SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
lekko powinni wołać 35, śmiecie są na musiku
0
@Criss18Barca skoro legalnie to zrobił to o wuj sapiesz? Sprawdź ile spólki skarbu państwa wpłacały na partie fuhrera z nowogrodzkiej
1
@Criss18Barca skopiowałeś wczorajszy teks z Interii słowo w słowo, kurwa co za prymitywne działanie
3
@Lewangoooolsky crysztianu powinien je dostać, i ten ustawiony Katar 22 z życiową rolą Kolo Muaniego
0
Szkoda że wygladamy jak lider dakaru 3 etapy przed metą z przegrzewającym się silnikiem
2
@Walker Fantastyczny utwór, lata 80te to najlepsza nuta filmowa, Top Gun, Over the top, Cobra otd
1
@Popitek12 neymar, ale zdrowy
0
śfionkał już zwolnił Anczelota i zatrudnił Kloppa
1
zajmujesz drugie miejsce w fazie grupowej i jesteś wyjebany na terminarzu
0
a co arczivo srar ma do powiedzenia w sprawie rudego geja?
1
@VegetaPolska pomyliłes strony
0
@Arden Lądowanie lepsze niż Zniszczoł na mamucie, miała Pani wielkiego farta widocznie ma cos jeszcze do zrobienia w życiu
0
@Douglas bo będzie, arsenal to wypuści
0
@FcPortoFan1999 miały pejsy?
8
@Gaucho i ten sztegen na jednym kolanie z ręką do góry, klasyk
10
@Tatazolwinia wczoraj się urodziłeś? poważnie pytasz?
0
co on robi z tym lewym, on jest kluczowy w obronie przy wrzutach
0
Qrwa i ta naklejka na kiblu w przerwie wołajaca suuuuuper
0
@Lordzi zdziwisz się, robią ich 5-1
0
@xavi890 byle nie obsrany biały
0
@Kgorecki2500 chcesz dudę bis? kolejnego wyciągniętego z dna szafy przez fuhrera aparatczyka?
1
@Kgorecki2500 wolisz mieć prezydenta tego batyra czy jak mu tam, typowy polak naszych czasów, posłuchał pitpolenia jakiegoś atencjusza i bierze to za dobrą monetę. Stanowski i masiurek mistrzowie otępiania narodu
0
jeden dostanie i real będzie płakał na cały świat że są pokrzywdzeni
5
norris totenham f1
0
@Criss18Barca vs tusk?
0
@fc20barca kumu kibicuje Twój najlepszy kumpel? sąsiad? listonosz? może tym tropem idź
0
@Metalowy14 ta wygrana z Niemcami to coś jak wygrana Celticu ;)
2
@daniel32778 mocno przeceniony trener, co pokazał mundial 2018. Mit zbudowany przez dziennikałów i Zibiego
0
@escarabajo Dalej daję 50/50, jak real strzeli w pierwszym kwadransie to może być nieciekawie
0
TC czyli gadająca głowa, wielki taktyk i ekspert od miesięcy griluje Anczelota. Dać mu do oprowadzenia jakiś zaspół, ale penie nie ma na to czasu, bo tu dziecko tam inne obowiązki.