ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Inter mi zawalił kupon wczoraj bo dałem że obie nie strzelą .
7
Cholernie lubię tego gościa , cieszyłbym się gdyby zakończył u nas karierę .
0
Nowe zespoły są kompletnie do dupy .
0
Nie ma . Ronnie mówił że będzie grał w klubie pod jednym warunkiem , chodzi o brak treningów ...
0
Wejdz na meila , tam dostałeś wiadomość którą musisz potwierdzić rejestracje . Po tym od razu logujesz się na konto .
0
To nie rozprawka , nie lubię pisać bez spacji , także wybacz jeśli Cię to boli .
0
Denis taka ocena jedynie przez gola rozumiem . Obejrzałem sobie filmik z jego wszystkimi kontaktami w meczu z Getafe i normalnie z gry dostałby jakieś 3.5 .
1
Drewno , niewypał , gość który nic nie wniesie , przecież on grał w Łksie , najgorszy piłkarz w historii Tottenhamu .
Tak był tu wyzywany w czasie swojej oficjalki i chociaż na trochę pozamykał gęby hejterom .
4
Ja mam inny .
Mąż i żona , stosunek wiadomo i mąż mówi do żony :
-Wsadzę całego!
Na to żona:
-Nie na początek do połowy .
Mąż uparty wsadza całego , żona nagle mówi do niego:
-Dobra możesz wsadzić całego .
Na to mąż odpowiada :
-Miało być do połowy to będzie do połowy!
1
Serio Paco nie powołany ? Nawet w takim meczu ?
0
Ja nie mogłem wytrzymać tych opinii specjalistów typu ,, drewno , słaby , nic nie wniesie " , cebulaki robiły tu nie małe show po oficjalce .
1
Skyrim.
17
Ney z Danim Alvesem robią się jak ,, madki z horymi curkami " proszące o świeżaki .
0
Ta i oprócz piłki dorzuć mi ze dwa swieżaki .
0
Niby czemu ? Sam Denis mówi że najlepiej mu się gra w środki pola , już więcej pożytku z Ardy na skrzydle ...
0
Pięknie 150 milionów za gościa , który się złamał w 3 meczu ... Szkoda chłopaka przede wszystkim , nie wszystkie marzenia idą po myśli .
26
Z Valenciom nie grali .
0
A Fabregas to niby szybszy i zwinniejszy ?
27
Równie dobrze można by napisać ,, Javier Mascherano nie przywykł do tego że ma 33 lata ".
0
Rakitić grał we wszystkich meczach i będzie jednym z najbardziej eksploatowanych piłkarzy w sezonie , więc zejść np. 30 min wcześniej z takim Getafe to nic złego .
0
Dziś można wprowadzić jedynie kogoś z trójki Roberto/Paulinho/Denis i do tego Mascherano. Resztę dopiero przy wygodnym wyniku .
0
Hmm ja bym zagrał 4:2:3:1 w środk na dwóch pomocników Busiego i Paulinho , wyżej w trójce od lewej Dembele-Rakitic-Messi i przed nimi Suarez .
W drugiej połowie Roberto za Rakitica i zamiana pozycjami z Messim , Denis/Deulofeu na skrzydło za Dembele .
0
Tottenham 1/ i bramki +1,5 kurs 2.38 . W ostatnich 5 meczach było min 3 bramki .
0
Alcacer nie gra ( a jak gra to na skrzydle ) mimo tego że Suarez jest kompletnie bez formy . Czasami najprostsze podania mu nie wychodzą .
A co do Vidala do w ofensywie może dać tyle samo lub więcej niż Deulofeu , tylko musi być wystawiany na skrzydle najlepiej przy 4:2:3:1 albo 4:4:2 .
11
2 asysty z Espanyolem i bramka z Juve to chyba niezły start ...
0
Polecam film Uciekaj .
4
Digne mógłby być powołany i zagrać w pierwszym , odciążyłby Albe i Semedo mógłby więcej grać do przodu . To samo z Alcacerem , kiedy Suarez jest bez formy .
14
Jak na stratę punktów to skład idealny .
0
Nie no foty lepszej nie dało się dodać do tego newsa .
0
Interesowała się ale ob kosztowałoby więcej niż Coutinho .