0

@Fog_W_1899 Raya wyciąga dużo trudniejsze piki w tym sezonie niż Joan , więc nie zdziwię się jak to on będzie jedynką.

4

Co ten Łysy chory jakiś? Gavi już grał 10 minut , nie wystarczy mu żeby już go powołać?

0

@Kubsoleon przyszedł nowy trener ale w Europie graliśmy gówno totalne i nie mieliśmy żadnych argumentów .
Dwumecz z Juve był tak słaby + najważniejsi piłkarze widać było że już powoli odpadają jak Busquets , Iniesta , Alba itp .

0

@buglikos tak , żeby zdrowy mógł odejść z Barcelony.

0

@gumaz ja się nie dziwię że Neymar odszedł . Barca zmierzała w dół po remontadzie z PSG .

2

@Luciano99 De Jong może wychodzić na Levante czy Pontevedre .

2

@VinDiesel i mają rację.
Po lewej stronie Real , City , Liverpool , Bayern , PSG a po prawej Barca i Arsenal .
Co prawda gdyby nie sfrajerzyli to prawda prawej stronie byłby jeszcze Inter ale odpadł z Bodo xD


0

@Kgorecki2500 parówki to gówno, więc sam czteropak .

0

Powiem Wam że nie mogę oglądać bo jadę autem z narzeczoną ale słucham meczu i nazwiska Pedriego w ogóle nie słychać.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 ale gdyby Fermin z Olmo wyszli razem na boisko to nie byłoby pomocników na zmianę.

1

Jak Flick wystawi Ferrana to powinien dostać 10 biczów chłosty jeszcze przed meczem .

4

Czyli zagra gówno.

8

Co by nie mówić to dwa mecze dobrze ich przygotował a w ostatnim nieźle powyłączał Pedriego , Yamala i resztę.

4

Xavi Espart 6 i można skończyć czytać.

1

@Lordzi ja straciłem do niego szacunek za okradanie klubu .

1

@Comentateiro z wyniku ludzie byli zadowoleni ale nie z naszej ujowej gry .

1

@gaucho104 a myślisz że laramblowskie chorągiewki przyznają się do błędu ? No gdzie .

2

Cubarsi dobrze pokrył .

0

@Andrzej_Majonez poza karnymi za wiele nie pokazał .

0

@ZwyklyKibicBarcy04 fizycznie wygląda że piłkarze się oszczędzają.

5

@Who_you_mam pewnie nie trafił do urny.

0

@Arden młody to w sumie nie pokrył ani jednego ani drugiego xD

0

@FCB24 różnica taka że Olmo jest 10tką i ma za swoimi plecami Pedriego i Bernala i tak wszystko powinno być pięknie pokryte ale niestety nie było jak zawsze xD

1

Obrona jak zwykle . Najwięcej na plus Cancelo ale akcja bramkową poszła jego stroną.

1

@Luciano99 ale jemu chodzi o Rafhinhę . Tego nie znamy.

0

@Barceloniarz987 zabawne.

1

@Czyhrynski nie wiadomo czy szkoda , potem w ataku taki np. Suarez poza jedną LM już nic nie dawał i kto wie czy Alexis by się nie przydał.

0

@Azi pewnie w tym że w lidze zagrał 300 minut a mamy połowę marca xD

1

@Aragorn33 ta , masz Laportę , który wyprowadzał brudne pieniądze z klubu i wiadomo że jest również oszustem .

0

@escarabajo to daj innych liderów i ich wyniki po 31 kolejce a nie z Sociedad xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?