1

@jacobFCB nie , normalny wporzo horror.

1

@jacobFCB ,,Oddaj ją "

1

@Eklerek czyli tyle ile od nas w jednym meczu z zeszłego sezonu.

2

@Arkon za Casado do odejścia De Jong . Balde bym nie sprzedał bo on wciąż jest młody i możemy tego żałować.
Bernardo na niby jaką pozycję? Mamy przesyt w środku a na skrzydle nie pogra więc bez sensu .

0

@Encore wątpię, Anglicy lubią nawet starych bezużytecznych jak Sterling itp

2

Jak Rapha wypada to jest to być albo nie być dla Rashforda . Albo pokaże że jest wart 30 bramek albo że czas wrócić do pięknej , słonecznej Anglii.

1

@lucas/catalan każdy plan w którym sprzedajemy De Jonga jest dobry .

1

@Bykunn to jest niebezpieczny przeciwnik głównie dla małych chłopców. My dalibyśmy radę.

1

@Who_you_mam do komnaty tajemnic nawet Ron wszedł xD

2

@lajcior moja narzeczona woli dobrego kapsalona z mieszanym niż kwiatki .

2

@DamianPSV to szkoda że nie czytasz do końca bo to akurat jedna z normalnych i mądrych wypowiedzi jego ojca.

1

Niech pogra trochę żeby jakiś idiota zdecydował się go kupić .

0

@Varkond skoro nie ma na rynku fajnej okazji na 9tkę to skoro mamy fajnie obstawioną linię pomocy to przesunął bym Olmo/Fermina na 9tkę

38

Tak , oddajmy 21letniego wychowanka żeby stary Cancelo mógł pograć przez rok xD

1

@KamQiX tego nie doprecyzował.

3

@FCB_dimiC Fiat Multipla, każdy się obejrzy

1

@Cyzix gratulacje , kochaj jak swoje!

1

@RivaldoVitorBorba a Aitana Bonmati jak Iago Aspas . Pozdrawiam .

1

Czyli bramkarz ratuje nam dupę bo wyciąga setki ale obrona i DM mają fajniutkie , dobre oceny . No okej .

1

@Fog_W_1899 przecież od długiego czasu symulki są karane ale jeśli symulujący nosi koszulkę Realu wtedy nie ma co przesadzać i kartka się nie należy .

1

@Krystiansigma2734 najlepsze było jak mówił że ,, Vinicius to piłkarz o silnych nerwach " xD

2

@Bykunn przecież na Euro gdzie Anglia grała Holandią, został odgwizdany karny , kiedy po woleju Kane'a Dunfries wszedł mu nakładką.
To było też po strzale .

1

@ZwyklyKibicBarcy04 ta , oni już byli w gazie po zwycięstwie z nami . Co było później dobrze wiemy .

1

Atletico przegrało na własne życzenie. Oba kluby są słabe i do zrobienia.

7

Co się goście zesrali w niecałe 5 minut xDD

0

Haha jaki delikatnutki karny xD

2

@escarabajo już City pokazało jak ich zje

1

@Qba2312 mimo że chcę minut dla Roonyego to jednak dzisiaj nie był łatwy mecz i wynik na styku xd

1

@Kapitan9 nie. .

0

@KrwawiaceoczyVEB myślę że trzeba by dać mu kilka meczów pod rząd gry tak samo jak Bernalowi i byłaby z nich dwójka porządnych środkowych pomocników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?