1

@Ilka były inne czasy . Dziś kogoś oblejesz wodą z wiadra to dostaniesz mandat i karę bo zapewne zalejesz komuś telefon .

1

@Gaz oczywiście . Nie zapomnij też nas oznaczyć kiedy zrobi to też każdy inny obrońca Barcelony , gdzie prezentują jeszcze gorszy poziom .

0

@esem91 oczywiście porównujemy zagrania w wieku 18 lat , nie w całokształcie.

3

@Encore różnica jest taka że jak Messi wchodził do kadry to wchodził do kadry pełnej gwiazd .
Nie jak Yamal gdzie masz jedną lub dwie gwiazdy w całym zespole i nawet nie ma z kim rywalizować o minuty .

Po drugie lata kiedy Messi kończył 18-19 lat to był peak piłki a także Hiszpanii .Poziom nie był tak żałosny choćby w Laliga jaki jest dzisiaj .

1

@Encore w mojej opinii nie . Yamal ma lepsze podania ale to jak Messi jechał na szybkości między rywalami z taką kontrolą to nikt tego dziś nie potrafi. Również świetnie potrafił wypracowywać setki rywalom , objeżdżając top obrońców

2

@Encore polecam obejrzeć co robił Messi w wieku 18-19 lat .

0

@kaamil1910 głównie to marnował Ferran .
W jednej akcji zamiast ładować lewą nogą to zdecydował się przyjąć i potem podać do bramkarza a w kozackiej akcji Olmo mógł ładować gdzieś w róg a nie w bramkarza.

3

@GeneralXavi lata +/- 2000 to był peak fantasy w kinie . Władca Pierścieni, Harry Potter , Piraci z Karaibów czy Jurassic Park .

1

Dla mnie ten transfer byłby totalnie bez sensu . W środku mamy przesyt a na skrzydle szkoda marnować na niego minuty skoro mamy Yamala i Roonyego

1

@MessiForeverTheBest dziękuję za uwagę.

0

@Marcelinho132 a czy ktoś z nas widział takie perspektywy przed najtrudniejszym tygodniem w tamtym roku , czyli tym gdzie graliśmy z Bayernem , Sevillą i Realem ? Nie .
Nikt z larambli nie wierzył .
A chłop zagrał bardzo dobrze notując jeszcze super asysty z przodu .

0

Piękne jest to , że jeśli wygramy następne 4 kolejki Laliga to w meczu z Realem jeśli wygramy , będziemy świętować zwycięstwo w rozgrywkach .

0

@Marcelinho132 w zeszłym roku musiał grać seryjnie z najlepszymi i zdał egzamin . Eric zagrał w ostatni weekend i też był pogubiony

0

@RoberDzik u mnie na sukces latają łebki po 20 lat , ważące po 80 kg i cisnące 120 kg na płaskiej w serii xd
Ja ważąc ponad 90kg musiałem się trochę napocić żeby pierwsze 100 poszło xd

10

@Gaz akurat z Atletico grał dobrze + dorzucił coś fajnego z przodu bo to on dał dobrą piłkę do Yamala gdzie Nico musiał złapać w ręce i na koniec końców został wykartkowany .

0

@Marcelinho132 ja bym się starał odbudować Casado bo potencjał jest .

0

@tbas a to gra w 10 przez 50 minut zabrania Ci piłkę odebrać? . Mowa o Ericu a nie De Jongu.
Eric był tamtego dnia po prostu fatalny .

1

Bez różnicy czy zagra Casado czy Eric . Ostatnio żaden nie przekonuje .

1

@tbas zobacz kto zaliczył 0 odbiorów w 90 minut w meczu z Chelsea na DMie .

0

@tbas nie wyglądał katastrofalnie tylko miał żółtko .
Katastrofalnie to wyglądał De Jong.

1

@Marcelinho132 a Eric z Chelsea co zrobił na DMie , 90 minut i 0 odbiorów. W ostatnim meczu z Atletico też mega cienko zagrał na DMie.

1

@Colon Alice in Chains top

0

@Arden smacznego jajka

15

@RC28 gość ma taki regres że zaraz wykręca u nas double double wymieniając się rolą z Ferminem .

0

To lizanie dupy Cubarsienu i Martinowi jest już nudne .
To co zrobili przy straconej bramce to totalna amatorka a Atleti miało jeszcze więcej szans .

7

@urbipl to był istny top co zrobił Olmo .
Szkoda że szprotka spierdolił.

0

@mrboom a jak się niby dało uniknąć? Jak nabierasz na piłkę i wybijasz z całej siły to nie masz potem żadnej kontroli .

0

@Szmulek gość jest stoperem , nie wymagałbym gry na obieg na skrzydle od niego .

0

Cubarsi z Martinem jak amatorzy totalni . Goście nie wiedzieli gdzie napastnicy Atletico nawet .

0

@Aragorn33 ten mecz jest bardzo ważny , biorąc pod uwagę że mamy 9 spotkań do końca ligi i bezpośrednie El Clasico. A także że jesteśmy dalej w LM .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?