SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca on tego nie rozumie
0
@Gibbon_FCB Widziałeś co robił cały mecz? kartkę dostał Flick a ten szajbus cały mecz miał pretensje, wchodził na boisko. Słoma z butów? a Ty co farszawiaczek? w rurkach?
0
@kuz nie, psg może wygrać z tymi bursiarzami z Mediolanu z tym idiotą na ławce
0
@ddaber Pamiętasz kanrny na endriku? inna sprawa dwa razy zagwizdal nam momentalnie spalonego, a powtórki pokazały że nie było. W drugą stronę czekał z akcją zawsze
0
Ja się pytam gdzie realizator siedzi - brak powtórki wjazdu w Olmo od tyłu, dał żółtą ale ja bym to chciał zobaczyć, ogólnie to mało powtórek. Madrciniak to łysy wuj
1
@barcelonaLM na bank miał w tym jakiś interes
5
rambla w pigułce - od celta te rwy rozłożyły nogi przed realem do dawać celta, jeszcze jeden
0
@AssisMoreira kogo bo nie patzę
1
Fati wczoraj definitywnie się pogrążył, szkoda...
0
@aiven a jak :) thebill
1
Arałucho kartka za głupotę, kretyn
0
@Kyonego To zawsze jest Real Madryt, przegrali 3 klasyki z rzędu i będą mocno chcieli odwrócić kartę. Można ich nie lubić, ale zawsze trzeba zakładać, że mogą zagrać dobrze
3
@HORUS nie ma kontroli do czasu jak nie możemy stracić lidera po klasyku, jak nas wyprzedzą po klasyku to już ich nie dogonimy
1
@Azi on tylko fartownie wygrywa
1
totenham f1 jednak cudem prowadzi, irytujący szofer
1
@barcanawieki Rambla napisze - ile skasował $ za poradę
0
@Arden kardynał ka3nsky, Papież Balbina I
0
@BorzyKrzys kumpel z żyletki Batyr porządzi wspaniale, kolejny czopek prezesa
0
@Criss18Barca CCC cena czyni cuda
0
@Encore rudiger mode
0
@Trojanek23 a jak myślisz? casus Rudigera ci dużo podpowie
0
@Rifek cieszę się towarzyszu TW "Rifek", że podkablowanie dało ci trochę radości w długi weekend. Pozdrawiam serdecznie
1
finał pucharu Polski, 6 bramek i wszystkie najemnicy
0
@fart i pod latarnię
4
@gaq u sztegena wszystkie plusy są pod waruniem tego i tamtego. Klasa wyżej? chłopie on zagrał jeden mecz w LM, te wszystkie gangbanki z live, romą i bayernem mu weszły na głowę i pewnego poziomu już nigdy nie przeskoczy
3
fatalna...........
0
@Encore siuuu ma 746 na 755
6
@xvcWinterSoldier z telefonu jebnij
1
Pamiętajcie, że przy anulowanym golu też Wojtula odwalił kryminał....
0
tak uczciwie to wygląda to dziwnie