1

lekko powinni wołać 35, śmiecie są na musiku

0

@Criss18Barca skoro legalnie to zrobił to o wuj sapiesz? Sprawdź ile spólki skarbu państwa wpłacały na partie fuhrera z nowogrodzkiej

1

@Criss18Barca skopiowałeś wczorajszy teks z Interii słowo w słowo, kurwa co za prymitywne działanie

3

@Lewangoooolsky crysztianu powinien je dostać, i ten ustawiony Katar 22 z życiową rolą Kolo Muaniego

0

Szkoda że wygladamy jak lider dakaru 3 etapy przed metą z przegrzewającym się silnikiem

2

@Walker Fantastyczny utwór, lata 80te to najlepsza nuta filmowa, Top Gun, Over the top, Cobra otd

1

@Popitek12 neymar, ale zdrowy

0

śfionkał już zwolnił Anczelota i zatrudnił Kloppa

1

zajmujesz drugie miejsce w fazie grupowej i jesteś wyjebany na terminarzu

0

a co arczivo srar ma do powiedzenia w sprawie rudego geja?

1

@VegetaPolska pomyliłes strony

0

@Arden Lądowanie lepsze niż Zniszczoł na mamucie, miała Pani wielkiego farta widocznie ma cos jeszcze do zrobienia w życiu

0

@Douglas bo będzie, arsenal to wypuści

0

@FcPortoFan1999 miały pejsy?

8

@Gaucho i ten sztegen na jednym kolanie z ręką do góry, klasyk

10

@Tatazolwinia wczoraj się urodziłeś? poważnie pytasz?

0

co on robi z tym lewym, on jest kluczowy w obronie przy wrzutach

0

Qrwa i ta naklejka na kiblu w przerwie wołajaca suuuuuper

0

@Lordzi zdziwisz się, robią ich 5-1

0

@xavi890 byle nie obsrany biały

0

@Kgorecki2500 chcesz dudę bis? kolejnego wyciągniętego z dna szafy przez fuhrera aparatczyka?

1

@Kgorecki2500 wolisz mieć prezydenta tego batyra czy jak mu tam, typowy polak naszych czasów, posłuchał pitpolenia jakiegoś atencjusza i bierze to za dobrą monetę. Stanowski i masiurek mistrzowie otępiania narodu

0

jeden dostanie i real będzie płakał na cały świat że są pokrzywdzeni

5

norris totenham f1

0

@Criss18Barca vs tusk?

0

@fc20barca kumu kibicuje Twój najlepszy kumpel? sąsiad? listonosz? może tym tropem idź

0

@Metalowy14 ta wygrana z Niemcami to coś jak wygrana Celticu ;)

2

@daniel32778 mocno przeceniony trener, co pokazał mundial 2018. Mit zbudowany przez dziennikałów i Zibiego

0

@escarabajo Dalej daję 50/50, jak real strzeli w pierwszym kwadransie to może być nieciekawie

0

TC czyli gadająca głowa, wielki taktyk i ekspert od miesięcy griluje Anczelota. Dać mu do oprowadzenia jakiś zaspół, ale penie nie ma na to czasu, bo tu dziecko tam inne obowiązki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?