1

Samper jest słaby i nikt na niego nie postawi .

0

Suarez liczy się jako gracz z UE .

0

Cypress Hill.

0

Big european clubs i ta informacja wyklucza Arsenal i Liverpool ...

0

Ibra tak samo wiele nie zaprezentował , już Affelay zrobił lepsze wrażenie ale co z tego skoro piłkarzem był marnym ...

0

Zadebiutował chyba w meczu z Lechią ?

0

W sumie tak , to niech dostanie Fiata Multiple !

26

Bartomeu też powinien dostać Audi i odrazu nim odjechać w cholerę ...

4

Bo Paulinho kupili a Seriego nie , już rozumiesz ?

0

Jest news na głównej o tym .

0

Jak młodzi słabo się prezentują to nie ma się co dziwić .

3

Sam Rakitic wykorzystałby pewnie większość wczorajszych setek Benzemy :D

4

Pierwsza strata punktów przez Real , lubię to .

2

Ale to nie klub decyduje o wysokości klauzuli tylko uzgadnia ją z zawodnikiem .

1

Podobno na oficjalnej .

6

No i baja , niech biorą jak najszybciej .

0

Conor kozak tak czy tak .

2

Może dlatego że dostali 70 mln i było okej a nie wymuszali cenę na poziomie 140-150 mln ?

7

On mówi o skrzydle a nie PO .

0

Tak piłkarze będą kosztować bez względu na to czy Barca kupi Coutinho za 150 mln czy nie ...

0

Jeśli będziemy grać ustawieniem 4-2-3-1 to nie trzeba zastępcy Xaviego , bo jego pozycja nie będzie wogóle istniała w tym ustawieniu .
W dodatku nie rozumiem komentarzy że Paulinho nic nie wniesie , to że Barca za niego przepłaciła nie czyni go słabym piłkarzem .

0

Po co rozgrywający przy transferze Coutinho ? Jeśli Valverde będzie chciał zmieścić Cou i Dembele w wyjściowej jedenastce to bedzie musiał grac 4-2-3-1 na dwóch Dmów . Barca nie sprzeda Rakitica i Andre Gomesa a nawet Arda był powołany na mecz z Betisem , więc obok Busiego będzie mógł grać Iniesta , Roberto , Rakieta , Gomes , Paulinho , Arda , Rafinha , może grać Denis Suarez a niektórzy widzieli tu jeszcze minuty dla Alenii i Sampera , to jest dopiero zabawne .

2

Rafa to szrot . Trzeba się go pozbyć jak najszybciej .

0

Jak Bartomeu uda się ściągnąć jeszcze Coutinho to wiele głosów nie uzbiera ...

0

Borussia może sobie sciągać takich zawodników , nie każdy wypali , zresztą w LM się nie liczą i może drugie miejsce w niemieckiej zajmą . My musimy mieć gwiazdę na gotowo .

0

A dlaczego Borussia ma zejść ? Wiedzą że Barca mysi kimś załatać lewe skrzydło po odejściu Neymara , w dodatku kasy im nue brakuje . To jest logiczne działanie klubu z Niemiec .

0

To nie porażka Barcelony , tylko świata piłki nożnej .
Więc przestań hejtować zarząd bez powodu .

0

Mathieu nie miał 32 lat ...

0

Turan grał pół na pół . Jako zmiennik Neymara się sprawdzał bo chyba ze dwa hattricki ustrzelił a leszcze tak nie robią .
Gomes też nie jest słaby , poprostu do naszej taktyki nie jest najlepszym elementem bo błędów nie popełnia ale tak jak wszyscy nasi środkowi pomocnicy nie gra otwierajacych piłek do przodu ale z drugiej strony ma 23 lata a w tym wieku nie przekreśla się piłkarzy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?