, kolejny czopek prezesa

0

@Criss18Barca CCC cena czyni cuda

0

@Encore rudiger mode

0

@Trojanek23 a jak myślisz? casus Rudigera ci dużo podpowie

0

@Rifek cieszę się towarzyszu TW "Rifek", że podkablowanie dało ci trochę radości w długi weekend. Pozdrawiam serdecznie

1

finał pucharu Polski, 6 bramek i wszystkie najemnicy

0

@fart i pod latarnię

4

@gaq u sztegena wszystkie plusy są pod waruniem tego i tamtego. Klasa wyżej? chłopie on zagrał jeden mecz w LM, te wszystkie gangbanki z live, romą i bayernem mu weszły na głowę i pewnego poziomu już nigdy nie przeskoczy

3

fatalna...........

0

@Encore siuuu ma 746 na 755

6

@xvcWinterSoldier z telefonu jebnij

1

Pamiętajcie, że przy anulowanym golu też Wojtula odwalił kryminał....

0

tak uczciwie to wygląda to dziwnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?