ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Seks albi siłownia .
0
Kurde , ten De Bruyne to kozak jest .
0
Tak więc z Leganes niech zagra Mascherano albo Vermaelen .
0
Nie ma co się dziwić że mają ciężko . Crystal zamurowali się na 30tym metrze .
2
To ja zacznę . Nie ma co liczyć,będzie 3-0. :D
0
Chociaż tyle że Suarez miał asystę .
0
Ale my nie jesteśmy Realem . To styl i pomysł na grę nas zawsze od nich odróżniał .
0
Wczoraj się prosiło o remis i bramkę w końcówce na 2:2 .
@dzynek żeby grać z kontry trzeba mieć żelazną defensywę . My takiej nie posiadamy .
5
Ale my na pełnym gazie nie zagraliśmy jeszcze ani jednego meczu :D
2
Paco jest dobry i do tego młody . Ale jak wchodzi co 5,6 mecz i nie strzeli to wtedy mówią że jest drewnem i w styczniu najlepiej go sprzedać .
1
Wygraliśmy Superpuchar Hiszpanii z Atletico . Atletico nas wyprzedziło w Lidze o trzy punkty kiedy zawaliliśmy sprawę u siebie w ostatnieh kolejcr z nimi . Wyeliminowało nas jedną bramką w Lidze Mistrzów a w Pucharze Hiszpani przegraliśmy w finale z Realem 2:1 po bramce Bale , kiedy obiegł Bartre i graliśmy z Pinto na bramce .
Co jak co ale wyników nie miał jakichś złych .
1
Bardzo dobre zawody Umtitiego , Iniesty , Busquetsa , Rakitica i Paco .
Najsłabiej Suarez .
0
Na minus dałem jego brak zaangażowania w odbiór , nie cały występ . W dodatku nie chodzi o to że się nie wraca tylko olewa zawodnika przebiegającego tuż obok . Sprawdź sobie w komentarzach .
A po drugie gdzie się szczycę ? Odpowiedziałem tylko na pytanie , gdzie inny użytkownik mnie o to spytał .
Naucz się czytać ze zrozumieniem .
0
Martino też mial dobre wyniki ale co z tego skoro krytykowali jego i całą drużynę za styl ...
7
Ludzie nie krytykują wyników , tylko styl . Mają takie prawo i powody do narzekania . Nie każdy musi być dzieckiem tylko dlatego że ma inne zdanie niż Ty .
1
Przeszedł koło meczu w kontekście zaangażowania w pressing .
Występy nie zaliczam jako słaby , tylko wytknąłem mu jedynie minus , który zaznaczyłem w nawiasie co jest moją opinią .
Messiego oglądam odkąd zadebiutował w pierwszym zespole bo jestem z Barcą od 15 lat .
Asysta drugiego stopnia ? Sorry ale to co było najtrudniejsze w tej akcji perfekcyjnie zrobił Rakitić i Paco .
Dziękuję.
1
Nie zrozumiałeś mnie .Chodzi mi o zaangażowanie w pressing lub reakcję po stracie . Nie lubię kiedy przebiega metr koło niego piłkarz z drużyny przeciwnej z piłką i zero reakcji i taki Iniesta ( który młodzieniaszkiem nie jest , w dodatku świeżo po kontuzji ), Suarez czy Paco muszą zapieprzać mimo że są o wiele dalej .
1
Ter Stegen , Digne , Roberto , Semedo , Denis , Gomes , Alcacer , Deulofeu , Umtiti to rzeczywiście same dziady .
0
1. Roberto nie będzie grał w pomocy . Andresa ani Rakitica nie wygryzie .
2. Denis gra praktycznie tyle samo co Gomes .
3. Z Suarezem się zgadzam że to błędna decyzja .
4. Mamy tak szeroką kadrę że musimy rezygnować z 4-5 piłkarzy co kolejkę . Dziś mieliśmy normalną ławkę rezerwowych a nie ma Roberto , Gomesa , Vidala a także Ardy . W dodatku poza Alenią jak narazie żaden piłkarz nie zasługuje na grę na takim poziomie . Może Palencia ale to bok obrony .
1
Sporo błędnych decyzji Ernesta , uśmiałem się .
0
Mecz meczem ale dlaczego Suarez dograł mecz do końca a Paco został zmieniony . On mógł dzisiaj ze 4 bramki ustrzelić grając 90 minut .
1
Szczerze nie podobał mi się dzisiejszy mecz . Przy 0:0 atakowaliśmy cały czas i fajnie to wyglądało . Strzeliliśmy na 1:0 i nagle gramy na chodząco , gramy sobie pilki nie do tego który ma lepszą pozycję tylko do tego co go bardziej lubię .
Potem trzeba było odrobić , znowu gramy fajnie , strzelamy i znowu chodzimy .
Z takim podejściem przegraliśmy w tamtym sezonie z PSG 4:0 i z Juventusem 3:0 .
0
Gdyby każdemu się dziś chciało tak jak Paco czy Rakiticowi to byłoby ze 3:0 w samej pierwszej połowie .
Co do Suareza widać że się stara ale nic kompletnie z tego nic wychodzi .
1
Widzisz czemu dałem na minus ? Za zaangażowanie. Przeciwnik biegnie z piłką metr obok niego i zero reakcji . Gdyby mu się dzisiaj chciało to zamknelibyśmy mecz w pierwszej połowie . A tak to remis wisiał w powietrzu .
Jestem ciekaw ile dziś przebiegł .
2
Niby wieczór a tutaj +11 :)
2
Na plus:
- Paco
- Rakitić
- Iniesta
- Umtiti
Na minus:
- Suarez ( cholera wie czemu Paco zszedł a nie on )
- Messi ( za zaangażowanie , poprostu przeszedł koło tego meczu a w odbiorze zaczął pracować w doliczonym czasie dopiero ).
Ogólnie czego się Suarez to tknął kończyło się stratą , porażka .
0
Dziwisz się ? Gość gra tak rzadko że nie ma zgrania z drużyną . Zresztą Suarez też nie lepszy teraz .
0
Bo jest prawonożny , więc obok Pique zbytnio nie pasuje ? Bo to nie stoper klasy światowej ?
0
Wszystko okej ale żeby Paco nie grał czasem na lewym skrzydle .
6
Montoya to zwykły przeciętny piłkarz . Niczym się nie wyróżnia .