ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jacobFCB nie , normalny wporzo horror.
1
@jacobFCB ,,Oddaj ją "
1
@Eklerek czyli tyle ile od nas w jednym meczu z zeszłego sezonu.
2
@Arkon za Casado do odejścia De Jong . Balde bym nie sprzedał bo on wciąż jest młody i możemy tego żałować.
Bernardo na niby jaką pozycję? Mamy przesyt w środku a na skrzydle nie pogra więc bez sensu .
0
@Encore wątpię, Anglicy lubią nawet starych bezużytecznych jak Sterling itp
2
Jak Rapha wypada to jest to być albo nie być dla Rashforda . Albo pokaże że jest wart 30 bramek albo że czas wrócić do pięknej , słonecznej Anglii.
1
@lucas/catalan każdy plan w którym sprzedajemy De Jonga jest dobry .
1
@Bykunn to jest niebezpieczny przeciwnik głównie dla małych chłopców. My dalibyśmy radę.
1
@Who_you_mam do komnaty tajemnic nawet Ron wszedł xD
2
@lajcior moja narzeczona woli dobrego kapsalona z mieszanym niż kwiatki .
2
@DamianPSV to szkoda że nie czytasz do końca bo to akurat jedna z normalnych i mądrych wypowiedzi jego ojca.
1
Niech pogra trochę żeby jakiś idiota zdecydował się go kupić .
0
@Varkond skoro nie ma na rynku fajnej okazji na 9tkę to skoro mamy fajnie obstawioną linię pomocy to przesunął bym Olmo/Fermina na 9tkę
38
Tak , oddajmy 21letniego wychowanka żeby stary Cancelo mógł pograć przez rok xD
1
@KamQiX tego nie doprecyzował.
3
@FCB_dimiC Fiat Multipla, każdy się obejrzy
1
@Cyzix gratulacje , kochaj jak swoje!
1
@RivaldoVitorBorba a Aitana Bonmati jak Iago Aspas . Pozdrawiam .
1
Czyli bramkarz ratuje nam dupę bo wyciąga setki ale obrona i DM mają fajniutkie , dobre oceny . No okej .
1
@Fog_W_1899 przecież od długiego czasu symulki są karane ale jeśli symulujący nosi koszulkę Realu wtedy nie ma co przesadzać i kartka się nie należy .
1
@Krystiansigma2734 najlepsze było jak mówił że ,, Vinicius to piłkarz o silnych nerwach " xD
2
@Bykunn przecież na Euro gdzie Anglia grała Holandią, został odgwizdany karny , kiedy po woleju Kane'a Dunfries wszedł mu nakładką.
To było też po strzale .
1
@ZwyklyKibicBarcy04 ta , oni już byli w gazie po zwycięstwie z nami . Co było później dobrze wiemy .
1
Atletico przegrało na własne życzenie. Oba kluby są słabe i do zrobienia.
7
Co się goście zesrali w niecałe 5 minut xDD
0
Haha jaki delikatnutki karny xD
2
@escarabajo już City pokazało jak ich zje
1
@Qba2312 mimo że chcę minut dla Roonyego to jednak dzisiaj nie był łatwy mecz i wynik na styku xd
1
@Kapitan9 nie. .
0
@KrwawiaceoczyVEB myślę że trzeba by dać mu kilka meczów pod rząd gry tak samo jak Bernalowi i byłaby z nich dwójka porządnych środkowych pomocników.