ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Świetnie tylko że Denis nie został powołany .
19
Sergi Roberto nie powołany bo ma lekki uraz , zacznij czytać artykuły zamiast pieprzyć głupoty .
1
Denis złapał formę ? Kiedy ? W ciągu 30 min z Realem czy niecałych 30 w La Liga ?
0
Boże ale się wszyscy przejęli nieobecnością Denisa . Ostatnio Gomes nie był powołany i teraz padło na Denisa , mamy tylu środkowych pomocników że raz ten usiądzie na trybunach a potem drugi .
A tu już wypożyczenia itp.
1
Ale ja dobrze wiem że to jest niewykonalne . A z budżetem płacowym co zrobisz ? Obetniesz każdemu o połowę ? Z tym też już nic nie zrobisz , jedynie możesz dawać niższe pensje nowo przybyłym zawodnikom .
21
To przyjdź Benedito , sprzedaj Munira za 20 milionów , Sampera za 25 , Ardę za 30 , Andre Gomesa za 60 a Vermaelena za 15 .
Czekam .
8
Drużyna robiła co mogła :D gość chciał odejść i odszedł po cholerę drążysz temat . Miał szansę być naszą legendą i przejąć miano najlepszego po Messim ale wybrał dolary , trudno .
3
Haha tak Neymar nie chciał odchodzić ... gdyby nie chciał to by nie odszedł mimo takiej klauzuli .
Jego odejście było pewne , od samego początku było wiadomo że nie zostanie legendą Barcy i będzie to dla niego jedynie jeden przystanków .
0
Sam chyba jesteś trollem ...
0
Chyba nie sądzisz że taki młodzik będzie grał więcej niż Rakieta czy Gomes . On może co najwyżej dostawać 15/20 minut w przesądzonym meczu z zespołami z dołu tabeli .
2
Jak dla mnie to umiejętności on posiada tylko musi odblokować się psychicznie . Ogólnie błędów to nie popełnia ale brakuje mu odwagi w grze do przodu .
0
Szkoda że w naszych meczach tak mało go wykorzystuje ...
0
Czy ja wiem , wreszcie mamy prawdziwego PO , środek został taki sam jaki był a Neymara zastapiliśmy Dembele czyli tu mały minus .
0
Nie ma co porównywać obu piłkarzy . Denis swoją najlepszą wersję pokazuje na skrzydle a nie w środku pola . Gomes znowu to pozycja Rakitica i Busiego .
83
Ja tam Rudego polubiłem i dobrze oceniam jego transfer do Barcy .
0
Do tego zawsze Vidala można też wrzucić bo ma chłopak przyśpieszenie .
0
Jak 4:2:3:1 dał Messiego na prawą , Dembele na lewą a w środku między nimi Rakitica bo na tej pozycji gra najlepiej . Przed nim Luis a za plecami Busi i Roberto/Paulinho/Gomes .
1
W google znajdziesz miljard planów na to czego szukasz .
15
Widzę że niektórzy już spisali sezon na straty i nie wiadomo co nas może uratować .
Zarząd mógł ściągnąć ŚP , rzeczywiście mógłby się przydać ale czy serio myślicie że Seri byłby dla nas takim zbawieniem w drugiej linii ? Bo ja szczerze wątpię .
Przegraliśmy La Lige z tą tak bardzo słabą pomocą aż trzema punktami! Z wielkim Realem , który ma niby najlepszy środek pola na świecie .
Rzeczywiście zdeklasowali nas w Superpucharze ale trzeba też wziąść pod uwagę że nie mieliśmy zbytnio kim postraszyć z przodu bo odejście Neymara dla nas to tak jakbyśmy odjęli z Realu Marcelo , Asensio i Modrica na raz . Wraz z przyjściem Semedo na PO i Dembele na skrzydło jestem pewien że już takiej różnicy nie będzie widać przy kolejnym Gran derby .
W LM co innego ale tam poprostu było widać brak zaangażowania większości piłkarzy a na chodzonego nie da się wygrać .
Skreślacie piłkarzy już na starcie , Paulinho zagrał dwie minuty ale specjaliści już wiedzą że gość nie potrafii podawać a w kadrze Brazylii jest dlatego że ma sekstaśmy na Tite .
Płacze że Samper nie dostaje szansy . Jak pokaże na co go stać w Las Palmas to wróci nie jest powiedziane że żegnamy się z nim na stałe .
Mamy młodych , którzy mogą grać w środku pomocy oprócz Iniesty i Rakitica czyli Suareza ( który co prawda gra więcej na lewym skrzydle ) , Roberto i na ostatnie minuty może śmiało wchodzić Alena czy Gomes by odciążyć resztę pomocników . Wiadomo że na lepszych będzie wchodził Paulinho lub ktoś inny ale to dlatego że dla takiego Alenii to jeszcze za wysokie progi .
