ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fog_W_1899 Raya wyciąga dużo trudniejsze piki w tym sezonie niż Joan , więc nie zdziwię się jak to on będzie jedynką.
4
Co ten Łysy chory jakiś? Gavi już grał 10 minut , nie wystarczy mu żeby już go powołać?
0
@Kubsoleon przyszedł nowy trener ale w Europie graliśmy gówno totalne i nie mieliśmy żadnych argumentów .
Dwumecz z Juve był tak słaby + najważniejsi piłkarze widać było że już powoli odpadają jak Busquets , Iniesta , Alba itp .
0
@buglikos tak , żeby zdrowy mógł odejść z Barcelony.
0
@gumaz ja się nie dziwię że Neymar odszedł . Barca zmierzała w dół po remontadzie z PSG .
2
@Luciano99 De Jong może wychodzić na Levante czy Pontevedre .
2
@VinDiesel i mają rację.
Po lewej stronie Real , City , Liverpool , Bayern , PSG a po prawej Barca i Arsenal .
Co prawda gdyby nie sfrajerzyli to prawda prawej stronie byłby jeszcze Inter ale odpadł z Bodo xD
0
@Kgorecki2500 parówki to gówno, więc sam czteropak .
0
Powiem Wam że nie mogę oglądać bo jadę autem z narzeczoną ale słucham meczu i nazwiska Pedriego w ogóle nie słychać.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 ale gdyby Fermin z Olmo wyszli razem na boisko to nie byłoby pomocników na zmianę.
1
Jak Flick wystawi Ferrana to powinien dostać 10 biczów chłosty jeszcze przed meczem .
4
Czyli zagra gówno.
8
Co by nie mówić to dwa mecze dobrze ich przygotował a w ostatnim nieźle powyłączał Pedriego , Yamala i resztę.
4
Xavi Espart 6 i można skończyć czytać.
1
@Lordzi ja straciłem do niego szacunek za okradanie klubu .
1
@Comentateiro z wyniku ludzie byli zadowoleni ale nie z naszej ujowej gry .
1
@gaucho104 a myślisz że laramblowskie chorągiewki przyznają się do błędu ? No gdzie .
2
Cubarsi dobrze pokrył .
0
@Andrzej_Majonez poza karnymi za wiele nie pokazał .
0
@ZwyklyKibicBarcy04 fizycznie wygląda że piłkarze się oszczędzają.
5
@Who_you_mam pewnie nie trafił do urny.
0
@Arden młody to w sumie nie pokrył ani jednego ani drugiego xD
0
@FCB24 różnica taka że Olmo jest 10tką i ma za swoimi plecami Pedriego i Bernala i tak wszystko powinno być pięknie pokryte ale niestety nie było jak zawsze xD
1
Obrona jak zwykle . Najwięcej na plus Cancelo ale akcja bramkową poszła jego stroną.
1
@Luciano99 ale jemu chodzi o Rafhinhę . Tego nie znamy.
0
@Barceloniarz987 zabawne.
1
@Czyhrynski nie wiadomo czy szkoda , potem w ataku taki np. Suarez poza jedną LM już nic nie dawał i kto wie czy Alexis by się nie przydał.
0
@Azi pewnie w tym że w lidze zagrał 300 minut a mamy połowę marca xD
1
@Aragorn33 ta , masz Laportę , który wyprowadzał brudne pieniądze z klubu i wiadomo że jest również oszustem .
0
@escarabajo to daj innych liderów i ich wyniki po 31 kolejce a nie z Sociedad xD