5

@BorzyKrzys Ahmed z baru na all inclusive: Genialny wybór przyjacielu .

0

@ACMaldini3 no nie , jak gra w środku pola to jest cienki bo tak zgrywać nie potrafi i zdarzają mu się głupie straty .
Na skrzydle w Realu sprawdza się najlepiej .

0

@Chimera ale co Ty porownujesz , jeśli De Jong nie wróci za swoim chłopem i nie ma go kto asekurować to wina De Jonga .
Ale chłop z Newcastle był normalnie pokryty przez naszego zawodnika ale ten zjebał krycie i straciliśmy bramkę.

0

@Qbic17 nie , nie zgodziłem się z Henrym w żadnym aspekcie .
Powrót Araujo do linii , który nie mógł biegać nie miałby żadnego sensu .
Nie pokrył by i tak zawodnika Newcastle bo nie był w stanie i też zawodnik i tak by mu uciekł .
Dlatego asekurował go Raphinha , który zjebał krycie i tak jak jest pięknie napisane w ocenach pomeczowych , tylko i wyłącznie Raphinha jest odpowiedzialny za odpuszczenie krycia i zawaleniu bramki .

0

@Chimera chłopie , dzisiejszy futbol wygląda tak że jak ktoś nie wraca to asekurujesz jego pozycję. Od zawsze się tak robi , szczególnie w dzisiejszym futbolu gdzie boczni obrońcy wychodzą wysoko i często nie wracają.
Zawodnika Newcastle krył Raphinha i on był za niego odpowiedzialny . Zjebał krycie i to tylko i wyłącznie jego wina.

0

@esem91 szkoda że czarodziej sam nic nie pokazał .

9

Czyli tak. .Jak dla mnie kompletnie za wysokie oceny środkowych pomocników, którzy nie zrobili nic w tym meczu a tu wychodzi tak .

Bernal prawie w ogóle bez piłki bez 30 podań przez 70 minut z jedynie 4 interwencjami . Z Pedrim koło siebie .
Poprawny mecz!.
Ocena 5/4.5.

Pedri zaledwie 39 podań , ani jednego wyróżniającego się , zero strzałów, 0 kluczowych podań .
Według kibiców MOTM! .
Ocena 6/5.5 .

Piękne oceny .

0

@Chimera głupie to jest obwinianie gościa, który nie zawinił przy bramce w miejsce kogoś kto krył swojego zawodnika i odpuścił sobie go od tak , patrząc jak wbija nam bramkę.

0

@Qbic17 został na 20tym metrze bo nikogo by nie upilnował a wszyscy zawodnicy rywala byli pokryci przez naszych zawodników.

4

@Pedri16Future poza boiskiem ?

0

Czyli Bodo , Real i PSG z awansem .

0

@Chimera ale zszedł a nie biegł bo nie mógł. Gdyby wrócił do linii obrony to by nie pomógł bo nie mógł biegać już i rywal i tak by mu uciekł .

0

@krycha2201 a co miał zrobić ? Jeden błąd i wyleciałby z czerwem .

0

@malicinho Donnaruma to akurat przy żbramkach nie miał nic do powiedzenia.

0

@Azazel_Pazuzu brawo , to już będzie chyba seria aż 1 meczu z rzędu gdzie wygrał taktycznie z rywalem xD

3

Największy plus meczu Realu jest taki że nie zwolnią tego amatora Arbeloi tylko dalej będą męczyć bułe xD

0

@Chimera dzisiaj tak działa futbol , jak ktoś nie wróci to go asekuruje aż , proste . Tym bardziej że widzisz że chłop nie wróci bo ledwo truchta.
A nie odwalasz takie coś jak Raphinha.

5

Haha ale Pep to jest frajer . Gość taki skład na cieniasów z Realu z którymi wygrywa Getafe a goście totalnie bez pomysłu .
Gdzie on z tymi Savinho i Semenyo .

3

@Luciano99 dokładnie , powinni brać przykład z meczu w Brazylii .

3

Jeremy Doku kontra Arnold . Mam nadzieję że będzie jechał z nim jak w ostatnim meczu .

0

@Chimera no przecież Rapha tam był i krył gościa ale go odpuścił i zjebał nam bramkę xD

0

@Chimera jak nie musiał nikogo gonić jak strzelający bramkę uciekł normalnie poruszającemu się Raphinhi na kilka metrów?

0

@mr Barca a czytałeś wywiad w ogóle?

0

@lucca87 wina Araujo że zawodnik , którego krył Raphinha strzelił bramkę , okej xD

0

@Chimera chłop wrócił ostatkami sił i chyba logiczne że nie wracał do linii obrony , gdzie i tak rywal by mu uciekł lub złamałby linię spalonego a Raphinha przecież pokrył zawodnika Newcastle.
Więc niesamowite jest to że nie ma krytyki na Raphinhę, który mimo że krył gościa to sobie go od tak odpuścił i patrzył jak strzela nam bramkę.

@daninho20 oczywiście że widział że Rapha kryje a co by Araujo zrobił , ze skurczami to może nawet do główki by nie wyskoczył .

0

@Uven taki stary jestem i nie nauczyłem się a wiesz dlaczego ? Bo w czasach kiedy pisałem pierwszy raz na klawiaturze jakieś 28 lat temu , nikt tego nie uczył a także nikt nie zwracał na to uwagi .. Takie przyzwyczajenie .

0

@Qbic17 @Coveta to bardzo proste panowie .
Gość który miał skurcze i ledwo się ruszał miał ustawia się w linii obrony i ewentualnie łamać linię spalonego lub kryć kogoś kto i tak mu ucieknie bo nie może biegać ? .
Przecież lepiej wychodziło że Rapha , który mógł normalnie się ruszać pokrył gościa.
Problem w tym że kiedy szła 30 metrowa wrzutka go nagle go odpuścił .

0

@BKSChemik sam zamknij mordę,mam ochotę stawiać xd to będę stawiał .

2

@cracker przecież to Raphinha zgubił krycie w frajerami sposób xD

0

@daninho20 ale gość , który nie może biegać miałby wrócić do linii obrony i w razie czego trzymać linię spalonego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?