Taki Xavi wypowiada się o piłkarzach że nie ten profil nie to DNA ale jego kariera też nie toczyła się kolorowo i jego grę dostrzeżono dopiero koło 2008 roku , wcześniej sam był bliski odejścia i nikt nie widział w nim tak wielkiego piłkarza jakim później się stał.
Później jęki że Verma został kosztem Marlona . Marlon według mnie odszedł ze względu na to że jest z poza UE a zarząd liczył na ściągnięcie Coutinho . Nie udało się to z Pique , Umtitim , Masche i Vermą dotrwamy do zimy a wtedy można ściągnąć Yerriego Minę , który jest podobno dogadany i problem będzie z głowy .
Mecz z Eapanyolem jest pierwszym gdzie Valverde ma praktycznie taki skład jaki chciał i dajmy mu pracować .
Radzę nie narzekać bo mieliśmy juz gorsze składy w swojej historii , kiedy za Tito Adriano musiał grać na stoperze a w La Liga mieliśmy w pewnym momencie przewagę 18 punktów .
Najbardziej mnie śmieszą te komentarze :
- jak nie ściągną klasowego ŚP to sobie daruję chyba oglądanie .
- albo że z taką kadrą to nas wszyscy rozjadą i nie chce mi się tego nawet oglądać .
Jak nie chcecie to nie oglądajcie , tylko nie wracajcie kiedy zespołowi Ernesto jak na przekór wszystkim bedzie szło dobrze . Ja jestem mega ciekawy przyszłego sezonu i obejrzę sobie każdy mecz bez względu na skład .
Dziekuję.
7
Myślisz że jak wróci Laporta to będzie tyle wychowanków u nas w ekipie ? Proszę Cię .
Laporta jest jak Nawałka , trafił poprostu na genialną generację piłkarzy i ani Laporta nie spowoduje nagłego skoku jakości gry wychowanków ani Nawałka nie jest takim geniuszem za jakiego go mają .
0
Tak naprawdę to gdyby ściagnęli jakiegoś ŚP to to okienko byłoby zaje*iste .
A jak dla mnie Seri jest jedynie przyzwoitym piłkarzem i napewno nie takim , który zbawiłby naszą drugą linię .
0
Chyba Yerry Mina przyjdzie zimą .
0
Ta , piłkarze powinni jeździć sobie po imprezach i schlani wracać z rana jak to było za czasów Ronniego i Deco .
0
Jak widać dla Ciebie każdy piłkarz to nie poziom Barcy ale takiego Marlona to Ty byś zostawił bo to ten poziom ?.
Ciśniesz Pique że nie trzyma poziomu a jaki stoper twraz trzyma cały czas wysoki poziom ? Taki niestety nie istnieje .
Czemu nie ciśniesz Busquetsa czy Iniesty za to że grali piach cały poprzedni sezon a skupiłeś się tylko na krytykowaniu tych co przyszli zeszłego lata albo teraz ? .
Co do Valverde . Marlon by u nas nie pograł a w związki z prawdopodobnym przyjściem Yerriego Miny w zime , jego wypożyczenie to poprostu normalna decyzja . Chłopak się ogra , a nawet jeśli Vermaelen dostałby poważnej kontuzji to z trzema stoperami damy radę .
Następny Paulinho . Piłkarz słaby bo Ćwiąkała tak powiedział ? To może niech porozmawia z selekcjonerem reprezentacji Brazylii dlaczego ma zawszd miejsce w wyjściowej jedenastce ?. To że piłkarz przepłacony to nie znaczy że słaby i należy go skreślać już na starcie . A jeżeli Valverde będzie chciał grać 4-2-3-1 to obok Busquetsa Rakitic czy Paulinho to wybór bardzo dobry .
Czepiasz się Paco ? To znajdź sobie lepszego młodego środkowego napastnika pogodzonego z siedzeniem na ławce ze względu na konkurencję z najlepszą 9 świata , w dodatku wystawiaj go w między czasie na skrzydle i oczekuj bramek , życzę powodzenia .
0
Absurdalnych i niezrozumiałych ? A co takiego zrobili poza przepłaceniem za Paulinho , który i tak piłkarzem jest dobrym ?.
Bo jedyny argument może być taki że narazie nie ściągnęli ŚP ...
0
Kibice Liverpoolu już go nienawidzą .
0
Ja narzekan na cenę bo że piłkarzem jest dobrym to dobrze wiem .
0
A skąd wiesz że on wogóle chce odejść ?
0
Bez szans przy każdej z bramek , albo bomba w okolicach okienka albo sam na sam lub 3 na jednego .
0
The Sun mówił o 19 , ile można ...