ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Samper jest słaby i nikt na niego nie postawi .
0
Suarez liczy się jako gracz z UE .
0
Cypress Hill.
0
Big european clubs i ta informacja wyklucza Arsenal i Liverpool ...
0
Ibra tak samo wiele nie zaprezentował , już Affelay zrobił lepsze wrażenie ale co z tego skoro piłkarzem był marnym ...
0
Zadebiutował chyba w meczu z Lechią ?
0
W sumie tak , to niech dostanie Fiata Multiple !
26
Bartomeu też powinien dostać Audi i odrazu nim odjechać w cholerę ...
4
Bo Paulinho kupili a Seriego nie , już rozumiesz ?
0
Jest news na głównej o tym .
0
Jak młodzi słabo się prezentują to nie ma się co dziwić .
3
Sam Rakitic wykorzystałby pewnie większość wczorajszych setek Benzemy :D
4
Pierwsza strata punktów przez Real , lubię to .
2
Ale to nie klub decyduje o wysokości klauzuli tylko uzgadnia ją z zawodnikiem .
1
Podobno na oficjalnej .
6
No i baja , niech biorą jak najszybciej .
0
Conor kozak tak czy tak .
2
Może dlatego że dostali 70 mln i było okej a nie wymuszali cenę na poziomie 140-150 mln ?
7
On mówi o skrzydle a nie PO .
0
Tak piłkarze będą kosztować bez względu na to czy Barca kupi Coutinho za 150 mln czy nie ...
0
Jeśli będziemy grać ustawieniem 4-2-3-1 to nie trzeba zastępcy Xaviego , bo jego pozycja nie będzie wogóle istniała w tym ustawieniu .
W dodatku nie rozumiem komentarzy że Paulinho nic nie wniesie , to że Barca za niego przepłaciła nie czyni go słabym piłkarzem .
0
Po co rozgrywający przy transferze Coutinho ? Jeśli Valverde będzie chciał zmieścić Cou i Dembele w wyjściowej jedenastce to bedzie musiał grac 4-2-3-1 na dwóch Dmów . Barca nie sprzeda Rakitica i Andre Gomesa a nawet Arda był powołany na mecz z Betisem , więc obok Busiego będzie mógł grać Iniesta , Roberto , Rakieta , Gomes , Paulinho , Arda , Rafinha , może grać Denis Suarez a niektórzy widzieli tu jeszcze minuty dla Alenii i Sampera , to jest dopiero zabawne .
2
https://www.fcbarcelona.com/football/first-team/news/2017-2018/press-release-ousmane-dembele-fcbarcelona-signing
2
Rafa to szrot . Trzeba się go pozbyć jak najszybciej .
0
Jak Bartomeu uda się ściągnąć jeszcze Coutinho to wiele głosów nie uzbiera ...
0
Borussia może sobie sciągać takich zawodników , nie każdy wypali , zresztą w LM się nie liczą i może drugie miejsce w niemieckiej zajmą . My musimy mieć gwiazdę na gotowo .
0
A dlaczego Borussia ma zejść ? Wiedzą że Barca mysi kimś załatać lewe skrzydło po odejściu Neymara , w dodatku kasy im nue brakuje . To jest logiczne działanie klubu z Niemiec .
0
To nie porażka Barcelony , tylko świata piłki nożnej .
Więc przestań hejtować zarząd bez powodu .
0
Mathieu nie miał 32 lat ...
0
Turan grał pół na pół . Jako zmiennik Neymara się sprawdzał bo chyba ze dwa hattricki ustrzelił a leszcze tak nie robią .
Gomes też nie jest słaby , poprostu do naszej taktyki nie jest najlepszym elementem bo błędów nie popełnia ale tak jak wszyscy nasi środkowi pomocnicy nie gra otwierajacych piłek do przodu ale z drugiej strony ma 23 lata a w tym wieku nie przekreśla się piłkarzy .